Strona 4 z 5 PierwszyPierwszy ... 2345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 46

Wątek: Oszustwo!!!

  1. #31
    Dołączył
    Nov 2005
    Posty
    361
    Czesc Mateusz,

    Jeśli można wiedzieć, to kto te rozdania analizuje i pod jakim względem tj. co jest potrzebne, aby zawodnik1+zawodnik2 mieli zbanowane konta?

    Czy jeśli mam na ręku XX, a będąc w rozdaniu napiszę, że mam YY to jestem oszustem wg prawa Paradaise ?

  2. #32
    Dołączył
    Oct 2005
    Przegląda
    Gdynia
    Posty
    2,100
    To jesteś grzesznikiem według prawa boskiego i pójdziesz do piekła

  3. #33
    Dołączył
    Jul 2006
    Posty
    965
    Cytat Zamieszczone przez Paradise Poker - Witek Zobacz posta
    Co do Twoich obaw, to mogę z całą pewnością stwierdzić, że są bezpodstawne i powtórzyć, że nikt w Paradise Poker nie zamyka kont pokerowych tylko na podstawie niepotwierdzonych doniesień.

    Pozdrawiam
    Witek
    Senior CS Operator

    hahahaha niezły joke Panie Witku

  4. #34
    Punkt naszego regulaminu znajdującego się na stronie.

    5. Złamanie przepisów salonu - Jeśli gracz popełni któryś z poniższych aktów, złamał przepisy salonu:

    Gracze nie mogą rozmawiać na chacie o rozdaniu, które trwa (np. komentarz "Dobrałem do koloru w pikach". Uwagi ogólne, jak np. "w tym rozdaniu się zrewanżuję" mogą być uznane za dozwolone);

    Gracze nie mogą oferować pomocy innemu graczowi podczas rozmowy na chacie w trakcie rozdania, lub ponaglać gracza by wykonał ruch;

    Na czacie można posługiwać się jedynie angielskim i językiem danego stołu;

    Wszelkie przejawy wulgarnego i obraźliwego języka oraz groźby nie będą tolerowane przy stole;

    Gracze nie mogą rozmawiać na czacie o spasowanych kartach, które mieli w rozdaniu;

    Gracze nie mogą rozmawiać na chacie o kartach, które obecnie posiadają w rozdaniu.

    Osoby kierujące grą ocenią, jak poważne było złamanie przepisów. ParadisePoker ma prawo zawiesić lub wypowiedzieć uprawnienia członkowskie.


    Regulamin jednoznacznie tego zabrania. Natomiast nasze podejście do tego tematu jest bardziej elastyczne i reagujemy dopiero gdy takie zachowanie wpływa na grę bądź jest umówione. Nie możemy kogoś karać dlatego, że trzy razy na sesję powie jakie ma karty do trzech różnych graczy(nieważne czy powie prawdę). Odbieranie tej metody blefowania byłoby ze stratą dla gry.

    Analizę rozdań przeprowadza Boss Media.

    Żeby dwóch graczy miało zbanowane konta wystarczy, że mamy od Bossa dowód na to, że gracze działali w zmowie. Ciężko dokładnie powiedzieć jaki to ma być dowód(nadzwyczaj duży przepływ środków między graczami, wysoka korelacja stołów, udział tych samych rozdań, rozmowy z chata) jeśli nie mamy 100% pewności to wysyłamy zawiadomienie do obydwu graczy, że nie mogą więcej grać przy jednym stole bo skończy się to właśnie banem.

  5. #35
    Dołączył
    Nov 2005
    Posty
    361
    Dziękuję Mateusz,

    Dokładnie takiej odpowiedzi oczekiwałem. Wychodzi na to, że to nie PP jest blee tylko BossMedia i podobne sytuacje miałby identyczny tok postępowania w każdym innym roomie znajdującym się na platformie BM.

    Pozdrawiam

  6. #36
    Dołączył
    Dec 2006
    Posty
    1,244
    Ja wiem jedno, odkąd gram dużo więcej przez co robię większy rake nie dostaję żadnych banów. Często nawet pisałem gościom na czacie że mogę gadać po polsku bo i tak mnie nie zbanują z powodu dużego rake Pamiętam jak pół roku temu napisałem cześć na czacie i bana dostałem na miesiąc

    A co do sprawy to śmieszny ban dla tych gości, sam często piszę co mam i to chyba nie znaczy że jestem z kimś w zmowie?

  7. #37
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    557
    Mi się pare razy zdarzyło że gram rozdanie, pojawia się flop powiedzmy XYZ, i ktoś z graczy którzy spasowali pisze "miałem XY...". Raz zwróciłem uwagę żeby się nie odzywał bo my jeszcze gramy i nam psuje rozdanie, to agresywnie mnie zwyśmiał "a co mi zrobisz...". Za zgłoszenie tego dostałby bana, niezależnie jakie karty miał?
    Ostatnio edytowane przez indy ; 04-02-2008 o 17:13

  8. #38
    Jeśli zrobiłby to więcej niż raz, mimo zaleceń żeby tego nie robił, dostałby ban na chata.

    Mam nadzieję, że to już wyczerpuje temat.

  9. #39
    Nie wiem o co wam chodzi. Gralem chyba 2 raz profillige i spotkaelm w finalowym stoliku jakiegos polaka to sobie z nim pogadalem i to nie jes tnawet moj jakis wspolnik. wskazcie mi punkt ktory mowi o tym ze nie mozna powiedziec jakie ma sie karty

  10. #40
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    3,098
    Patrz: 6 postów wyżej