Strona 32 z 35 PierwszyPierwszy ... 223031323334 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 311 do 320 z 347
  1. #311
    Dołączył
    May 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,357
    Wymieniona przez Ciebie piątka graczy ile ma w sumie lat? Na pierwszy rzut oka tak ze 180... Rzeczywiście, ekipa na pokonanie Man Utd czy innych kiziorów w LM...

    Co do Leonardo i jego decyzji - Becks na ławie? LOOOL!! On sam po wejściu na boisko zrobił większą różnicę niż jakby wymienił pół składu! Jak Beckham ma siedzieć w Milanie na ławie to po jaką cholerę go brać do klubu w ogóle?? Na pewno było widać wielką słabość Milanu w ataku, brak Pato i słaby tego dnia Ronaldinho i nie było komu strzelać...

  2. #312
    Dołączył
    Aug 2009
    Przegląda
    Pomorze
    Posty
    22
    Chyba sie Jacku minales sie z powolaniem, moze powinienes zostac trenerem ?? Moze niedlugo zwolni sie posada w Milanie wiec mozesz sie starać o prace...

  3. #313
    Dołączył
    May 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,357
    To są twoje argumenty w dyskusji?? LOL, brawo...

  4. #314
    Dołączył
    Aug 2009
    Przegląda
    Pomorze
    Posty
    22
    No skoro wiesz lepiej od Leonardo kto powinien siedzieć na ławie a kto grac w pierwszej jedenastce to gratulacje...

  5. #315
    Dołączył
    May 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,357
    Jak widać Milan i Leonardo ze swoimi decyzjami mógł być co najwyżej statystą na Old Trafford, podobnie zresztą było na San Siro... I jeśli uważasz, że Becks powinien siedzieć na ławie to ja gratuluje tobie wiedzy piłkarskiej...

  6. #316
    Dołączył
    Aug 2009
    Przegląda
    Pomorze
    Posty
    22
    Po pierwsze nie przypominam sobie zeby w meczu na San Siro Milan odstawał jakoś szczególnie ManU, uwazam ze sprawiedliwszy bylby remis. Nie wiem czy Beckham powinien usiąść na ławce bo nie wiem jaka forme obecnie prezentuje i czy jest w stanie rozegrac pełne 90 minut. Ale podważając decyzje Leonardo - jakby nie było trenera jednej z najlepszych druzyn na świecie dajesz do zrozumienia że posiadasz większą wiedze od niego na temat jego własnych zawodników. Awans ManU zdecydowanie zasłużony, ale po wyrównanym meczu na San Siro i po dominacji na Old Trafford. Milan po prostu jest bez formy. Tyle.

  7. #317
    Dołączył
    Jul 2009
    Przegląda
    Łęknica
    Posty
    332
    nie wiem ile maja lat,wiem jedynie ze to LEGENDY FUTBOLU ktorymi Park i Fletcher nigdy nie beda...Futbol jest piekny...ale niektorzy zawodnicy sprawiaja ze staje sie jeszcze piekniejszy...rzecz w tym ze mam gdzies Milan(moze nie powinienem tu tego pisac) ale nie jestem w stanie jako fanatyk futbolu przejsc obok takiego teamu,tych zawodnikow,ich gry,przystaje siadam,FT sunday million???AA w donie???poczeka, rzucam wszystko i ogladam Milan w meczu na San Siro z MU i jesli to byli statysci to nalezy im sie oskar za ...statystowanie bo przebili aktorow z MUWlasnie w tym rzecz...

    i Jack przeciez napisalem ze Leonardo posadzil ATUTY na lawce czyli logiczne ze Beckham powinien wedlug mnie grac od 1 minutynawet jesli bylby w slabszej dyspozycji to i tak bym go wystawil bo sorry ale to byl vhyba jego ostatni raz na tym stadionie...

  8. #318
    Dołączył
    Jun 2007
    Przegląda
    Gdańsk
    Posty
    335
    Fletcher to jeden z najbardziej niedocenianych zawodników na świecie

  9. #319
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Radom / Lublin
    Posty
    554
    Catania jebnela inter Jak jutro wygramy to zostanie 1 punkt.

  10. #320
    Cytat Zamieszczone przez szadinho Zobacz posta

    Szkoda bo naprawde chcialbym zeby MIlan cos zdobyl w tym sezonie,nie dla klubu!!! a dla Seedorfa,Beckhama,Inzaghiego,Ronaldinho,PIRLO...Fl etcher???Park???z calym szacunem ale moze na playstation uda im sie byc takimi ikonami jak wymienona fantastic five
    Może Fletcher i Park nie, ale na pewno Scholes, Giggs, Neville, Van der Sar, Rooney mogą z nimi spokojnie w szranki stawać

    Summa summarum zwraca uwagę na fakt że Milan w tym dwumeczu stracił 7 goli odpowiadając tylko 2
    Jeśli chodzi o futbol na tym poziomie to jest to różnica klas