Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 22

Wątek: poker na WP

  1. #1
    Dołączył
    Jul 2005
    Przegląda
    Szczytno
    Posty
    20
    Przez 4 lata grałem na grach online na WP , zarabiałem na tym pokerku sporo kasy , nie kiedy ponad 2 tys miesięcznie !! największa wygrana 1 dnia 1360 zł !! w Realu jak gralismy z kolegami przez 2 miesiace to przegrałem tylko raz !! kto nie zaczynał grać odchodził z 0 !!! Teraz zaczłem patrzeć na pokera poważniej , więcej czytan , wchodze na forum !! Będe wpłacał każde pieniadze na expekt , i Poker Launge i zobaczymy co z tego wyjdzie !! Ps nie brałem jesczze udziału w turniejy real , a bardzo bym chciał Pozdro.

  2. #2
    Dołączył
    Jun 2003
    Przegląda
    Anfield Road
    Posty
    2,967
    Cytat Zamieszczone przez TheGame.
    ... Przez 4 lata grałem na grach online na WP , zarabiałem na tym pokerku sporo kasy , nie kiedy ponad 2 tys miesięcznie !! ...
    możesz mi powiedzieć jakim cudem ? bo przeciez tam gra sie na play money.
    Słysząłem zę swoją droga mozna keidys było "odsprzedawać" żetony za karty telefoniczne no ael to wciąż nie to samo...

    sorki ael na pierwszy rzut oka pachnie mi tu jakąś ściemą, ale pewnie to jakeis nieporozumienie...

    Soprano

  3. #3
    Dołączył
    Jul 2005
    Przegląda
    Szczytno
    Posty
    20
    Zarabiałem tam pieniądze takim cudem że : tam ludzie sprzedają kasty telefoniczne w zamian za wirtualną $$$ !!! Są ludzie którzy zamiast sprzedawać karty telefoniczne ( na popa , czy tak tak ) wolą przysłac pieniądze przekazem , lub wpłacić na konto , i kupić więcej wirtualnych pieniędzy !! Podam przykład , każdy kto che tam pograć na grubsze pieniadze musi albo kupić kase , albo sprzedac popa , za wirtualne $$ , są tam klienciu którzy kręcą na tym interes !! Przykład za popa 25 dostaje sie tam 1 milion wirtóalnej gotówki !! A ja jak sprzedaje naprzykład 10m to biore za to 170 zł !! i Są tam ludzie którzy poprostu robia na tym interes !! Samych przekazów pieniężnych za te wirtualne pieniądze miałem ponad 8 tyś złotych !! Do tego pieniądze które wpłacili mi na konto !! No i masa kart telefonicznych !! Więc to nie jest żadna sciema !! jak chesz to wejdz tam i zobaczysz że tam ludzie sprzedają , kupują wirtualną kase itd.
    Pozdro

  4. #4
    Dołączył
    Jun 2003
    Przegląda
    Anfield Road
    Posty
    2,967
    Wiem ze tam taki handel sie odbywa, ale ze do takiego stopnia ?
    sorry ale trzeba byc kompletnym debilem zeby kupowac wirtualną kase za prawdziwe pieniądze. Po co im to ? do szpanu ? geeez a ja myslałem zę to ja jestem głupi :wink:

    Soprano

  5. #5
    Dołączył
    Jun 2005
    Przegląda
    Łorsoł
    Posty
    742
    O mein god, toż to lepsze niż pacific i sportingbet razem wziete
    Moze warto sie tym zainteresowac 8)

  6. #6
    Dołączył
    Jul 2005
    Posty
    1
    Czesc

    Jak przeczytalem tego posta o kartach telefonicznych to zalozylem sobie konto na tym forum .

    Qrwa co za idiota by kupowal wirtualna kase za real money albo za karty telefoniczne,,, no nie moge ...

    7 tys zl przekazow za wirtualna kase .....

    Fuck , A moze ktos chcialby odkupic 1 milion play money z expekta za 1 $ ? jesli tak to dajcie znac postaram sie ugrac te sume ....

  7. #7
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Kraków
    Posty
    573
    Zrobił się nam trochę OT, ale nie tylko na WP takie rzeczy mają miejsce. Dla mających nadwyżki playmoney na Pokerstars polecam zajrzeć na stronę: http://www.ppchips.com/ - aktualna cena skupu: $15 za 1M :?

  8. #8
    Dołączył
    Jan 2005
    Przegląda
    Ciasto
    Posty
    2,287
    Dokladnie niektorzy "zawodowo" graja na playmoney, bo to jest dla nich PEWNY ZYSK

  9. #9
    Dołączył
    Apr 2005
    Przegląda
    kosmiczny batalion w galaktyce zła
    Posty
    575
    Cytat Zamieszczone przez jchan
    Czesc

    Jak przeczytalem tego posta o kartach telefonicznych to zalozylem sobie konto na tym forum .

    Qrwa co za idiota by kupowal wirtualna kase za real money albo za karty telefoniczne,,, no nie moge ...

    7 tys zl przekazow za wirtualna kase .....

    Fuck , A moze ktos chcialby odkupic 1 milion play money z expekta za 1 $ ? jesli tak to dajcie znac postaram sie ugrac te sume ....
    kiedys mialem do czynienia z pokerem na WP i uwierz ze sa tacy ludzie

    ale nie wszyscy z nich to idioci, niektorzy kupowali i pomnazali po to by sprzedac dalej, a poziom gry jest tam gorszy niz na playmoney gdziekolwiek

  10. #10
    Dołączył
    Jul 2005
    Przegląda
    Szczytno
    Posty
    20
    Heh , Fakt że kupowanie wirtualnych pieniędzy za real kase mozę wydać sie troszke idiotyczne !! Ale ja też nie raz kupowałem kase ma WP , pomnażałem ja , i odsprzedawałem z zyskiem , lub sprzedawałem karte naprzykład POP , nagrywałem dużo kasy z tych pieniędzy i sprzedawałem z dużym zarobkiem !! dużo osób tam tak robi !! Graja tam ludzie którzy mają duzo real kasy , i grają sobie dla rozrywki i zabawy , sam znam kilku klientów co od ręki mogą kupić odemnie kaske na WP !! i to za spore kwoty !! Jeśli ktoś ma wątpliwości , albo che zobaczyć jak to wyglada to poprostu niech załozy poczte na wp , i juz bedzie mógł grać tam w pokerka !! Pozdrawaim wszystkich

    Soprano , załórz se konto na wp , wejdz na pokerak , a zobaczysz jak to wygląda , niezła kase mozna trzepać :P:P