Strona 2 z 10 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 99
  1. #11
    Dołączył
    Nov 2005
    Przegląda
    Sosnowiec
    Posty
    364
    To jest ok. 90km. Dajcie znać na forum, czy przyjedziecie, a jesli tak, to kogo zapisać. Ewentualnie możecie wyslać info przez sms'a na nr 0501 303 764.

    Pozdrawiam i do zobaczenia

  2. #12
    Dołączył
    Nov 2005
    Przegląda
    Sosnowiec
    Posty
    364
    A tak na marginesie...

    Zapraszam wszystkich na jutrzejszy turniej w Mikołowie - będzie to ostatnia w naszym regionie rozgrzewka przed krakowskim PPT, więc warto poćwiczyć.

    Do zobaczenia

  3. #13
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    444
    Super , dzięki damy znać jakoś jutro .
    Do zobaczyska.

    Pozdr
    berti09

  4. #14
    Dołączył
    Apr 2004
    Przegląda
    katowice
    Posty
    4,233
    qrde no wcielo gdzies moja odpowiedz....

    wiec
    1. Pytanie o przeprowadzenie ankiety oraz jej wyniki wysylalem ci oraz wklejalem na forum ligowym - chyba da sie to sprawdzic - jesli nie gracze potwierdza ze takowa ankieta zostala przeprowadzona na jednym z turniejow w ktorym uczestniczylo ok 25 graczy a ktory to ja akurat prowadzilem
    2. W ankiecie byla opcja unl rebuy - gracze opowiedzieli sie jednak za opcja 60 wpis - 1 rebuy 60 - 1 addon 60 - gdzie rebuya mozna wziac od razu na starcie lub w kazdym momencie gdy ma sie startowa ilosc zetonow lub mniejsza podczas 1szej gosziny gry
    3. Wiadomo ze mozna wygrac turniej tylko z wpisowego i addona ale trzeba miec spory fart z gamblerami - nie przekonuje mnie akurat taki argument
    4. Test turnieju w Falconie ok - ale po co 2 takie same ligi w regionie na tych samych zasadach? W Mikołowie gra się "ciut" inaczej niz w Falconie.
    5. Turnieje beda przy frekwencji ok 30 osob w Mario trwac do 3 w nocy a nie o to chyba chodzi w turniejach rozgrywanych w srodku tygodnia - po za tym i tak znajda sie gamblerzy rzucajacy alliny w ciemno byle tylko sie podwoic - w opcji ktora wybrali gracze tez mamy zabezpieczenie na wypadek wczesnego odpadniecia
    6. Pula mastersa i tak bedzie wieksza jesli od rebuya i addona bedzie pobierana oplata na masters.
    7. Powinno zostac mysle takze ustalone wpisowe na masters aby ten turniej mial wieksza range niz zwykly ligowy.

  5. #15
    takie male pytanko

    do której przewaznie gracie taki turniej ?

    bo z checia bym zagrał tylko własnie mi o czas chodzi

  6. #16
    Dołączył
    Apr 2004
    Przegląda
    katowice
    Posty
    4,233
    w zaleznosci od freq turnieje trwaja do okolo 1-1:30

  7. #17
    Dołączył
    Mar 2007
    Posty
    136
    szkoda ze nie w katowicach

  8. #18
    Dołączył
    Nov 2005
    Przegląda
    Sosnowiec
    Posty
    364
    Palo,

    Nie podważam kwestii, że ankieta byla przeprowadzona. Twierdzę tylko, że nie widziałem jej wyników.

    Wydaje mi się, że mamy z goła odmienne spojrzenie na kształt ligi. Ty prowadzisz coś o zupełnie innym kształcie i moim zdaniem rób jak uważasz. Chociaż dziękuję i za troskę i cenne uwagi.

    Ja postanowiłem, że spróbuję zorganizować rozgrywki w formie, którą podałem w jednym z pierwszych postów. Jeśli to nie zda egzaminu, to pomyślę o wprowadzeniu pewnych zmian.

    Będę wdzięczny, jeśli pozwolisz mi zrobić to po swojemu. Kształt ligi zostanie oceniony przez samych zawodników, w jej trakcie.

    Liga będzie wyglądała bardzo podobnie do tej w Falconie, ponieważ wielu zawodników nie jeździ do Sosnowca i niema okazji pograć takiego turnieju. Teraz będą mogli sprobować.

