Strona 1 z 5 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 43
  1. #1
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Toruń, Bydgoszcz
    Posty
    1,536
    Czy na stolikach z EURO lub GBP gracze prezentują dużo wyższy poziom niż na USD?

    Chodzi mi o NL50 BOSSMEDIA

  2. #2
    Dołączył
    Oct 2006
    Przegląda
    Cebu City, Philippines
    Posty
    868
    a co to za różnica?

  3. #3
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Toruń, Bydgoszcz
    Posty
    1,536
    No jest różnica.
    Czy np na Funty na NL50 poziom jest taki jak na NL100 z USD?

  4. #4
    Dołączył
    Jun 2007
    Przegląda
    Gdańsk
    Posty
    335
    nie

  5. #5
    Dołączył
    Jul 2004
    Przegląda
    Las Vegas
    Posty
    1,154
    Gdyby EUR lub GBP byly na wyzszym poziomie to byloby zupelnie nielogiczne. Max rake wynosi tam 3 jednostki, wiec po co grac z wyzszym rake? Dobrzy gracze wola siadac na USD, slabsi nie mysla o rake i otwieraja stoly w tych drozszych walutach. Dobrzy gracze nie chca grac w tych walutach ale sa zmuszeni bo tam zwykle siedza jakies leszcze. Generanie jak nie ma tam slabych graczy nie polecam gry na tych stolach wlasnei z uwagi na rake

  6. #6
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Radom / Lublin
    Posty
    554
    A ja mam inne pytanie: Gram w roomie, gdzie na koncie głównym kasa jest w euro, a na koncie pokerowym w dolarach - na którym lepiej trzymać większość rolla?

  7. #7
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Toruń, Bydgoszcz
    Posty
    1,536
    Jak poziom jest identyczny i wygrywam tyle samo na danych stawkach to w przeliczeniu na złotówki jestem bardziej do przodu grając na EURO.

    Mylę się?

    ps i większy rakeback

  8. #8
    Dołączył
    Jan 2005
    Przegląda
    Ciasto
    Posty
    2,287
    Cytat Zamieszczone przez Barry Zobacz posta
    A ja mam inne pytanie: Gram w roomie, gdzie na koncie głównym kasa jest w euro, a na koncie pokerowym w dolarach - na którym lepiej trzymać większość rolla?
    EURO!!!!

  9. #9
    Dołączył
    Feb 2006
    Posty
    430
    goral przeczytaj jeszcze raz swoja wypowiedz i zastanow sie czy aby napewno chciales to napisac, gra w E wygrywajacemu graczowi przyniesie wieksze profity, byc moze sytuacja sie zmienia na wyzszych limitach typu NL5000, gdzie prawie ciagle graja ci sami zawodnicy i miela kase miedzy soba

  10. #10
    Dołączył
    Jul 2004
    Przegląda
    Las Vegas
    Posty
    1,154
    To chcialem napisac co napisalem, tylko mnie nie zrozumiales. Wezmy przyklad:

    Zakladajac GBP=2USD to lepiej grac na 100NL$ niz 50GBP jesli poziom graczy jest ten sam. Jesli gorsi sa na GBP to musza byc o tyle gorsi aby pokryli wiekszy rake.

    Ale jesli gracz otwiera stol i ma wybor 100NL$ lub 50GBP to glupota jest wybieranie GBP.

    Jesli poziom 100$ i 100EUR jest ten sam to lepeij grac 100E (mysle ze o to Ci chodzilo), ale nie jest ten sam ( przynajmniej w teorii), bo 100E to wyzsze stawki niz 100$.

    Czyli 200E mozna porownac wg wysokosci stawek do 300$ (mniej wiecej jesli chodzi w przeliczeniu) i tu jesli poziom jest taki sam to lepiej grac na 300$.

    Mysle ze czesc osob tego nie rozumie i dlatego tak duzo jest tych stolow. Ponadto nie ma PT na BM (trzeba bardzo chciec zeby dzialal i wiekszosc nie uzywa) wiec gracze tak naprawde nie maja pojecia jak duzo rake placa.
    Ostatnio edytowane przez Kirek ; 12-05-2008 o 10:52 Powód: usunięty zbędny cytat