Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 17
  1. #1
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Szczecin
    Posty
    529
    Miejsca w turnieju o $175K dla naszych VIPów!

    Promocja tylko dla klientów z Polski!
    Zamień 10 dni pokerowego wariactwa na wielką kasę - wygraj turniej z pulą 175,000 dolarów!
    Zagraj o miejsce w turnieju z pulą 175.000, iPoda i 3 zestawy do gry w pokera!
    Takiej promocji pokerowej nikt nie przebije! Wszystko co musisz zrobić to grać... i to wcale nie aż tak dużo!


    Nowa wyścigowa promocja pokerowa startuje we wtorek 22 stycznia i trwa do czwartku 31 stycznia.
    Zasada jest bajecznie prosta, każdy kto w czasie trwania promocji zgromadzi co najmniej 300 punktów VIP dostaje od nas zaproszenie do specjalnego turnieju z pulą $175,000! Dodatkowo wśród wszystkich graczy rozlosujemy 4 nagrody rzeczowe: iPod i 3 zestawy pokerowe Unibet.

    Graj w pokera z jeszcze większym zacięciem niż do tej pory i sięgnij po wielką kasę!

    Jeśli jeszcze nigdy nie próbowałeś grać to teraz jest najlepsza okazja żeby zacząć.

    Życzymy powodzenia i do zobaczenia przy stołach!

    Zasady
    Promocja jest przeznaczona tylko i wyłącznie dla klientów z Polski
    Promocja obejmuje okres od 22 stycznia od godziny 00.01 do 31 stycznia do godziny 23.59.
    Do turnieju o $175,000 kwalifikują się tylko Ci gracze, którzy zgromadzili co najmniej 300 punktów VIP w wyżej określonym przedziale czasowym.Wsyscy gracze, którzy zgromadzą ponad 300 punktów VIP zostaną automatycznie wpisani do turnieju z gwarantowaną sumą 175,000, który odbędzie się w niedzielę 10 lutego o godzinie 20.00
    Miejsca w tym turnieju nie można wymienić na inną nagrodę. Jeśli gracz nie może w nim zagrać nagroda przepada.
    Informacja o zwycięzcach nagród rzeczowych znajdzie się na stronie po zakończeniu promocji.


    Uważam, że nadszedł własnie czas wpłacenia pieniędzy do Unibetu

  2. #2
    Dołączył
    Oct 2006
    Przegląda
    Cebu City, Philippines
    Posty
    868
    ciekawe ciekawe

    Może mi ktoś powiedzieć ile potrwa zbieranie tych 300 punktów na nl25 SH?
    Ostatnio edytowane przez bilson ; 22-01-2008 o 18:25

  3. #3
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Pruszków
    Posty
    778
    Podpinam się do pytnia. Jak szybko lecą punkty na NL100 FR?

    EDIT:
    Jak doczytałem się na UNIBET:
    $0.05-$0.10 and up to $0.50-$1.00 you earn 0.5 VIP points per raked hand
    You earn VIP points regardless or whether you've put money into that pot or not.

    Czyli wystarczy, że 600 razy rozdadzą mi karty i gotowe.

    Pepone
    Ostatnio edytowane przez pepone ; 22-01-2008 o 18:15

  4. #4
    Dołączył
    Aug 2005
    Przegląda
    Play Money
    Posty
    1,396
    Da radę się do niego wpisać bezpośrednio, bo nie chce mi się wyrabiać tych pkt.

  5. #5
    Dołączył
    Sep 2005
    Przegląda
    Sosnowiec
    Posty
    350
    mysle, ze za 175k$ pozwolą Ci sie wpisać

  6. #6
    Dołączył
    Feb 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    111
    Hmm no tak ale jesli to ten wasz turniej 175k gwarantowane za 60+5$ z rebuyami to slaba ta promocja, ale oczywiscie hucznie ogloszona. Po prostu dajecie ticket warty 65$ za 300 vipow i tyle, tylko ze turniej z rebuyami wiec trzeba liczyc jeszcze z 4-8 razy tyle z wlasnych srodkow na dalsza gre.

    Chyba ze sie myle?
    Pzdr
    Wojtas

  7. #7
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Pruszków
    Posty
    778
    Hehe. Istotnie, na pierwszy rzut oka można odnieść wrażenie, że Unibet robi dla Polaków turniej za 175k, gdzie tymczasem rozdaje Polakom tylko bilety do jakiegoś ogólnego turnieju.

    Jeśli mnie pamięć nie zawodzi to bywały tam takie turnieje freezout z wpisowym 100, a może 200.

    Pozdrawiam

    Pepone

  8. #8
    Dołączył
    Oct 2006
    Przegląda
    Cebu City, Philippines
    Posty
    868
    hehe no to dosc istotna roznica

    To jak w koncu jest, do jakiego turnieju te tickety? Jest tu moze ktos z unibetu?

  9. #9
    ten turek o 175k$ jest co niedziele o 20.

  10. #10
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Szczecin
    Posty
    529
    ee, jeśli to są tickety do tego cotygodniowego tura z rebuyami to ja podziękuję.
    Myslałem, że te 175k jest do podziału tylko między 'nami'.