Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 39
  1. #11
    Dołączył
    Dec 2005
    Przegląda
    Wrocław
    Posty
    217
    Ja folduje czesto KJs i ATs na 5maxach, mam staty 21/19 AF 7... muruje?

  2. #12
    Dołączył
    Mar 2006
    Posty
    1,341
    1. Allin
    2. Raise preflop i skończyć musiało się tak jak się skończyło.
    3. Cbet i check/fold jak ktoś wejdzie i będzie atakował.
    4. Na turnie daje za nim check i call river jeżeli zabetuje o pot.

  3. #13
    Dołączył
    Jul 2004
    Przegląda
    Las Vegas
    Posty
    1,154
    Cytat Zamieszczone przez redds Zobacz posta
    Ja folduje czesto KJs i ATs na 5maxach, mam staty 21/19 AF 7... muruje?
    Open fold? Chyba zartujesz... a w zamian po raise z CO, 3betujesz any two?

  4. #14
    Dołączył
    Jul 2004
    Przegląda
    Las Vegas
    Posty
    1,154
    Cytat Zamieszczone przez Domasz Zobacz posta
    1 spoko, ja daje easy allin jak ma seta trudno
    2 raise preflop, po turnie raczej skazany na porazke
    3 ja bym betował flop, a jak juz tak zagrales to na riverze fold
    4 ja bym sfoldowal, gosc mowi ci ze cie ma wiec wypada sie posluchac, chyba nie ma reki ktora bijesz.

    PS: Peri jak Ty na 6max foldujesz preflop ATs i JKs to zycze sukcesów.
    Domasz plays good.

    Ad 2. Po co 4bet na turn ze sparowanym stolem? Flat call and pray for cheap river.

  5. #15
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Toruń, Bydgoszcz
    Posty
    1,536
    Zgadzam się z Domaszem, Mosznikiem i Goralem w 75%
    Co do 3 to nie jestem pewien czy warto inwestować w "kosztowny" CB na takim przerażającym stole jak wiem, że na pewno dostanę jakiś call i będę miał problem na TURNIE i RIVERZE, a pot będzie wysoki
    Czy nie lepiej to odpuścić od razu?


    ps Mi się nawet zdarza 3betować z KJ jak gram z niepoprawnym LAG
    Ostatnio edytowane przez igiel3 ; 20-01-2008 o 13:05

  6. #16
    1. all-in, nie podejrzewam seta, bardziej cos w stylu AJ lub A5. Jesli slowplayowalby seta, przy takim turnie slowplayowalby go dalej.
    2. Po pierwsze, zacytuje Ci Brunsona - never go broke in a limped pot. Stol masz sparowany, koles zachowuje sie jakby mial 8ke, kto wie, moze trafil Q8 i juz na flopie masz sytuacje drawing dead ? Ja osobiscie w sytuacji kiedy limpuje niskiego Axs, trafiam kolor przy sparowanym stole staram sie nie dopuscic do allinow, gram pasywnie, tylko sprawdzam. Mogles faktycznie go przeczytac tak, ze mial ta 8mke i sie spoznil z raisowaniem, ale allin to w tym momencie jest duzo ryzyko nadziania sie. W tym przypadku ATs bym raisowal, i mysle ze skonczyloby sie tak jak u Ciebie - nie podejrzewalbym go o 88, a na pewno nie o Q8. Call byl zagraniem, ktory okazuje sie mogl Ci uratowac troche kasy.
    3. mysle ze na turnie byles ciagle z przodu, ale na river bym odpuscil. mogl atakowac widzac Twoja slabosc z 2 lub 3 para. moze miec slowplayowane TT lub JJ, mozliwe QJ, mogl slowplayowac KQ liczac na Twoj bet na flopie i chcac go zreraisowac, mozliwe tez ze macie ta sama reke. Tak czy siak, zle zagrales na flopie, jako agresor, dostajac to czego chcesz powinienes zabetowac, dostajesz reraise to fold i masz od razu obraz sytuacji. A fanem rozgrywania KJ nie jestem. Osobiscie jestem uprzedzony do tej reki (rookie hand - z pozoru tylko jest mocna). Raisuje ja tylko jak mam pozycje i przede mna sie nic nie dzieje. Czesto spuszczam do foldow.
    4. Raczej fold, wyglada jakby slowplayowal seta, a pozniej fulla.

    I zasadnicze pytanie - czemu po przegranym HU gdzie wjebales 8 BI, stiltowany wchodzisz na NL50 ? Dla mnie sie to w pale nie miesci.
    Ostatnio edytowane przez John Doe ; 20-01-2008 o 13:16

  7. #17
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    2,442
    Cytat Zamieszczone przez igiel3 Zobacz posta
    Na NL50 gdy na stoliku nie ma wielu agresorów limpowanie A10s na UTG MP i blindach jest jak na moje +EV, bo zwykle jak łapiesz flusha to się wypłacają szczególniie w sytuacjach jak wchodzą z np. z Q6s i też łapią flusha
    A jak często się zdarza, że trafisz flush draw na flopie? Weź pod uwagę, że przeciwnik ma 2 karty od tego flush drawa. Jesteś bez pozycji i on betuje pot size, turn nie trafiasz i on znowu bet. A może ma TP i callujesz bez implied odds?

    ATs, KJs raise UTG ok, ale nie potrzebny na te stawki. Ale limp nie ma sensu żadnego.

    Góral i Domasz nie grają na 50NL, a wyżej większa agresja napewno jest potrzebna. Ale tutaj nie.

  8. #18
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Toruń, Bydgoszcz
    Posty
    1,536
    Na NL25 odrobiłem poprzednią stratę z NL50 i miałem już bankroll na NL50. Nie byłem już na tilcie.
    Tej przegranej w HU jakoś nie mogłem sobie doliczyć do strat, bo w moich statystykach nie uwzględniam nic poza SH.
    Musiałem więc odliczyć sobie od cash-outa:/:/ przez co nie kupię już Samsunga 20:/

    ps Sprawdziłem w PT i limpowanie Axs przyniosło mi dotychczas 110$ zysku

    Ten zysk byłby dużo wyższy gdybym kiedyś nie grał tak głupkowato.
    Co do 2 to będę pamiętał o tym.
    Ostatnio edytowane przez igiel3 ; 20-01-2008 o 13:42

  9. #19
    Dołączył
    Jul 2004
    Przegląda
    Las Vegas
    Posty
    1,154
    Cytat Zamieszczone przez igiel3 Zobacz posta
    ps Sprawdziłem w PT i limpowanie Axs przyniosło mi dotychczas 110$ zysku

    .
    99% prosow z wysokich stawek never ever open limpuje na sh, wiec jak chcesz tam kiedys byc to ucz sie tak grac nizej

  10. #20
    Dołączył
    Jul 2004
    Przegląda
    Las Vegas
    Posty
    1,154
    Ad 3. Jest duza szansa, ze Twoja reka jest najlepsza + zawsze masz gut shota, ale jest tez duzo scary cards. Nie ma powodu od razu odpuszczac. Nalezy zabetowac na flopie i najwyzej odpuscic jak poczujesz opor.