Strona 1 z 35 12311 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 347
  1. #1
    Dołączył
    Jun 2007
    Przegląda
    Gdańsk
    Posty
    335
    Nowy sila ognia

    do Kaki i Ronaldo dołączył Pato

    I wczoraj troche sie chlopaki juz zabawili z Napoli (5:2 Gruby x2 Kaka Pato

    FORZA

  2. #2
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    352
    ooo to pewnie juz awansowali na to 12 miejsce w lidze..

  3. #3
    Dołączył
    Jul 2006
    Przegląda
    Kraków
    Posty
    883
    szczegolnie Ronaldo stanowi o sile najlepszej druzyny swiata

  4. #4
    Dołączył
    Jan 2007
    Przegląda
    Gdansk
    Posty
    489
    5:2? co to za wynik:P? a Manchester 6:0 z Newcastle i 3 gole tez zdobyl Ronaldo

  5. #5
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Radom / Lublin
    Posty
    554
    nareszcie Ancelotti zagrał dwoma napastnikami i od razu są efekty. Z tego co czytałem, to Ronaldo jeszcze nie jest w pełnej formie, aż strach się bać

    Z tego co widziałem to i Pato i Ronaldo stworzyli sobie sporo sytuacji, mogło być jak zwykle o wiele wyższe zwycięstwo. Może scudetto w tym roku nie będzie, ale Milan jeszcze dużo zwojuje w tym sezonie.

    Z tego co czytałem, to zostanie sprowadzony do zespołu jeden doświadczony obrońca i jeden młody. Zambrotta jest na celowniku.

    Forza Rossoneri!

  6. #6
    Dołączył
    May 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,357
    Hahahaha! Ale temat! Przeciez każdy wie, że najlepszą drużyna świata jest ManUtd! A wasz grubas zapuścił włoski, pobiegał w jednym meczu i strzelił dwie bramki, z czego jedną powiedzmy dyskusyjną... Jak strzeli do końca sezonu jeszcze kilka ważnych bramek to uwierzę, że mu się jeszcze chce...

    Dla mnie AC Milan to najbardziej przereklamowana drużyna świata, grająca antyfutbol. Tylko posiadanie gwiazd takich jak Kaka cze Seedorf ratuje tą drużynę przed pełna kompromitacją w lidze... Nadzieją może być też Pato, ale to się okaże w dłuższym terminie...

  7. #7
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Radom / Lublin
    Posty
    554
    dobra dobra i tak wszyscy najbardziej kochacie Super Pippo

    Ronaldo jest bardzo zmotywowany, jeśli nie złapie kontuzji (co niestety się mu często zdarza) to nie raz pogrąży MU w Lidze Mistrzów ;>

  8. #8
    Milan?? pozdrawiam geriatryk :P
    Gruby nie dość, że gruby to jeszcze kudłaty :P
    Kibice na San Siro muszą być wniebowzięci-pierwszy wygrany mecz u siebie :P Mniej bramek na własnych śmieciach strzeliło tylko ostatnie Cagliari. Szkoda gadać jak te staty wyglądałyby gdyby nie ostatnie 5:2 lmao

  9. #9
    Dołączył
    Feb 2007
    Przegląda
    Górno
    Posty
    224
    loty

  10. #10
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    557
    Cytat Zamieszczone przez Jack Daniels Zobacz posta
    Dla mnie AC Milan to najbardziej przereklamowana drużyna świata, grająca antyfutbol. Tylko posiadanie gwiazd takich jak Kaka cze Seedorf ratuje tą drużynę przed pełna kompromitacją w lidze... Nadzieją może być też Pato, ale to się okaże w dłuższym terminie...
    Przereklamowana drużyna to wg mnie drużyna która straszy co to nie osiągnie, jaka to dobra nie jest, i gówno z tego wychodzi. Vide Chelsea czy Lyon rok-dwa lata temu. Milan przereklamowany? Na Milan mało kto stawia że zwojuje coś w Europie, a o dziwo w przeciągu pięciu ostatnich lat to najlepiej wypadali w lidze mistrzów - dwa zwycięstwa, finał, półfinał, ćwierćfinał...

    Jeśli Manchester nie jest przereklamowany, to chyba dlatego że na Manchester nikt nie stawia że coś wygra