Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 31
  1. #11
    Dołączył
    Oct 2005
    Przegląda
    Gdynia
    Posty
    2,100
    Macie do d... wpłaty przez Moneybookers co to ma być że ręcznie się wysyła kasę no bez przesady jak w średniowieczu, pierwszy raz się z tym spotkałem w poker roomie.
    Tak wpłacając dochodzi opłata nakładana przez Moneybookers i nie ma znaczenia że jest ona niewielka ale o sam fakt. I w tym przypadku nie da się zwalić na bossa wiec zajmijcie sie tym.

  2. #12
    Dołączył
    Nov 2005
    Posty
    361
    Witam ponownie.

    1.Na pewno do poprawienia są regulaminy usług/promocji które umieszczacie na stronach, a związane są z bezpośrednim linkiem do serwerów bazodanowych BM.

    Np.

    Cytat Zamieszczone przez Regulamin Pokerladder
    Zwycięzcy tygodniowi są rozstrzygani w niedzielę o godzinie 7:30 za okres od godziny 00:00:00 w niedzielę do godziny 23:59 w sobotę za poprzedni tydzień. Wszyscy zwycięzcy tygodniowi będą nagradzani wypłatami na swoje konta w ParadisePoker w poniedziałek.
    Tak naprawdę, to jak znam ostateczne wyniki do godziny 14:00 to jest bardzo dobrze.

    Cytat Zamieszczone przez Bonus lojalnościowy
    Baza jest uaktualniana każdego dnia rano do godziny 11.00.
    Tutaj jest pełna dowolność. Czasem uaktualnienie jest rzeczywiście do 11.00, czasem później, a czasem w ogóle nie ma.

    Przez ostatnie 3 miesiące ostatniego dnia w ogóle nie było - co spowodowało, że raz nie załapałem się na większy pułap bonusu lojalnościowego, bo zabrakło mi niecałe 40E raku sic(!).
    Ostatniego dnia miesiąca przydałoby się kilkukrotne odświeżenie tabelki z punktami lojalnościowymi.

    Aby to rozwiązać wystarczy zainwestować w porządne serwery bazodanowe, a BM na pewno jest stać na to, tylko chyba nie mają ludzi którzy potrafią to zrobić.


    2. Niezbędne jest, aby wszystkie updaty softu były dokładnie przetestowane. Obecnie ze znanych mi pokerromow tylko BM ma problemy przy niemalże każdym updajcie.

  3. #13
    Cytat Zamieszczone przez sonix112 Zobacz posta
    Witam ponownie.
    Tak naprawdę, to jak znam ostateczne wyniki do godziny 14:00 to jest bardzo dobrze.

    Tutaj jest pełna dowolność. Czasem uaktualnienie jest rzeczywiście do 11.00, czasem później, a czasem w ogóle nie ma.

    Przez ostatnie 3 miesiące ostatniego dnia w ogóle nie było - co spowodowało, że raz nie załapałem się na większy pułap bonusu lojalnościowego, bo zabrakło mi niecałe 40E raku sic(!).
    Ostatniego dnia miesiąca przydałoby się kilkukrotne odświeżenie tabelki z punktami lojalnościowymi.
    Witaj sonix112

    Za aktualizację tego modułu odpowiedzialny jest w całości polski Support Paradise Poker. Aktualizacje te są wykonywane codziennie. Owszem, czasami zdarzają się drobne opóźnienia, powstające z przyczyn technicznych i często niezależnych od nas. Występują one jednak niezmiernie rzadko.
    W takich przypadkach prosimy wszystkich o kontakt z nami poprzez LiveChat. Z pewnością będziemy wówczas w stanie udzielić odpowiedzi na temat powodów opóźnień i prognozowanych terminów przeprowadzenia aktualizacji Punktacji Lojalnościowej.

    Pozdrawiam
    Witek
    Senior CS Operator

  4. #14
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    557
    To ja jeszcze jedno - długo się czeka na zaliczenie raked handu. Potrzebuję powiedzmy 5 RH bo za godzinę freeroll, włączam szybko stolik, po 10 minutach wyłączam z właśnie 5 RH i wyścig z czasem się zaczyna...

  5. #15
    Cytat Zamieszczone przez indy Zobacz posta
    To ja jeszcze jedno - długo się czeka na zaliczenie raked handu. Potrzebuję powiedzmy 5 RH bo za godzinę freeroll, włączam szybko stolik, po 10 minutach wyłączam z właśnie 5 RH i wyścig z czasem się zaczyna...
    Cześć Indy

    Nie wiem jak bardzo uciążliwa jest dla Ciebie natura opisywanego przez Ciebie problemu.
    Jeśli faktycznie zdarzają się jakieś opóźnienia, to najprawdopodobniej mając swoje techniczne podłoże.
    Dlatego pytanie, które zadałeś należałoby raczej skierować do Bossmedii.
    W tej chwili niestety nie dysponuję odpowiednią wiedzą by Tobie na nie odpowiedzieć.

    Dodam tylko, że skierowałem e-mail do Bossmedii z zapytaniem w tej sprawie. W odpowiedzi potwierdzono, że faktycznie pewne opóźnienia czasami mają miejsce i utwierdzono mnie w przekonaniu, że trwają cały czas prace na wyeliminowaniem wspomnianego problemu.

    Pozdrawiam
    Ostatnio edytowane przez Paradise Poker - Witek ; 01-02-2008 o 14:56

  6. #16
    Cytat Zamieszczone przez Paradise Poker - Witek Zobacz posta
    Cześć Indy

    Nie wiem jak bardzo uciążliwa jest dla Ciebie natura opisywanego przez Ciebie problemu.
    No przecież dokładnie tą uciążliwość opisał

    Cytat Zamieszczone przez Paradise Poker - Witek Zobacz posta
    Jeśli faktycznie zdarzają się jakieś opóźnienia, to najprawdopodobniej mając swoje techniczne podłoże.
    "Techniczne podłoże" polega na tym, że postanowiono "ulepszyć" coś co działało bez zarzutu. Pamiętam czasy, że natychmiast po każdym (!) rozegranym rozdaniu można było sprawdzić ile jeszcze RH brakuje (nie opuszczając stolika). Po którymś tam upgradzie to się spieprzyło.

    I jeszcze jedna uwaga: chyba nie jest wielkim problemem "przesuwanie" blindów tak, aby mały był płacony w każdym rozdaniu?

  7. #17
    Dołączył
    Nov 2005
    Posty
    892
    Ja bym cos zrobil z lost connection, poniewaz gdy trace polaczenie z internetem to zeby znow wrocic musze od nowa soft wlaczac i sie logowac , a powinien byc jakis reconnect

    pozdro

  8. #18
    Dołączył
    Feb 2006
    Przegląda
    wrocek
    Posty
    1,348
    wooow... opcja "idę pić" to byłoby niezłe

  9. #19
    Dołączył
    Nov 2005
    Posty
    361
    Przypomniało mi się, że brakuje rzeczy oczywistej, filtrów w lobby.

    A najfajniej byłoby jakby BM skopiowała wszystkie gadżety z Pokerstarsa oprócz mrugających pól.

  10. #20
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    16
    Witam,
    Dla mnie przydatna byłaby możliwość zmiany rozmiaru stołów.

    Pozdrawiam,
    kniarzyn