Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6
  1. #1
    Z przyjemnością zawiadamiam, że w dniu dzisiejszym (29/01/2008) udostępniona została aplikacja Paradise Poker w polskiej wersji językowej.

    Aby dokonać stosownych zmian należy:

    1. W ustawieniach aplikacji otworzyć zakładkę SETTINGS
    2. W polu LANGUAGE wybrać opcję Polish
    3. Nacisnąć przycisk APPLY i zrestartować aplikację pokerową
    * proszę zapoznać się ze screenem poniżej.

    Przy kolejnym uruchomieniu aplikacji zostaniecie poproszeni o powtórne zaakceptowamnie umowy licencyjnej(tym razem w języku polskim), po czym będziecie już mogli w pełni cieszyć się polskim intefejsem Paradise Poker.

    Nasza rodzima wersja językowa będzie na bieżąco udoskanalana, zatem jeśli pojawią się w niej jakieś błędy zostaną one z pewnością wyeliminowane wraz z kolejną aktualizacją.


    Pozdrawiam
    Witek
    Senior CS Operator
    Załączone obrazki Załączone obrazki
    Ostatnio edytowane przez Paradise Poker - Witek ; 29-01-2008 o 11:53

  2. #2
    Dołączył
    Oct 2005
    Przegląda
    Gliwice
    Posty
    262
    hmmm... bardzo mnie ciekawi jak jest przetłumaczony soft...

    Oby nie tak jak w ongame, bądź w everest poker...

  3. #3
    Witam,

    Informuję, że póki co na Polskiej Wersji Językowej softu nie ma dostępnych lokalnych turniejów typu Liga Pokerowa czy Profiliga. Już zajmujemy się tym problemem i niedługo wszystko będzie w porządku.

    Pozdrawiam

  4. #4
    Witam,

    Polska wersja językowa działa już bez zarzutu, serdecznie zapraszamy do korzystania.

    Pozdrawiam

  5. #5
    U mnie tak średnio: w dymku pojawiającym się po dołączeniu gracza do stołu mam jakieś krzaki zamiast polskich liter, poza tym chyba ok

  6. #6
    Dołączył
    Sep 2005
    Przegląda
    Sosnowiec
    Posty
    350
    z polskiego softu nie mozna wejsc na poker ranking, a w angielskiej wszystko ok. Mozna to poprawić?