Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4
  1. #1
    Dołączył
    Aug 2005
    Przegląda
    Syberia
    Posty
    1,186
    Hero(115$)na bb widzi
    CO(150$) bet 4$
    buton fold
    Hero call
    UTG call
    FLop

    Hero check
    UTG check
    CO check
    Turn

    Hero check
    UTG check
    CO bet 12$
    Hero raise 35$
    UTG fold
    CO call
    River

    Hero bet all in 76$
    CO call

    CO to regulars,jeszcze nigdy nie próbowałem go w ten sposób załatwić,nie reraisowalem pre flopa bo ewidentnie bym powiedział że mam Asy,a z kolei brak pozycji i znikomy raise nie dawał mi żadnej sensownej przewagi
    CO pokazał second flusha na J,aczkolwiek na riverze dał call na koniec czasu,mój bet był bardzo szybki wręcz automatyczny,jak oceniacie rozegranie tej ręki?Jakbyście to inaczej zagrali?
    A i CO jak ma pozycje i robi raise pre flop to w 90% robi bet pot na flopie
    Ostatnio edytowane przez dawkar ; 22-01-2008 o 12:00

  2. #2
    Dołączył
    Jul 2005
    Przegląda
    Wafka
    Posty
    597
    IMO całkiem w porządku rozegrana ręka, może jedynie turn warto było uderzyć do wysokości puli, żeby wyglądało bardziej jak ręka, którą reprezentowałeś. Preflop, flop i river w porządku. Sprawdził - zdarza się. Zrób notkę i następnym razem rozegraj identycznie nutsowy kolor przeciwko niemu

    pzdr

  3. #3
    Dołączył
    Oct 2005
    Posty
    2,317
    IMO lead bet za pota na turnie i bet pot na river byłby lepszy, tzn. trochę tańszy. Z alternatywnych zagrań to mi się podoba lead za pota na flopie, bet pot na turn i all-in na river.

    jdx

  4. #4
    Dołączył
    Aug 2005
    Przegląda
    Syberia
    Posty
    1,186
    gdybym na turnie zrobił bet pota,to na riverze już nie opłacałoby mi się betować bo musiałby dołożyć około 50$,choć być może byłaby większa szansa że sie złoży
    natomiast co do alternatywnego rozegrania,to on najczęściej robi bet pot na flopie,a tu dodatkowo miał pozycje wiec wydawało mi sie naturalne że zrobi bet pot,z kolei na turnie w myśl zasady check me twice jeżeli nie zabetuje UTG to zabetuje on,i dlatego tak zagrałem,ponadto gdybym sam betował to w zasadzie mógłbym zabetować 12 i 35 wtedy raczej na pewno by mnie sprawdził z second nutsem