Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 13

Wątek: PT a Ongame

  1. #1
    Uff chyba nadszedl czas na PT , i tak sobie mysle (pytam) , zakupuje PT instaluje i co dalej chce zaimportowac swoje rozdania z Ongame czy zrobie to online czy tylko ze statsow (pokerroomwych) na moim kompie , czy nie ma problemu jesli gralem na Ongame pod roznymi nickami ( w roznych pokerroomach) ?
    Z gory dzieki za podpowiedzi a moze jakis specjalista od PT jest we Wro znalzlby troche czasu i podpowiedzial pare rzeczy za browar czy jakis inny bonus

    PZDR

  2. #2
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Pruszków
    Posty
    778
    Cytat Zamieszczone przez J_a_c_e_k Zobacz posta
    nie ma problemu jesli gralem na Ongame pod roznymi nickami ( w roznych pokerroomach) ?
    Nie ma. W PT podajesz, że te i te nicki naleza do jednego gracza.

    Cytat Zamieszczone przez J_a_c_e_k Zobacz posta
    Z gory dzieki za podpowiedzi a moze jakis specjalista od PT jest we Wro znalzlby troche czasu i podpowiedzial pare rzeczy
    PZDR
    Co do importu samych rozdan to na pewno musza byc rozdania u Ciebie na kompie i bez problemu importuja sie te ktore masz zapisane w historii. Nie wiem w jakiej formie mozna sciagnac rozdania z Ongame i czy one nadadza sie do PT.

    Jak bedziesz mial problemy z konfiguracja to wal na skajpa, pomoge, choc nie jestem z Wroclawia.

    Pozdrawiam

    Pepone

  3. #3
    czy cena PT to 55$ + VAT bo tak mi pokazuje moze ktos potwierdzic czy gdzies cos nie odznaczylem ?

  4. #4
    PT bez problemu zaimportuje rozdania z ONGAME. Nie wiem tylko czy nie lepiej zebys sie wstrzymal z zakupem: http://pokertracker3.com/. Ale decyzja juz nalezy do Ciebie.

  5. #5
    Kkilka pytan dotyczacych PT
    1.Czy np gram sobie na Tower (ongame) i odpalam PT i sciaga mi statsy bezposednio ? czy koncze sesje i importuje z plikow na swoim kompie te dane ? (chce zainstalowac za jakis czas PAHUDA ale najpierw jako tako PT chce poznac)

    pozwole sobie dopisywac pytania , z gory zieki jesli komus sie bedzie chcialo na nie odpowiedziec
    Ostatnio edytowane przez J_a_c_e_k ; 15-01-2008 o 22:52

  6. #6
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Pruszków
    Posty
    778
    Cytat Zamieszczone przez J_a_c_e_k Zobacz posta
    1.Czy np gram sobie na Tower (ongame) i odpalam PT i sciaga mi statsy bezposednio ?
    Tak, możesz ściągać bezpośrednio.

    Pepone

  7. #7
    Dołączył
    Sep 2006
    Posty
    12
    ja gram na betsson i jak chciałem zaimportować HH wyskoczył mi taki napis "ODBC Driver - The SQLite 3 ODBC driver has not been loaded yet. Please read the help for this window for instructions on how to do this. If you continue to have problems, please contact support@pokertracker.com." wiecie może na czym polega bład??

  8. #8
    Dołączył
    Jun 2005
    Posty
    373

  9. #9
    Dołączył
    Sep 2006
    Posty
    12
    dzieki, teraz wyswietal mi sie: "Done reading database(s), starting import of 427 hands..." oraz "Reading database, hand #P4-60129683-12 (427 of 427)..." a po chwili "Import Finished With Errors - The import finished but there were errors. Open the Utilities/Error Log Display/Maintenance window to see the errors - 0 hand(s) were imported." wiecie moze o co chodzi??

  10. #10
    Mialem tak samo, znalazlem na jakims forum w necie takiego patcha i smiga Powinno pomoc i Tobie.

    www.pokertracker.com/patch21700f.exe