Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 31
  1. #21
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    27
    witam! ja mam taki problem, że gdy się wczoraj zarejestrowałem wyskoczyło mi że nie mogę miec więcej niż 3 kont na platformie bossmedii. Nie da się nic na to poradzic?

  2. #22
    Dołączył
    Oct 2005
    Przegląda
    Gdynia
    Posty
    2,100
    Pierwszy raz zaloguj się z innego kompa, a potem już nie ma problemu

  3. #23
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    2
    Najlepiej już zamknąć to forum dla nowych użytkowników. Wszystko wskazuje na to, że wystarczy Wam już własne towarzystwo "starych" i "wtajemniczonych". Poco więc udawać, że jest to otwarte forum, skoro przekształciło się w zamknietą sektę? Oczywiście ktoś kto nie wie, kto to jest "doli" nie jest godzien uczestniczyć w życiu tego forum, bo przecież udział we freerollach jest częścią uczsetnictwa w tym formu.
    Hmm, a że wygląda to na gówniartswo... cóż niektore typy tak mają.

  4. #24
    Witam,

    Pod tym linkiem znajdziecie hasło do dzisiejszego freerolla:

    http://forum.pokerzysta.pl/showthread.php?p=162636

    Pozdrawiam

  5. #25
    Dołączył
    Nov 2005
    Przegląda
    Poznan
    Posty
    14
    Witam

    Mateusz jedna mala propozycja. Jakbyscie mogli wymyslac troche bardziej skomplikowane hasla chociazby takie jak sa do freerolla na expekcie. Z gory wiem ze kilka obcych osob sie zarejestruje do tego turnieju, poniewaz znali haslo sprzed tygodnia.

    Troche wysilku i beda graly tylko osoby z tego forum. A z wpisowym na poziomie jednego lub kilku € to mysle ze super pomysl

    Pozdrawiam
    Miller82

  6. #26
    Witam jakos nie moge odpalis tego linku czy moge liczyc ze przesleci mi hasło na meila z Gory dzieki
    Michał

  7. #27
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    250
    Cytat Zamieszczone przez michal222222 Zobacz posta
    Witam jakos nie moge odpalis tego linku czy moge liczyc ze przesleci mi hasło na meila z Gory dzieki
    Michał
    lol2 torrentem go sciagnij

  8. #28
    Dołączył
    Nov 2005
    Przegląda
    Poznan
    Posty
    14
    Witam Mateusz
    Jedna mala prosba jezeli chcemy aby grali tylko uzytkownicy tego forum, to wprowadzce prosze albo bardziej skomplikowane hasla, bo po raz kolejny jest ono takie ze kazdy glupi na nie wpadnie albo zrobcie turki chociaz z minimalnym wpisowym. Domyslam sie ze jutro znowu pojawi sie ponad 200 osob z czego moze z 80 z tego forum.
    Pozdrawiam

  9. #29
    Tutaj znajdziecie hasło:

    http://forum.pokerzysta.pl/showthread.php?p=164113

    Nad zmianami pomyślimy od następnego miesiąca.

    Pozdrawiam

  10. #30
    Witam Mateusz !!!
    Dlaczego jako zalogowany to tego portalu nie moge zobaczyc hasła ???