Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Wątek: generator

  1. #1
    Gram często w kasynach of-line. Tam jest klimat. Magę powiedzieć że częściej gram of-line niż on-line. Grając w kasynie wirtualnym odnosze wrażenie że generator losowania kart jest jakby przeciwko mnie, odnoszę wrażenie że coś jest nie tak, - prosze o swoje sugestie w tej sprawie

  2. #2
    Dołączył
    Nov 2005
    Przegląda
    Gdansk
    Posty
    582
    a mozesz rozwinac co to znaczy ze jest "przeciwko tobie"

  3. #3
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Widełka, Rzeszów
    Posty
    1,891
    Cytat Zamieszczone przez kotek Zobacz posta
    GGrając w kasynie wirtualnym odnosze wrażenie że generator losowania kart jest jakby przeciwko mnie, odnoszę wrażenie że coś jest nie tak
    pokaz probke powiedzmy z 50K rozdan wg ktorej losowanie kart nie zgadza sie z rachunkiem prawdopodobienstwa.
    bo narazie to nie przedstawiles zadnych dowodow ze cos sie nie zgadza. dopoki tego nie zrobisz to nikt nie bedzie bral twoich wpowiedzi powaznie.

    Cytat Zamieszczone przez kotek Zobacz posta
    Gram często w kasynach of-line. Tam jest klimat.
    Trudno zeby siedzac przed kompem i grajac poczuc jakis klimat tej gry. Z graniem przed kompem jest tak jak w tym dowcipie:

    Armstrong wyladowal na ksiezycu i przedstawicele NASA pytaja sie jakie sa pierwsze wrazenia. Na to Armstrong:
    No sa dziewczyny, piwo, grill ale jakos atmosfery nie ma.

  4. #4
    --------------------------------------------------------------------------------

    a mozesz rozwinac co to znaczy ze jest "przeciwko tobie"


    No nie wiem, ale często zdarza się że nie wejdę do puli i właśnie wtedy na flopie przychodzi do mnie karta, i na odwrót - wchodzę i sprawdzam do ostatniej karty - a tu nic. Może to pech - nie wiem

  5. #5
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Widełka, Rzeszów
    Posty
    1,891
    kiedy pokazesz te rozdania??

  6. #6
    Dołączył
    Oct 2006
    Przegląda
    Cebu City, Philippines
    Posty
    868
    kotek daruj sobie może pokera on-line. Twoje ostatnie wątki są conajmniej śmieszne...

  7. #7
    chyba masz racje

  8. #8
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    1,505
    Chłopie, ja jeszcze od bidy jestem w stanie zrozumieć te Twoje fobie. Tak już masz i ja to szanuję.
    Ale na Boga miłego, dlaczego zakładasz tysiące wątków i spamujesz forum? Nie wystarczy Ci jeden wątek do opisania tych wszyskich oszustw i zasadzek, które zastawiają na Ciebie podstępni programiści, ludzie z supportów i cąła ta bezwzględna klika?

  9. #9
    Dołączył
    Sep 2005
    Przegląda
    Skype: alchemik-poker
    Posty
    2,517
    czy mogę jakos subskrybować wszystkie posty które pisze kotek?
    da się to zrobić z automatu?

    proszę o informację bo mam szukam i szukam i mam wrażenie, że forum pokerzysta.pl sprzysięgło się przeciwko mnie, żebym w żadnym wypadku nie odnalazł tej opcji...