Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7
  1. #1
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    131
    Witam

    Mam pytanie, wybieram sie na jaiś czas do Mexico City. Jak myśle o 32 milionach ludzi (w aglomeracji) to boje się nawet myśleć jak byglądają tam jaskinie hazardu.

    Czy ktoś z was miał przyjemność odnaleźć takie miejsce w Mexico City?

    Chodzi głównie o pokerowe zabawy, ale info o ciekawych kasynach tez zostaną przezemnie sprawdzone!

  2. #2
    Dołączył
    Feb 2005
    Posty
    523
    Poker w Mexico City jest nielegalny, więc muszą to być naprawdę jaskinie hazardu przez duże J

  3. #3
    Dołączył
    Aug 2006
    Posty
    551

  4. #4
    Dołączył
    Oct 2006
    Przegląda
    Cebu City, Philippines
    Posty
    868
    Apropo meksyku obejrzyj sobie na itvp program Cejrowskiego "Boso przez świat - Największe miasto świata" Polecam

    http://www.totaltv.biz/tv-telewizje-...t=4&category=4

    Jest w dziale reportaż...

  5. #5
    Dołączył
    Sep 2007
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    105
    Weeeeeeź mnie ze soooooobą! Co prawda iberoamerykańskość obrzydła mi znacznie po 5 latach przepędzonych na iberystyce, ale miasto Meksyk zobaczyć marzę i pragnę

  6. #6
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    131
    Szkoda ze jest nielegalny

    Dzieki za stronke z kasynami.

    Jak chcesz to moge ci do walizki wsadzić, jedyną sprawą jest to ze moge wziac 40 kilo gratow a mam 60. Czyli jezeli Twoja waga to -20 to zapraszam.

    P.S. Filimik na itvp wciagne dzisiaj wieczorem.

  7. #7
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    131
    Cytat Zamieszczone przez AndrzejR Zobacz posta
    Poker w Mexico City jest nielegalny, więc muszą to być naprawdę jaskinie hazardu przez duże J
    Na tej stronce podesłanej przez LeeSue napisane jest ze w kasynach HOLDEM występuje więc chyba sie mylisz... albo autro strony sie myli