Strona 30 z 35 PierwszyPierwszy ... 202829303132 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 291 do 300 z 347
  1. #291
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    557
    Ja niestety piłką późno się zainteresowałem, piłkarza którego zacząłem kochać jako pierwszego mogąc go oglądać na bieżąco to Bierhoff . A potem po pokochaniu Milanu i "zintegrowaniu się ze środowiskiem" uznałem za mojego idola Van Bastena. No i dzisiaj "zagrał". Nie wiem jeszcze czemu nie mógł pograć nawet 20 minut, ale wyszedł w pierwszej jedenastce w jeansach , stanął na kole do dotknięcia piłki na rozpoczęcie meczu, dotknął, po czym ogłoszono zmianę i po sekundzie zszedł .

    Ale jak patrzyłem jak Weah grał to stwierdziłem że za miesiąc prędzej 40letni wterani Milanu pokonają normalny Real niż ten aktualny .

  2. #292
    Dołączył
    Jul 2006
    Przegląda
    Kraków
    Posty
    883
    a jakim sie wynikiem skonczylo ? no i czy Baggio cos syrzelil ?? a Weah swego czasu w Milanie byl niesamowity bedac we Wloszech moze cos wiecej wiesz co teraz Baggio robi bo ja nigdzie nic slyszalem o jego aktualnych poczynaniach w pilce oczywiscie nie czynnej

  3. #293
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    557
    2-0 dla Milanu. Pierwszy gol Marco Simone, drugi to wstyd mówić ale nie znałem kolesia który go strzelił... pisałem że w piłce siedzę stosunkowo krótko więc z legend kojarzę tylko te z pierwszej półki, tych z drugiego rzędu niestety nie wszystkich. Weah grał jak u szczycie formy . Baggio pograł krótko... a czym się teraz zajmuje niestety nie wiem.

  4. #294
    Dołączył
    Jul 2006
    Przegląda
    Kraków
    Posty
    883
    Cytat Zamieszczone przez indy Zobacz posta
    ja prawie płaczę z radości że wkręciłem się w ekipę 50 osób które będą wpuszczone w sobotę na stadion o 11 rano żeby cały dzień układać choreografię... Ot takie spełnienie marzenia z dzieciństaw
    myslalem ze to dluzej trwa
    no nic nastepnym razem jak bedzie cos podobnego daj cynk z mila checia jak tylko bede mogl wybiore sie na taki mecz

  5. #295
    Dołączył
    Nov 2006
    Posty
    796
    "Najlepsza drużyna na świecie" 2 - MU 3

  6. #296
    Dołączył
    Mar 2007
    Przegląda
    Las Vegas
    Posty
    557
    +1 Mu

  7. #297
    Dołączył
    May 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,357
    Buahahaha!! Nice1 kleo MU pokazał dzis kto jest najlepszy w Europie

  8. #298
    Z tym, że pokazali to bym polemizował ;P no może druga połówka była lepsza w ich wykonaniu

  9. #299
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    557
    Cytat Zamieszczone przez Jack Daniels Zobacz posta
    Buahahaha!! Nice1 kleo MU pokazał dzis kto jest najlepszy w Europie
    Wygrywając 2-3 z drużyną która wg ciebie jest przeciętniakiem w Europie pokazuje kto jest najlepszy w Europie?

  10. #300
    Dołączył
    Jul 2009
    Przegląda
    Łęknica
    Posty
    332
    ...Favalli moglby byc ojcem polowy tych zawodnikow na boisku,do tego w Milanie maja zawal jak ktos krzyknie AŁAAAA bo maja tak waska kadre...szczerze to ten wynik jezelii o czymkolwiek ma swiadczyc to chyba o slabosci MAnu i swietnej formie Rooneya...