Strona 3 z 8 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 73
  1. #21
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    2,442
    Cytat Zamieszczone przez Rebel Zobacz posta
    Zabawne pytanie... Nie zrzucam, nie zaleznie od stacka.

    Jesli ma QJs - 9 outow
    Zabawna odpowiedź.

  2. #22
    Dołączył
    Dec 2006
    Posty
    305
    Cytat Zamieszczone przez PeriMCS Zobacz posta
    Nie zraiseowałbym go do 10, 15, 20 BI (wyobraź dobie HSP, pula 25k$ i Doyle włazi allin za 500k$) na turnie bez QJ. To chyba oczywiste. Wieć callowałby w tej sytuacji tylko dla splita. Pytanie było teoretyczne, w tej sytuacji wiadomo, że easy call.
    no to w teorii (powiedzmy, ze przeciwnik nam na turnie pokazuje karty) to w kazdej sytuacji powinnismy spasowac, bo nic nie mamy szans wygrac (dla uproszczenia zakladajac, ze jestesmy blindami, i wszyscy do nas spasowali pre flop ), a callujac 1 na 5 (okolo) takich rozdan przegramy. a biorac pod uwage rake, to juz jest wogole EASY FOLD
    ale jaki sens maja takie rozwazania
    Ostatnio edytowane przez filippo ; 29-01-2008 o 19:45

  3. #23
    Dołączył
    Oct 2005
    Posty
    2,317
    Cytat Zamieszczone przez filippo Zobacz posta
    ale jaki sens maja takie rozwazania
    Bo mamy do czynienia z nitem i po akcji na turnie można śmiało stwierdzić że ma nutsa. Ponadto ponieważ jest on nitem, można wykluczyć ręce typu QJo, więc pozostają tylko dwie kombinacje QJs, co sprawia, że pomimo tego, że chwilowo mamy nutsa, to jesteśmy 55:45 dog. W przypadku tego konkretnego rozdania ze względu na pot odds (i na to, że nawet nitom czasami zdarza się zaszaleć z nie-nutsem) call był uzasadniony, ale przy jeszcze głębszych stackach należy bardzo poważnie rozważyć fold. W sumie sytuacja rzadko spotykana w Holdemie, ale już w Omaszce stosunkowo częsta.

    PS. Sponsorem tego posta jest słówko "freeroll".

    PS2. Peri, teraz to się nie dziwię tym płaczom że słaby winrate, itp. Ale nitując 15/10 to IMO na szortach dużych sukcesów nie osiągniesz.

    jdx

  4. #24
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    2,442
    No jeden przynajmniej widzi tutaj jakiekolwiek podstawy do folda a inni by miliony callowali LOL.

    15/10 akurat na tym stole w tej sesji. Na innym akurat może być 22/17 ale zgadzam się, że mam problem z otwarciem swojej gry. Jednak jak się dostaje calle preflop i CB non stop to niestety trzeba się ograniczać. Ale to temat na inny wątek. A pozatym uważam, że spokojnie można mieć dobry winrate nitując. Jest inny powód niskiego winrate'u u mnie. Sponsorem tego powodu jest słówko "tilt"
    Ostatnio edytowane przez PeriMCS ; 29-01-2008 o 21:36

  5. #25
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    224
    rece opadaja... masz nutsa gosciu cala kase pakuje a Ty zadajesz gupie pytanie czy mozna zrobic fold nutsa :| ehhh
    jak Ci nie wstyd

  6. #26
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    2,442
    Cytat Zamieszczone przez zuber Zobacz posta
    rece opadaja... masz nutsa gosciu cala kase pakuje a Ty zadajesz gupie pytanie czy mozna zrobic fold nutsa :| ehhh
    jak Ci nie wstyd
    Chyba widzisz że całą kasę wpakowałem, a pytanie jest teoretyczne? Zresztą jdx chyba uzasadnił myślenie nad foldem?

  7. #27
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    2,442
    Cytat Zamieszczone przez Hedge Zobacz posta
    przy stackach milion milion dalbym call na miniraise, co za watek Peri przeszedles sam siebie
    robie liste najciekawszych postow/watkow na forum (rzadzi obv post Mosznika sprzed roku), ale jestes w czolowce
    Sorry, ale nie kumam. Robisz call na miniraise'a? Aha. Jeżeli dobrze zrozumiałem to brawo dla ciebie.

  8. #28
    Dołączył
    Apr 2005
    Przegląda
    kosmiczny batalion w galaktyce zła
    Posty
    575
    mysle ze fold nigdy nie wchodzi w gre musialyby byc stacki po 10k bb to moze zaczalbym sie zastanawiac, takze raczej malo realna sytuacja, w omahe takie sytuacje maja miejsce nawet przy stackach 100-200bb gdzie fold jest jak najbardziej ok ale w holdemie jakos nie widze tu folda, tak naprawde na takim rozdaniu nie tracimy w dystansie bo przeciwnik tez nie zzuci na naszym miejscu

  9. #29
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    1,505
    Peri kurwa, do tej pory uważałem Cię za gościa myślacego logicznie

    Jak w HOLDEMIE można w ogóle rozważać zrzucenei nutsa w jakiejkolwiek fazie rozdania???

    Czy dzisiaj jest 1 kwietnia, czy dzień gwałtu na logice?

  10. #30
    Dołączył
    Feb 2007
    Przegląda
    Wrocław
    Posty
    2,243
    Lol, masz 2bi i rozważasz zrzucenie nutsa bo cośtam cośtam, ja rozumiem o co Ci chodzi, ale jak nie możesz przeboleć wariancji to wróć na nl5

    To nie omaha kiedy możemy rozważyć zrzucenie T9xxsscc na flopie 78Jhdd z dwoma reraisującymi kolesiami.