Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3
  1. #1
    Dołączył
    Aug 2005
    Przegląda
    Syberia
    Posty
    1,186
    1.Max 6 pot100
    Hero(150$)widzi jakieś limpy do Hero który bet 5$
    Buton(120$) call
    BB(100$) call
    FLop
    (pot 16$)
    BB bet 17$
    Hero call
    Buton call
    Turn
    (pot63$)
    BB check
    Hero check
    Buton bet 60$
    BB raise 79$
    Hero ?
    Buton to dobry gracz na krótkich stołach ale dzisiaj gra bardzo słabo, na 100% nie ma jeszcze strighta czyli gdzieś zabiera mi moje karty,ewentualnie ma seta,BB 100% stright,prawdopodobnie bez redrawów skoro dał check
    2.Max 6 Hero(100$) na bb widzi ,limpy do Hero Hero raise 4$
    UTG(100$) call
    CO(120$) call
    Buton call
    sb call
    Flop:
    (pot24)
    Hero check
    UTG bet 20$
    CO raise 80$
    Buton fold
    sb fold
    Hero ?
    UTG tiltuje,może ma strighta,może go nie ma,CO ma go na pewno,jak dam call UTG na 95% dołoży.

    3.Max10 pot 100

    Hero(120$) gdzieś na środkowej pozycji widzi ,foldy do Hero
    Hero call 1$
    CO call 1$
    Buton(150$) raise 5$
    sb,bb fold
    Hero call
    Co call
    (17$)
    Hero check
    CO check
    Buton bet 17$
    Hero call
    CO fold
    (51$)
    Hero ?
    Buton to regulars,cb robi rzadko,gdzieś w okolicach 30$,więc albo trafił seta,2 pary,albo ma podobnego drawa do mnie,jak to gracie?

  2. #2
    Dołączył
    Jul 2005
    Przegląda
    Wafka
    Posty
    597
    1. Call - w najgorszym wypadku masz 10 nutsowych outów (7 trefli, 5, T, T). W najlepszym wypadku Twoimi outsami jest gdzieś połowa talii... Ja tu wrzucam insta AI.

    2. Jeżeli masz pewność że UTG dołoży, wrzucaj stack. Przeciwko stritowi i setowi masz 30% szans, więc AI będzie break even. Przeciwko dwóm stritom masz prawie 40%, więc AI będzie +EV. Podoba mi się tutaj backdoor karowy

    3. Tutaj pokusiłbym się o lead bet za $40, aby po flat callu z setem można było próbować blefu na riverze przy 9TJQ ($60 do puli $130). Musiałbym mieć jednak jakiś read na przeciwniku, że potrafi zrzucać sety przy oczywistych scare cards, ma respekt do mojej gry etc. Bez takiego info raczej check/fold, no chyba że wiesz, że koleś Ci się wypłaci na riverze jak trafisz - to check/call wtedy.

    pzdr

  3. #3
    Dołączył
    Aug 2005
    Przegląda
    Syberia
    Posty
    1,186
    W dwóch pierwszych pushowałem,w 3 chciałem zagrać check/raise ale dostałem check,river sparował stół więc dałem check i spasowałem na bet pot,choć wahałem sie czy nie pushować bo gdzieś na seta mi to nie wyglądało,ale prawdę powiedziawszy nie wiedziałem na czym stoję i odpuściłem
    ciekawa była sytuacja 2 bo UTG miał KKxx z czego FD na K
    W pierwszej buton miał FD na Kiery na Asie,a BB strighta