Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 31
  1. #1
    Witam,

    Mam przyjemność ogłosić cykl 3 freeroll'ów tylko dla użytkowników tego forum. Turnieje odbędą się w środy 6, 13 oraz 20 lutego o godzinie 19:00 - rejestracja zaczyna się na dwie godziny przed turniejem.

    W puli nagród każdego turnieju znajduje się 100 euro, a dodatkowo dwie najlepsze osoby z każdego turnieju zakwalifikują się do EPT WAW FINAL i powalczą o wejściówkę na EPT w Warszawie.

    Hasło będzie podawane w tym wątku w dniu turnieju.

    Pozdrawiam i życzę powodzenia przy stoliku.

  2. #2
    Dołączył
    Aug 2006
    Przegląda
    Kraków
    Posty
    199
    Fajna sprawa.

    Lubię takie turniejki gdzie gram z innymi forumowiczami, nawet gdyby wygraną była czapka gruszek

    Tylko szkoda że to są środy, wtedy mam ligę live, więc nie zagram...

    Nie ma opcji innego dnia? jakikolwiek inny oprócz środy?

  3. #3
    Niestety turnieje na luty są już zaklepane.

    Pozdrawiam

  4. #4
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    2

  5. #5
    Witam,

    Hasło na dzisiejszy turniej: "pokerzysta1"

    Życzę powodzenia

  6. #6
    Dołączył
    Nov 2005
    Posty
    361
    Najprawdopodbniej w tym turnieju będzie grała cała masa ludzi z mecz.pl, forumbukmacherskie i innych podobnych wynalazków.

    Mateusz, fajnie byłoby gdybyś dogadał się z Dolim, aby hasła do turniejów dla pokerzysta.pl były dostępne dla użytkowników z określonym stażem oraz żeby w podziale nagród uczestniczyli tylko użytkownicy pokerzysta.pl.

    Innym rozwiązaniem jest podanie nicków na forum lub w PW i ręczne dopisanie ich do turnieju.
    Wiem, że to dużo pracy dla Ciebie, ale wtedy turniej dla pokerzysta.pl będzie turniejem dla pokerzysta.pl .

  7. #7
    Dołączył
    Nov 2005
    Przegląda
    Poznan
    Posty
    14
    Żeby tylko pojawili się ludzie z mecz.pl innych polskich for. Przy takim podawaniu hasla napewno beda je mieli francuzi i inne nacje, które nie mają nic wspolnego z tym forum.
    Rowniez jestem za podawaniem hasla w jakis inny sposob
    Ostatnio edytowane przez miller82 ; 06-02-2008 o 15:53

  8. #8
    Macie rację, hasło będzie podawał Doli.

  9. #9
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    3
    a kto to doli?

  10. #10
    Dołączył
    Mar 2005
    Przegląda
    Nowy $acz
    Posty
    133
    wg mojego reada to chłopak Oj zapowiada się dzisiaj masówka