Zobacz wyniki ankiety: Którą część z serii Star Wars uważasz za najlepszą?

Głosujących
35. Nie możesz głosować w tej sondzie
Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 14
  1. #1
    Dołączył
    Oct 2005
    Posty
    2,317
    Zainspirowany tym wątkiem postanowiłem założyć własny.

    jdx

  2. #2
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    157
    ESB bez zastanowienia.
    - brak hepi endu
    - Imperial March
    - "I know"
    - Boba Fett!

    Cały film ma świetny nastrój niepokoju. Han jest at his best. Nie ma durnowatych miśków ani innych dżar-dżarów.

    ESB>>>>>all

  3. #3
    Dołączył
    Jun 2003
    Przegląda
    W-wa
    Posty
    1,493
    To jest temat wielokrotnie wałkowany na róznych forach o SW i odpowiedź może być tylko jedna - Imperium Kontratakuje.

    Do tego co napisał Viq ja bym dodał jeszcze:
    "No Luke...I am your father..."
    http://pl.youtube.com/watch?v=h6sj89xgnl4


  4. #4
    Dołączył
    Jan 2005
    Przegląda
    Ciasto
    Posty
    2,287
    V obv

  5. #5
    Dołączył
    May 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,357
    Ciężki orzech do zgryzienia... Ja jednak postawiłem na "Powrót Jedi" - to tutaj rozstrzygają się losy wszystkich bohaterów, to tutaj Vader staje się ponownie Anakinem... A ja lubię dobre zakończenia

  6. #6
    Dołączył
    Jun 2003
    Przegląda
    W-wa
    Posty
    1,493
    Jasne jasne - ja mysle ze wybrales Powrot ze wzgledu na rozneglizowana Leie na poczatku i udzial w filmie naszych kolegow z WLP pod koniec

  7. #7
    Dołączył
    May 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,357
    Wiesz Jani - bliższa ciału koszula... A że mamy na WLP dwóch odtwórców rół w tym filmie...

  8. #8
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Radom / Lublin
    Posty
    554
    przedstawiciel młodego pokolenia głosuje na Zemstę Sithów. Moim zdaniem świetne zakończenie, a zarazem początek całej serii.

  9. #9
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    100
    Nigdy nie widziałem ani jednej części SW, grałem tylko w Jedi:Outcast. Nie widziałem też nigdy Obcego i nie czytałem Harrego Pottera Niezły ze mnie ałtsajder, nie?

  10. #10
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    965
    Cytat Zamieszczone przez Jani Zobacz posta
    Jasne jasne - ja mysle ze wybrales Powrot ze wzgledu na rozneglizowana Leie na poczatku i udzial w filmie naszych kolegow z WLP pod koniec
    Wypraszam sobie. Nie grałem w tym filmie. Nie wiem za bardzo który to był rok, bo nie jestem fanem serii (kiedyś coś tam widziałem, ale jako anty-fan fantastyki szybko o tym zapomniałem), ale może nie było mnie jeszcze nawet na świecie...