Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 46

Wątek: Oszustwo!!!

  1. #11
    Witam

    Niniejszym informuję, że obydwa konta, których dotyczyło zgłoszenie zostały w dniu dzisiejszym zablokowane.
    Prosimy o każdorazowe zgłaszanie nam przypadków, w których zaszło podejrzenie o oszustwo w trakcie gry przy naszych stolikach.

    Jeszcze raz dziękujemy za powiadomienie nas o tym.

    Pozdrawiam
    Witek
    Senior CS Operator

  2. #12
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    3,098
    Ja też nie bardzo rozumiem, na czym niby to oszustwo miało polegać. Przecież w heads upie mam prawo powiedzieć przeciwnikowi co mam, bo niby komu to przeszkadza?

  3. #13
    Dołączył
    Nov 2005
    Posty
    892
    lol blokada konta za takie cos na takich stawkach chyba zbyt surowo, mysle ze by wystarczylo upomnienie emailowe


    pozdrawiam

  4. #14
    Dołączył
    Oct 2005
    Przegląda
    Gdynia
    Posty
    2,100
    Witek a można wiedzieć za co im konta zablokowaliście??
    Rozumiem jak by to był turniej to co innego, ale w HU jeżeli gościu chce mniej zarobić to jego sprawa, a może bleffował.
    Teraz to strach u was grać bo człowiek coś powie i już mu konto blokują

  5. #15
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    181
    tez nie wiem o co chodzi ale na wszelki wypadek lepiej tam niegrac

  6. #16
    Dołączył
    Jul 2006
    Posty
    414
    Blokada konta za cos takiego ??? to chyba zupełne nieporozumienie i antyreklama dla Was...

  7. #17
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    181
    sie ludzie naucza grac tylko w porzadnych roomach, proste

    hehe zarobiliscie dodatkowo na tym co mieli na koncie, brawo, czysty zysk

  8. #18
    Cytat Zamieszczone przez Drauger Zobacz posta
    Witek a można wiedzieć za co im konta zablokowaliście??
    Rozumiem jak by to był turniej to co innego, ale w HU jeżeli gościu chce mniej zarobić to jego sprawa, a może bleffował.
    Teraz to strach u was grać bo człowiek coś powie i już mu konto blokują
    Witam

    W takich sprawach standardowo wysyłane są zgłoszenia do Działu Technicznego Bossmedii.
    Bossmedia nie zamyka kont na podstawie przesłanek, tylko po dokładnej analizie historii gry konkretnych graczy, co do których zachodzi podejrzenie o zmowę w trakcie gry.
    Nie znam dokładnych szczegółów dotyczących tej decyzji. Wiem natomiast, że nie była to jedyna skarga na tych właśnie graczy.

    Co do Twoich obaw, to mogę z całą pewnością stwierdzić, że są bezpodstawne i powtórzyć, że nikt w Paradise Poker nie zamyka kont pokerowych tylko na podstawie niepotwierdzonych doniesień.

    Pozdrawiam
    Witek
    Senior CS Operator

  9. #19
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    181
    gdyby byla zmowa to nie odezwaliby sie do siebie ani slowem na chacie

    ale ja tam nic nie mowie, niech kazdy gra gdzie chce

  10. #20
    Dołączył
    Mar 2007
    Przegląda
    Houston/Texas
    Posty
    248
    Kiedyś na bossie jak grałem była taka sytuacja że na stole leżał A Q i jakies tam blotki.Koleś wywalił z rozdania na turnie jednego gościa bo podbijał strasznie agresywnie ja z Q nie pękłem.River też jakaś blotka.Koleś rzucił all in,no i w tedy zastanawiałem się dość długo czy sprawdzić jego bet i nagle jakiś tam inny gracz na chacie do mnie call.No i sprawdziłem tego totalnego blefa.
    W takiej sytuacji konto moje i tego co mi podpowiedział też powinno zostac zablokowane.
    Ostatnio edytowane przez prawyprosty ; 30-01-2008 o 22:39