Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 22
  1. Zapraszam wszystkich do udziału w turniejach rozgrywanych w piątek 1 lutego, w których podwajamy pulę nagród gwarantowanych.

    Dokładną listę turniejów objętych promocją można znaleźć na stronie sportingbet.pl

    Dodatkową atrakcją tego dnia jest megafreeroll z pulą nagród €10,000! Żeby wziąć w nim udział wystarczy rozegrać 1 lutego 10 raked hands. Turniej rozpocznie się o godzinie 19:30 czasu polskiego.

    Tego dnia nie może Cię zabraknąć na Paradise Poker.

    Więcej>>>
    Ostatnio edytowane przez Paradise Poker ; 25-01-2008 o 16:12 Powód: link

  2. #2
    Witam ....jakie jest haslo do turnieju "obstawienie" w 27.01.08r...Dzieki

  3. #3
    Dołączył
    Nov 2005
    Posty
    892
    Turnieje tylko dla Polakow ? czy nie

  4. #4
    Dołączył
    Jul 2006
    Posty
    965
    Tym razem tylko dla czarnych

  5. #5
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    4
    buhahaha, masakra to pojechał

  6. #6
    Dołączył
    Jul 2005
    Posty
    144
    mam pytanie, czemu nie widzę dzisiaj ani tego freerolla, ani żadnego z turniejów podanych na stronce, z wejściówką, do których jest podwajana wygrana? mam softa ściągniętego z polskiej strony, ale i tak w sumie mam wszystko po angielsku, co może być przyczyną, szczególnie chciałem zagrać w tych o 19.00 i 23.00 za 10 euro wejście, ale ani jednego nie mam na liście :/

  7. #7
    Cześć,

    Żeby widzieć turnieje musisz być zalogowany, są one dostępne na każdym sofcie.

    Pozdrawiam

  8. #8
    Dołączył
    Oct 2005
    Przegląda
    Gdynia
    Posty
    2,100
    A ja tak z ciekawości jeszcze sie zapisy nie zaczely do tego turnieju 10k a już 1 osoba jest zarejestrowana, jak to jest mozliwe ??

  9. #9
    Dołączył
    Sep 2005
    Przegląda
    Sosnowiec
    Posty
    350
    syn prezesa

  10. #10
    Ja w ogole nie widze tego turnieju ? Gdzie on jest ? czy moze soft cos mi sie jebie ?