Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3
  1. #1
    Dołączył
    Nov 2005
    Posty
    892
    Witam
    Chcialem napisac kilka slow na temat Paradise Poker i promocjach jakiez to ten pokerroom promuje.
    Zaczne od tego ze gram w Paradise od bardzo dawna pare dobrych latych (kiedys jeszcze Sportingbet)
    Dwoch moich braci rowniez tam gra.Ok no ale do rzeczy...
    Napisze tylko za ostatni miesiac Grudzien o promocji i jak to wyglada.
    Po wyrobieniu rake +3500 euro otrzymalem Bonus Lojalnosciowy 800 euro + jakies drobne za PokerRanking
    Otrzymalem emaila po jakims czasie

    "Witam w Paradise VIP Club Piotr."



    "Od listopada każdy członek Paradise VIP Club, czyli każdy, kto otrzyma tego emaila będzie dostawał 30% rakeback za grę w danym miesiącu pod warunkiem przekroczenia progu 1500 EUR rakeâ??u/miesiąc.
    Oczywiście, każdy kto nie przekroczy progu z jakiegokolwiek powodu w danym miesiącu otrzyma standardowy Bonus Lojalnościowy opisany na stronie ParadisePoker + inne promocje opisane w emailu.
    Rakeback to oczywiście nie wszystko. Co miesiąc wyrobiony rake w ParadisePoker będzie kwalifikował do nagrody rzeczowej w zależności od wyrobionej wysokości progu. Progi są następujące:"

    Mowie se zajebiscie, dostalem sie faina sprawa. Zaczolem wiec grac troszke wiecej niz zazwyczaj aby wyrobic rake 3500 i dostac te wszystkie promocje.
    Po wyrobieniu czekalem na zakredytowanie. Dostalem znow 800 euro (bonus lojalnosciowy ) + Poker Ranking. + czekalem na 30% zwrotu rake. Okazalo sie
    ze dostalem tylko 266 euro. Liczylem ze dostane pieniadze z wyrobionego rake czyli okolo dodatkowo 1200 euro ale nie.
    Zostalo to policzone w ten sposob

    800 euro ( lojalnosicowy) + 266 euro (rake) = 1166 euro . ( czyli rake z 3500 euro)

    Czyli wyszlo na to ze tu nie ma zadnego rake jak mialo byc tylko zostalo jakos dopisane do calosci z
    wyliczonymi bonusami.
    Jeszcze slowo o nagrodach. Zamowilem zegarek Armaniego - dostalem troszke inny niz to co bylo w promocji ( mam tu na mysli kolor, bez paska itd tylko braznloleta. Nikt nie uprzedzil mnie o tym. Bylem pewien ze dostane taki jak mi na zdjeciu przyslali)
    krotko mowiac dostalem tak - 30% rake od 3500 euro + Poker ranking (grosze) + nagroda

    Jeszcze jedna sprawa - Jeden z czlonkow rodziny zaczol tez grac, gdy sie dowiedzial jakie nagrody i promocje sa. Wyrobil 6500 rake po wyslaniu - ku zdziwieniu
    nie dostal sie do VIP Clubu poniewaz ja juz tam jestem i promocja obejmuje tylko jednego czlonka rodziny (dowiedzialem sie o tym juz po fakcie - bo na stronie o tym slowa nie ma).
    Dostal oczywiscie Bonus lojalnowioscy 1800 euro + poker ranking.
    Zdziwilem sie bo zawsze dostawlismy promocje wszystkie itd. nigdy problemu nie bylo
    Rake w wysoksci 6500 euro mysle nie kazdy jest w stanie wyrobic , poszlo na marne wiele godzin i nocek na darmo nie mowiac juz tu o tysiacach zlotych ktore trzeba bylo wlozyc w gre.



    Takie moje spojrzenie na cala ta sytuacje. Nie jest tak kolorowo jak mialo byc

    pozdrawiam

    Piotr
    Ostatnio edytowane przez TrojkaT ; 25-02-2008 o 18:33

  2. #2
    Witam,

    Po pierwsze, dostałeś 30% rakeback jak sam wyliczyłeś i tyle też Ci się należało. Oferta VIP zastępuje bonus lojalnościowy, który daje w najlepszym przypadku(+6500 euro rake) 27% rake back.

    Po drugie, PokerRanking to nie są grosze, grając na średnich stawkach można wygrać nawet €2950 euro w miesiącu – to w przypadku wygrania rankingów tygodniowych i miesięcznego, €1225 jeśli miało się w każdym rankingu 3 miejsce i €545 mając zawsze 10 miejsce. W każdym przypadku jest to duża kwota biorąc pod uwagę Twój rake back – w pierwszym, przekroczyłby nawet 100%.

    Po trzecie, jeśli dostałeś od nas przedmiot, który nie był taki jaki sobie życzyłeś to wystarczyło do nas napisać, przyjęlibyśmy reklamację.

    Po czwarte oferta VIP Club nie jest dla wszystkich graczy, nie ma jej na stronie, zapraszamy do klubu wg własnego klucza i nie widzę nic nadzwyczajnego w tym, że nie zaprosiliśmy Twojego brata.

    Pozdrawiam

    Mateusz

  3. #3
    Dołączył
    Nov 2005
    Posty
    892
    Czesc Mateusz

    Krotko mowiac po wstapieniu do VIP dostajesz 30% rakeback + Poker ranking + nagroda rzeczowa. Czyli nic nadzwyczajnego

    Jesli chodzi o Poker Ranking nie wiem co masz na mysli mowiac srednie stawki ?
    Ja wiem na swoim przykladzie i brata ze po wyrobieniu 3500 euro i 6500 euro
    grajac na srednich i wysokich stawkach w zyciu nie dostalem tyle co ty piszesz
    Dostalem groszowe sprawy cos kolo 1000zl

    W reklamacje to mi sie niechce bawic, powinna byc nagroda tak jak ja reklamujecie - to tak na przyszlosc

    No jesli niechcecie w VIP CLubie chlopaka co moze spokojnie zrobic 10,000 rake no to ja nie wiem kogo wy tam chcecie.

    pozdrawam