Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 31
  1. #1
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    557
    Zróbcie malutką modyfikację softu, i wprowadzćie kropki co trzy cyfry dla wyświetlanych stacków. W późniejszych etapach turnieju to muszę liczyć liczbę cyfr żeby wiedzieć czy gość ma sześćset tysięcy czy sześćdziesiąt

    Pozatym przydałaby się opcja "IDĘ PIĆ" co blokuje możliwość gry na powiedzmy 10 godzin, bo mimo że wiem że po pijaku nie wolno grać, to często jak wracam nawalony z imprezy to i tak sobie przed snem włącze stolik

  2. #2
    Cześć,

    Bardzo dziękujemy za sugestie dotyczące naszego softu, cały czas pracujemy nad jego udoskonalaniem. Myślę, że przycisk "IDĘ PIĆ" byłby świetnym dodatkiem ale ciężko będzie to tego pomysłu przekonać partnerów z Boss Medii .

    Przy okazji, mam na imię Mateusz i dołączyłem ostatnio do teamu Paradise Poker. Jestem tu do waszej dyspozycji i mam nadzieję, że nasz współpraca będzie owocna.

    Pozdrawiam

  3. #3
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    557
    Z tym idę pić to tak z rozpędu zażartowałem Raz mi się zdarzyło na imprezie stracić film, i gdy się w domu obudziłem nie pamiętałem co robiłem, jak do domu wróciłem, i gdy wieczorkiem doszedłem do siebie i odpaliłem pokera miałem parenaście dolarów więcej . Ale kiedyś w drugą stronę to zadziałało... więc mimo że z tym guzikiem to był żarcik, to jednak taki z pewnością miałby u mnie zastosowanie
    A co do kropeczek to naprawdę by się przydały.

    pozdrawiam

  4. #4
    Dołączył
    Nov 2005
    Posty
    892
    Jak sie mozna dostac do Teamu Paradise Poker ?

  5. #5
    Cześć,

    Odpowiadając na Twoje pytanie - sami zapraszamy wybranych graczy do Teamu.

    Pozdrawiam

  6. #6
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    332
    FT na jakimś ETP to minimum podobno

  7. #7
    Dołączył
    Nov 2005
    Posty
    361
    W związku z ostatnio wzmożoną aktywnością pracowników PP na forum przedstawię swoją listę przydatnych gadżetów

    1.Przydałoby się poprawne liczenie ogólnego stacka w przypadku gdy gra się na 5+ stołach. Stack "w grze" liczony jest tylko z 4 najwcześniej otwartych.

    Grając po piwku kilkanaście stołów można dostać palpitacji serca patrząc, gdy nagle brakuje 7-8 BI

    2. Prycisk BET POT, AHK mi nie działa na PP.

    3. Deale na FT w MTT, nawet prima to zrobiła.

    To na razie tyle Uciekam na WLP, jutro jeszcze coś dodam.

  8. #8
    Mam pomysł, proszę wszystkich o zebranie najbardziej rażących braków jakie zauważyliście na sofcie Boss Medii, my tak naprawdę nie możemy nic zrobić z tym co tu zostało wymienione, ale z drugiej strony bardzo zależy nam na tym żeby soft ten był jak najbardziej przystępny.

    Kiedy stworzymy listę, wyślemy ją do BM i zaczniemy naciski na ulepszenia.

    Pozdrawiam i zapraszam do wymieniania naszych braków.

  9. #9
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    557
    1. kropki co trzy cyfry
    2. opcja "zablokuj konto na wybrany czas"

  10. #10
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    332
    Cytat Zamieszczone przez Paradise Poker - Mateusz Zobacz posta
    Mam pomysł, proszę wszystkich o zebranie najbardziej rażących braków jakie zauważyliście na sofcie Boss Medii
    Zauważyłem pewien "brak". Gracze się wkupują z buy-inem 150$ na NL50...