Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 19 z 19
  1. #11
    Dołączył
    Jan 2008
    Przegląda
    Wyszków
    Posty
    162
    Masz rację... Swoje zdanie wyraziłem w pierwszej częsci posta, ale wyglądał on jakoś krótko więc postanowiłem cos dopisac
    Pozdrawiam

  2. #12
    Dołączył
    Jan 2007
    Przegląda
    Gdansk
    Posty
    489
    Cytat Zamieszczone przez Trias Zobacz posta
    Bez sensu jest takie gadanie. Nie ma znaczenia jak by wyszło. Wynik rozdania się nie liczy, liczy się tylko to czy zagraliśmy dobrze czy źle.
    Powiedzmy, że na flopie/turnie dajemy all in i przeciwnik nas sprawdza. Oczywiście dochodzi mu strit. Czy to źle? Wprost przeciwnie. Powinniśmy się cieszyć, że ten człowiek wspaniałomyślnie chciał nam oddać swoje pieniądze, tylko mu nie wyszło
    no przeciez napisalem ze AI na turn bylby dobry a call na river byl do dupy, a to zeby wyszlo na to samo to prawda - wynik rozdania bylby ten sam, roznica taka, ze w 1 wersji zagralbym dobrze a 2 zagralem zle, a wynik ten sam...

  3. #13
    Dołączył
    Aug 2005
    Przegląda
    Syberia
    Posty
    1,186
    no nie wiem czy wynik byłby taki sam,jakbyś na turnie zagrał all ina to jest jak dla mnie wielce prawdopodobne żeby nacisnął fold,zauważ że on chciał ciebie wypchnąć z rozdania na turnie,nie miał pozycji i był konsekwentny w działaniu,raise all in i myślę ze z bólem serca ale pasuje swoją rękę

  4. #14
    Dołączył
    Jan 2007
    Przegląda
    Gdansk
    Posty
    489
    hmmm, spasowalbys strfd ? majac do dolozenia 73$ do puli 190 ? no chyba raczej nie ;]]

  5. #15
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    198
    no raczej na pewno by spasował chyba że mamy do czynienia z kompletnym idiotą.73$ do puli 190 przy szansie złapania strita jakies 5.5-1.dla mnie reraise preflop(nie zrobiles)reraise na flopie(nie zrobiles)ale przedewszystkim reraise na turnie.I po co call na końcu!?"troche" za malo agresji jak na AK.

  6. #16
    Dołączył
    Jan 2007
    Przegląda
    Gdansk
    Posty
    489
    lol, on ma stright flush draw !! przyjrzyjcie sie ok? na flopie to on jest faworytem...

  7. #17
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    198
    sorry mój błąd.na flopie z takim drawem przycisnaby Cie na all ina(i tu masz coin flipa),na turnie ma jakies 3:1 wiec szanse ze bys go wyrzucil sa najwyżej "średnie".Generalnie i tak należało to reraisowac.W wiekszości przypadkow ktos trafi tylko straight albo flush drawa a nie jak tym przypadku starigh flush draw i wyrzucisz go z puli nie pozwalajac na darmowe dobieranie.

  8. #18
    Dołączył
    Aug 2005
    Przegląda
    Syberia
    Posty
    1,186
    Mój błąd,bo nie zauważyłem flush drawmogłeś to trochę czytelniej przedstawić

  9. #19
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Toruń, Bydgoszcz
    Posty
    1,536
    Pytanko:
    1. Czy TURN gracie tak jak przeciwnik HERO?
    Ostatnio edytowane przez igiel3 ; 31-01-2008 o 00:22