Zobacz wyniki ankiety: Co myślisz o zorganizowaniu PPT na promie?

Głosujących
153. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Świetny pomysł, all-in!

    108 70.59%
  • W sumie bez znaczenia, check

    23 15.03%
  • Nietrafiony pomysł, fold!

    22 14.38%
Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 39
  1. #1
    Wszystkich uczestników Polish Poker Tour zapraszam do wzięcia udziału w ankiecie dotyczącej ostatniej imprezy cyklu, mającej miejsce w Gdańsku. Nosimy się z zamiarem zorganizowania gdańskiego weekendu z PPT...na morzu!
    Wypływamy promem do Szwecji w piątek(zbiórka ok. godz. 15) i wracamy w niedzielę o 12. Turniej główny zacząłby się w piątek, a zakończyłby się w sobotę wieczorem. Osoby, którym nie dopisałoby "szczęście" dnia pierwszego, będą mogły wziąć udział w sobotnim turnieju pobocznym. Dodatkowo na promie będzie dyskoteka, kino, bary, kawiarnie, restauracje, sklepy, a w sobotę o 13 będzie możliwość zejścia na brzeg i zwiedzenia nadmorskiego miasteczka Nynashamn. Cena za rejs to ok. 400zł. W cenę wliczone jest miejsce w 4-osobowej kabinie z łazienką, 2 śniadania, 2 kolacje i 1 lunch.
    Tak wygląda nasza propozycja na majowy weekend z PPT, jednak to od Was zależy, czy wypłyniemy w morzę, czy też pozostaniemy na suchym lądzie...

    Zapraszam do ankiety!

  2. #2
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Warszawa / Częstochowa
    Posty
    1,114
    Bardzo ciekawy pomysł. Temat przyklejam aby nie umknął nikomu zainteresowanemu .

    Ja głosowałem na opcję: Świetny pomysł, all-in!

  3. #3
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Warszawa / Częstochowa
    Posty
    1,114
    Obawiasz się choroby morskiej czy spadających żetonów ze stołu

  4. #4
    Dołączył
    Jul 2005
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    244
    Rewelacja! Jestem jak najbardziej za!

  5. #5
    Dołączył
    Jul 2006
    Posty
    414
    Easy all in.

    Gratuluje genialnego pomysłu.

  6. #6
    Dołączył
    Jan 2007
    Przegląda
    Wrocek,Wroclove, Breslau
    Posty
    969
    a Ci co nie graja w turnieju głównym będą mogli skorzystać z oferty??

  7. #7
    Super pomysł ;] Ja sie wybieram tylko na turek poboczny ale według mnie

  8. #8
    Cytat Zamieszczone przez zbig2004 Zobacz posta
    a Ci co nie graja w turnieju głównym będą mogli skorzystać z oferty??
    Oczywiście, jednak zaznaczam, że turniej poboczny będzie tym razem tylko jeden, w sobotę

  9. #9
    Dołączył
    Jan 2007
    Przegląda
    Wrocek,Wroclove, Breslau
    Posty
    969
    wystarczy..beda też inne przyjemności

  10. #10
    Uważam że to świetny pomysł przeżyć coś zanim entropia i grawitacja oraz naturalna kolej żeczy odbiorą nam wszystko. Nie Przejmójcie się też głosami sprzeciwu much-ludzi bez imion, którzy już sobie szukają tanich kwater, bo w interesie tak jak w życiu żeby coś zyskać trzeba coś stracić a ten pomysł prucz swej świetności jest również dobrą reklamą Waszej firmy,zrobienie czegoś ponad w oceanjie mdłej szarości.
    ''Gdy rzeki obojętne niosły mnie na fali nie czułem już nad sobą władzy cholowników, indianie ich do ślebych pali przywiązali i nagich zostawili wśród okrzyków'' Artur Rimbaud