Strona 3 z 5 PierwszyPierwszy 12345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 46

Wątek: Oszustwo!!!

  1. #21
    Cytat Zamieszczone przez Paradise Poker - Witek Zobacz posta
    Witam

    W takich sprawach standardowo wysyłane są zgłoszenia do Działu Technicznego Bossmedii.
    Bossmedia nie zamyka kont na podstawie przesłanek, tylko po dokładnej analizie historii gry konkretnych graczy, co do których zachodzi podejrzenie o zmowę w trakcie gry.
    Nie znam dokładnych szczegółów dotyczących tej decyzji. Wiem natomiast, że nie była to jedyna skarga na tych właśnie graczy.

    Co do Twoich obaw, to mogę z całą pewnością stwierdzić, że są bezpodstawne i powtórzyć, że nikt w Paradise Poker nie zamyka kont pokerowych tylko na podstawie niepotwierdzonych doniesień.

    Pozdrawiam
    Witek
    Senior CS Operator
    Chyba powinno byc "Boss Media zamyka konta za co chce i kiedy chce bo NIGDY nie chce im sie sprawdzac i badac sprawy ani tym bardziej opisac/odpisac na problem graczy"

  2. #22
    Dołączył
    Mar 2007
    Przegląda
    Houston/Texas
    Posty
    248
    Cytat Zamieszczone przez BaroAce Zobacz posta
    Chyba powinno byc "Boss Media zamyka konta za co chce i kiedy chce bo NIGDY nie chce im sie sprawdzac i badac sprawy ani tym bardziej opisac/odpisac na problem graczy"
    Nie sądze by jaki kolwiek pokerroom strzelał sobie samobója ,napewno sprawdzają takich graczy bo po co mieli by tracic klijenta i od tak sobie zamykać im konta,coś musi być na rzeczy.

  3. #23
    Dla mnie jest to conajmniej podejżana sprawa.
    Jestem na 80% pewien, że to nie wałek.
    Przecież to chyba nie problem dogadać się przez jakiś komunikator lub telefon..
    Nikt przy zdrowych zmysłach, gdyby chciał oszukiwać nie załatwiałby tego w ten sposób...

  4. #24
    Dołączył
    Sep 2005
    Przegląda
    Głogów
    Posty
    387
    Podczas wczorajszej Profligi gdy pozostaly 3 stoliki (a takze pozniej gdy juz byly tylko 2 stoly) gracz o nicku: Drag18 oraz jego kompan - Polacy (sadzac po jezyku polskim) odbywali konwersacje w mniej wiecej taki sposob... :

    "co masz?" "ja mam dobre" "masz strita?" "pasuj" itp.

    ktos im zwrocil uwage, ze tak nie mozna - ogolnie wysmiali "ha ha, ale sie boje" i kontynuowali swoja gadke..

    bylo to strzasznie zenujace i irytujace pozostalych gracy no i co wiem na pewno - niedozwolone

    Prosze o sprawdzenie, bo pewnie logi macie

    PS. Mam nadzieje, ze nie wyjde na donosiciela Pisze o tym, bo nie znosze oszustwa


    Pozdrawiam

  5. #25
    Cześć,

    Dzięki za powiadomienie, osoby te będą miały zbanowany chat.

    Pozdrawiam

  6. #26
    Dołączył
    Feb 2006
    Przegląda
    Warszafka
    Posty
    366
    tylko chata ?
    przecież bedą mogli sobie oszukiwać poprzez inny komunikator
    bana chamom do końca życia, niech oszukują w innych roomach

  7. #27
    Dołączył
    Oct 2006
    Posty
    115
    to tym kolesiom chcesz zbanować chat choć to ewidentni oszuści i w dodatku idioci , a tamtemu który powiedział że ma K10 co mógł spokojnie zrobić zablokowaliście konta??????

    czegoś tu nie rozumiem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  8. #28
    Dołączył
    Nov 2005
    Posty
    361
    Może tych dwóch robi większy rake ?

  9. #29
    Dołączył
    Aug 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    528
    Ale jaja. Chyba Paradise posłuży mi do wyrobienia jakiegoś bonusa i papa :/

  10. #30
    Osoby ze zbanowanym chatem będą pod obserwacją, każdy kolejny zły ruch z ich strony i konta zostaną dożywotnie zablokowane.

    Jeśli chodzi o graczy z początku wątku to zablokowanie ich kont nie wynikało z sytuacji podanej tutaj. Nie jest zabronione powiedzieć co się ma/miało, ale analiza rozdań tych dwóch osób jednoznacznie wskazywała na współpracę.

    Pozdrawiam