Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 31
  1. #11
    Dołączył
    Oct 2005
    Przegląda
    Gdynia
    Posty
    2,100
    Cytat Zamieszczone przez Paradise Poker - Mateusz Zobacz posta
    w środy 6, 13 oraz 20 lutego o godzinie 19:00
    a mi się wydaje że o 20.00

  2. #12
    fajna sprawa ten turek tylko wlasnie nie wiadomo kto z forum ma jaki nick na paradise ;(

  3. #13
    Na mecz.pl już przerabialiśmy ten cykl freerolli i na 99% mogę stwierdzić jedno - hasło na następny turniej nie musi być podany w temacie. Każdy z IQ powyżej 70 pewnie rozgryzie je w kilka sekund.

    Wielu użytkowników mecz.pl wkurzyło się na Paradise - głównie przez to hasło. Zgłaszaliśmy Paradise, że to hasło to lipa - trzeba być naprawdę durniem by go nie złamać, ale nic to nie dało. Na lutowe turnieje dostaliśmy hasło w tym samym stylu.

    Efekt był taki, że wbijali się ludzie z FB i innych for. Żeby oni tylko grali, to jeszcze pół biedy (bo teraz tak jest ciągle i się pewnie większość przyzwyczaiła). Tylko że stamtąd było kilka dzieci neo, które delikatnie mówiąc robiły wiochę na stołach - ciągłe bluzgi, głupie teksty itp.

    No i jeszcze Paradise obcięło o połowę pulę.

    Po tych doświadczeniach wiem jedno - nie spodziewajcie się, że zrobią turniej TYLKO dla pokerzysta.pl (tj. z ręcznymi zapisami albo czymś w tym stylu). Rozsyłanie haseł po PW i pilnowanie go jak tylko się da też pewnie niewiele pomoże. Zresztą, zobaczycie jak dostaniecie hasło na następny turniej.

    Paradise chodzi o to by w tych freerollach grało jak najwięcej graczy - i tyle. Dlatego w każdym z waszych turniejów będzie ponad 200 ludzi z każdego zakątka internetowego światka. Tak samo jak w turniejach mecz.pl

  4. #14
    Dołączył
    Dec 2006
    Przegląda
    Jaworzno
    Posty
    589
    No i mial byc turniej tylko dla tego forum a juz sie zapisalo ponad 250 osob z czego widze sporo osob z innych for :/ Naprawde tak trudno postarac sie o troche lepsza organizacje?

  5. #15
    Może haslo w formie rebusu lub zagadki?? Zawsze to cos, przynajmniej wyszukiwarka nie znajdzie odnosnika: Hasło do tunieju to "...".

    Albo jesli Doli posiada baze maili uzytkowników forum, to rozeslac haslo przez maila. Choc pewnie znajda sie osoby, ktore wrzuca haslo na inne forum i po zabawie w "tylko dla pokerzysty".

  6. #16
    Dołączył
    Dec 2006
    Przegląda
    Jaworzno
    Posty
    589
    I jak sie mozna bylo spodziewac po takiej organizacji, turniej wyszedl beznadziejnie. Liczylem na dobra zabawe w gronie uzytkownikow tego forum, a znalazlem sie posrod donkow z for bukmacherskich rzucajacych i sprawdzajacych alliny z czym popadnie. Tak wiec ja rezygnuje z tego cyklu turnieji "tylko dla pokerzysta.pl" Pozdrawiam

  7. #17
    Dołączył
    Jul 2006
    Posty
    5
    udalo mi sie wygrac turniej dzieki za organizacje czekam na kolejne pozdrawiam

  8. #18
    Cześć,

    Gratuluję z02, następny turniej już za tydzień!

    Bzyku, nie zależy nam żeby grało jak najwięcej osób, bo my nic z tego nie mamy.

    Od przyszłego tygodnia hasło na pokerzyście będzie podawał Doli, albo na subforum albo PW, to już od niego zależy.

    Od marca podobne turnieje będą miały bardzo niskie wpisowe i pulę dokładaną przez nas co powinno zapobiec napływowi masy freerollowców do tych turniejów. Chyba, że ktoś ma lepszy pomysł??

    Pozdrawiam

  9. #19
    Dołączył
    Nov 2005
    Posty
    361
    NH Mateusz.

    Ile wynosi obecnie "bardzo niskie wpisowe" ?

  10. #20
    Prawdopodobnie w okolicach 1 euro