Zobacz wyniki ankiety: Gwiezdne Wojny czy Wladca Pierscieni

Głosujących
62. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Gwiezdne Wojny

    33 53.23%
  • Władca Pierścieni

    29 46.77%
Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 26
  1. #11
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    332
    Mimo że z dwóch bliskich mi tematów wolę fantasy, to SW jest chyba wybitniejszym dziełem w swoim gatunku. Od LOTR wolę Kroniki Smoczej Lancy.

  2. #12
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Warszawa / Częstochowa
    Posty
    1,114
    Ciężka decyzja ponieważ oba cylke bardzo lubię. Zagłosowałem na 'Władcę pierścieni' ponieważ powstał jako książka co moim zdaniem daje dużą przewagę.

  3. #13
    Dołączył
    Jan 2005
    Przegląda
    Ciasto
    Posty
    2,287
    Star Wars i to o mile.

  4. #14
    Dołączył
    May 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,357
    Ech... Widać, że niektórzy z Was rodzili sie dłuuugo po mnie...

    Tylko Star Wars!! Pamiętam jak w 1982 roku, gdy Gwiezdne Wojny wchodziły do kin w Polsce potrafiłem stać po 6-7 godzin w kolejce do kina Skarpa po bilet na seans. A na tym filmie byłem wtedy 17 razy, więc trochę w kolejce sobie postałem Od tamtej pory każdy z trzech pierwszych epizodów widziałem w kinie po kilkanaście razy, potem na video, teraz młócę na DVD. Nie ma nic lepszego. Zacytuję sam z siebie z innego wątku, bo cytat jest jak znalazł: Jest koło, ogień, poker i Gwiezdne Wojny, nie ma nic więcej!!

    A tak BTW - są na tym świecie jeszcze ludzie, którzy nie wiedzą co to są Ewoki...

  5. #15
    Dołączył
    Jul 2006
    Przegląda
    Poznan
    Posty
    1,708
    Generalnie nie glosuje Bo obydwie serie uwazam za najlepsze jakie istnieja, na Star Wars sie wychowalem, te nowoczesne wersje to juz nie to samo, ale mimo wszystko... a ze jestem fanem fantasy to LOTR rowniez zapadl gleboko w sercu ;]

    Mam tylko jedna szczera nadzieje, ze kiedys powstanie jeszcze seria podobna do SW czy LOTRa, ale zrobiona naprawde dobrze, a nie tak jak te kicze co ostatnio trafiaja na ekrany...

    Pozdr
    Reb

  6. #16
    Dołączył
    May 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,357
    Aha, i żeby nie było - LOTR bardzo mi się podoba!

  7. #17
    Dołączył
    Mar 2006
    Przegląda
    poker
    Posty
    517
    Cytat Zamieszczone przez Jack Daniels Zobacz posta
    A tak BTW - są na tym świecie jeszcze ludzie, którzy nie wiedzą co to są Ewoki...
    np ja

  8. #18
    Dołączył
    Aug 2006
    Przegląda
    going to the HU city
    Posty
    975
    Cytat Zamieszczone przez Jack Daniels Zobacz posta
    A tak BTW - są na tym świecie jeszcze ludzie, którzy nie wiedzą co to są Ewoki...
    Co to są Ewoki????

    A apropos ankiety, to jestem fanem LOTR.

    Jednak porównując efekty wywołane przez obie produkcje, to SW odcisnęła niewątpliwie większe piętno w psychice odbiorców. Ilość psycholi, ktorzy zakladali fan kluby, sekty, kolekcjonowali gadżety, milion razy oglądali epizody, robili w domach miecze świetlne itp. itp.
    A LOTR owszem zarobił sporo kaski,jest klasykiem ale przyjmując za miernik klasy filmu stopień zafascynowania nim to SW ruless. Klasyk po prostu

    p.s. nie lubie sw

  9. #19
    Dołączył
    Jan 2005
    Przegląda
    Ciasto
    Posty
    2,287
    p.s. nie lubie sw

  10. #20
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    3,098
    Cytat Zamieszczone przez sinobrody00 Zobacz posta
    Ilość psycholi, ktorzy zakladali fan kluby, sekty, kolekcjonowali gadżety, milion razy oglądali epizody, robili w domach miecze świetlne itp. itp.
    Zawsze chciałem mieć miecz świetlny <sigh>