Strona 8 z 8 PierwszyPierwszy ... 678
Pokaż wyniki od 71 do 73 z 73
  1. #71
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    2,442
    Cytat Zamieszczone przez tapczan Zobacz posta
    Nie napisałem, że ma QcJc, ale że ma QJ. Jeśli jesteś tak zajebisty i wiesz, że na 100% ma drzewka, to tylko pozazdrościć reada (i poczucia własnej zajebistości).
    Napisałeś to po tym jak juz było wiadomo, że mam QcJc więc myślałem, że call i przegraną mojego przeciwnika nazywasz tutaj badbeatem. Pomimo, że miał tyklo szansę na splita.
    Ostatnio edytowane przez PeriMCS ; 30-01-2008 o 19:41

  2. #72
    Dołączył
    Oct 2005
    Posty
    2,317
    Cytat Zamieszczone przez mash Zobacz posta
    Lol, a niby dlaczego przeciwnik tutaj nie może mieć seta?
    Teoretycznie może mieć, ale tak jak napisałem wcześniej, Hero ma do czynienia z nitem, a to powoduje że 76s czy 76o są praktycznie niemożliwe. Mało prawdopodobne jest też IMO 33 czy QJo. Poza tym przeciwnik po cbecie na flopie wali za ponad 80% puli na turnie, Hero jak typowy fisz z niskich stawek robi sucker raise rozgłaszający wszem i wobec "halo, halo mam nutsa", na co przeciwnik odpowiada reraise allin za ponad 1,5 puli. Moim zdaniem przeciwnik również musi mieć nutsa.

    jdx

  3. #73
    Dołączył
    Jul 2004
    Przegląda
    Las Vegas
    Posty
    1,154
    Jak dla mnie szansa ze nie ma nutsa jest duzo wieksza niz, ze akurat bedzie mial nuta + FD wiec insta call for stacks. Widzialem juz niejedno takie rozdanie gdzie gosc 5betowal z setem lub nizszym stritem. A BM jest od tego zeby nie miec na stole wiecej niz mozna sobie pozwolic na przegranie w jednym rozdaniu.