    Jestem przeciwnikiem wpisowego do turnieju Masters - to ma być nagroda za zajęcie wysokiego miejsca w rankingu i nie chcę, żeby wiązała się z dodatkowymi kosztami dla zawodników. W zbliżającym się sezonie szacuję, że pula będzie dużo wyższa, niż dotychczas (myślę, że około 4k), więc nagrody będą wystarczająco atrakcyjne.

    Pozdrawiam
    Ostatnio edytowane przez Krawcu ; 16-01-2008 o 17:51

  9. #19
    Dołączył
    Apr 2004
    Przegląda
    katowice
    Posty
    4,233
    ok ale moja opinia jako gracza który uczestniczył w poprzednich rozgrywkach oraz 4/5 graczy ktorzy tak zdecydowali dla ciebie sie nie liczy - tylko twoj punkt widzenia
    zycze powodzenia osobom ktore beda uczestniczyly w nowych rozgrywkach - obyscie przeforsowali swoje racje - ja sie w tym momencie wylaczam i skupiam na prowadzeniu turniejow wtorkowych - czwartki a zwlaszcza poniedzialki bede odwiedzal sporadycznie wypic kawke i wrzucic pare olkow na drawa
    pzdr all

  10. #20
    Czesc wszystkim!

    Jestem Czaki i to moj pierwszy post na forum wiec prosze o wyrozumialosc. Temat natomiast dotyczy sprawy ktora jak najbardziej mnie dotyczy wiec postanowilem cos bąknąć.Udalo mi sie juz zagrac kilka turniejow ligowych w zeszlym sezonie i bylem bardzo zadowolony. Jakis wielkich sukcesow nie mialem(tez na nie specjalnie nie liczylem)ale za relatywnie mala stawke moglem powalczyc z zawodnikami ktorych jak mi sie zdaje mozna okreslic mianem fachowcow. Dostalismy iles tam zetonow i gralismy az ten kto najlepiej nimi rozporzadzal( albo sprzyjalo mu szczescie)wygrywal. Tak czy inaczej kazdy staral sie grac rozsadnego przynajmniej jak mu sie wydawalo pokera. Natomiast zagralem w zeszlym tygodniu w turnieju z rebuyami ( co prawda nizsze stawki i terminator) ale o rozsadku wsrod zawodnikow w poczatkowej fazie turnieju ciezko bylo mowic. Co druga reke ludzie sie all inowali liczac na podwojenie jak nie poszlo to rebuy i znowu to samo. Na moim stoliku bylo chyba z 10 rebuy w sumie albo wiecej . SZczesliwie udalo mi sie przetrwac te faze bez rebuya i potem po jeszcze kilku fuksach ( w tym z toba krawcu za co sorry jescze raz)zajalem miejsce w kasie. Zgadzam sie w stu procentach z tym co mowisz na temat bad beatow i rebuya jako zabezpieczenia i jest to super opcja. Nie podoba mi sie natomiast sytuacja w ktorej ten kto ma wiecej pieniedzy w portfelu moze sie all inowac przez praktycznie caly poczatek turnieju liczac na double up. Taki turniej traci wtedy moim zdaniem( przynajmniej w tej fazie) smaczek intelektualnej rozgrywki a przeradza sie w gamble. Widzialem jakis wywiad na necie z ktoryms z wielkich pokera ktory mowil ze taktyka z allinowniem sie na poczatku w rebuyach to swietny sposob i niejako "strategia" takich turniejow. Nie za bardzo zatem stac mnie na podjecie walki w fazie rybue takiego turnieju bez premium rak.Moge wydac na turniej nawet te 180z jesli wiem ze bede mogl pomyslec troche po flopie czy cos a tak jak podejmowanie decyzji to tylko call fold pre flop. Oczywiscie to tylko pierwsza godzina i nie wszyscy tak graja ale dwoch takich na stole i nie za bardzo mam co robic.Mozna oczywicie siedziec i zaczac turniej z shorta ale do mnie to nie trafia.

    Takze moje zdanie jako poczatkujacego acz zauroczonego ta gra czlowieka jest takie że najfajniej byloby grac z jednym rebuy i jednym add onem. Ograniczy to taktyke all in co druga reke a da opcje na powrot do gry po bad beacie. Tak czy siak zagram jutro ale jesli moglbym wybrac...

    Ciesze sie bardzo ze wogle turnieje sa organizowane czapki z glow dla organizatorow i byle tylko wiecej takich jak wy!!

    Pozdrawiam wszystkich i do jutra.