Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 31
  1. #21
    Dołączył
    Jul 2006
    Posty
    965
    O ile sobie dobrze przypominam to Celeb miał podobny wątek w którym pisałem o tych wszystkich rzeczach których mi brakuje w tym chorym sofcie zaczynajac od skalowania stolików poprzez BBJ a na stabilności oprogramowania konczac.A było to 2 lata temu i do dzis boss nic w tej sprawie nie robi bo prawda jest taka ,ze w ch..u maja graczy wiec po co zachecacie graczy do biadolenia nad softem skoro z gory wiadomo,ze zadnych poprawek nie bedzie?

  2. #22
    Dakota przeciez BM przez 2 lata zmienil sie bardzo, wiec nie mow ze BM calkowicie sobie oleva. Chlopaki sie staraja, dalko im jeszcze w funkcjonalnsci PSu ale ida malymi krokami w dobra strone. A upominanie ich ze strony rownych kasyn na pewno nie zaszkodzi.

  3. #23
    Cytat Zamieszczone przez indy Zobacz posta
    To ja jeszcze jedno - długo się czeka na zaliczenie raked handu. Potrzebuję powiedzmy 5 RH bo za godzinę freeroll, włączam szybko stolik, po 10 minutach wyłączam z właśnie 5 RH i wyścig z czasem się zaczyna...
    ja rozwiazalem ten problem restartujac soft zawsze pomaga wystarczy powiedzmy minutka po ponownym zalogowaniu

    pozdrawiam

  4. #24
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    332
    Zauważyłem jedną rzecz i dziwię się dlaczego dopiero teraz. Jeśli gra się max. na pięciu stołach, to są one numerowane np. 1- Table TH...., 2- Table TH... itd. Następne otwierane nazywają się po prostu Table th... . Chodzi mi o to, że gotówka, którą gramy na tych nienumerowanych NIE jest uwzględniana w "Cashier/Cash currently in play". Odkąd się zorientowałem (czyli od 10min.) trochę mi to przeszkadza bo lubię kontrolować sytuację.

  5. #25
    ludzie czy robiac depozyt w niedziele wieczorem trzeba czekac do poniedzialku !!!!!!!!!!

    tylko u was tak jest !!!!!!!!

    k...a nie moge!!!!!!!!!!

    do tego zasrane addon teraz juz wcale sie nie zapala to gowno!!!!!!!

    zrobcie tam cos z tym jedno zrobicie a inne sie spie....a !!!

    wszedzie swieci przewaznie cala przerwe

    aaaa i punkty fpp dzwonilem oststnio ze slabo nalicza facet stwierdzil ze zeczywiscie do tej pory echo !! tak macie jak ktos cos zglasza to zostawiacie sprawe bez odpowiedzi??
    Ostatnio edytowane przez Mario81 ; 03-03-2008 o 00:20

  6. #26
    Witam,

    Jak już pewnie część z Was zauważyła od paru dni mamy automatyczne wpłaty przez Moneybookers. Powód do dumy to nie jest bo powinno to być zrobione już dawno, ale jak mawiają "lepiej późno niż później"

    Pozdrawiam

  7. #27
    Witam
    Czy mozna sie spodziewać automatycznych wypłat na netellera i moneybookers instatnt cash czy jak to sie tam zwie??
    I czy teraz bonus lojalnosciowy bedzie automatycznie wypłacany 1ego ??

  8. #28
    Automatyczne są wpłaty, wypłaty przechodzą standardową procedurę weryfikacyjną.

    Tak, bonus lojalnościowy jest również zautomatyzowany.

    Pozdrawiam

  9. #29
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    12
    A co ze zmiana wielkości stolików? Jest jakaś szansa na to?

  10. #30
    Dołączył
    Sep 2005
    Przegląda
    Sosnowiec
    Posty
    350
    9 kwietnia mają wprowadzic