Strona 28 z 35 PierwszyPierwszy ... 182627282930 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 271 do 280 z 347
  1. #271
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    557
    Jakiś side-bet o Milan - Juve ?

  2. #272
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Radom / Lublin
    Posty
    554
    Clarence i 1:0!! Forza Rossoneri!

    edit: już 1:1

  3. #273
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    557
    Może i temat wiele osób drażni, ale nie warto chyba zakładać nowego wątku "rozmowy o najbardziej utytułowanej drużynie na świecie, która chwilowo przeżywa problem" żeby nie zaśmiecać niepotrzebnie forum ?

    Po pierwszej kolejce Leonardo i cały zarząd Milanu wpadli w euforię... dla mnie to było żałosne... 37 meczy do rozegrania i nagle kutwy z zarządu widząc że Milan jest wyżej niż Inter myślą że będą farcić przez cały sezon... Zgadzam się z opinią większości kibiców że skoro Berlusconi chce łatać dziury budżetowe sprzedażą gwiazd zamiast dokładaniem z kieszeni, niech sprzeda klub. Nawet jak Milan wygra derby to absolutnie nic to nie będzie znaczyć, Inter potem wygra pięć meczy pod rząd, Milan zaliczy wygraną, trzy remisy, i wtopę...

    Jedyne na co może liczyć Leonardo to Liga Mistrzów. Niby LM to większa rywalizacja niż liga krajowa, ale tutaj bardziej liczy się fart - po wyjściu z grupy pozostają cztery drużyny do pokonania, a chyba my - pokerzyści, mamy świadomość że wygrać cztery pojedynki 40-60% to nie jest cud nad cudami ?

    Mimo wszystko póki co myślę tylko o derbach, pewnie większość parsknie śmiechem, ale ja prawie płaczę z radości że wkręciłem się w ekipę 50 osób które będą wpuszczone w sobotę na stadion o 11 rano żeby cały dzień układać choreografię... Ot takie spełnienie marzenia z dzieciństaw jak coś będzie zjebane to będziecie wiedzieć z kogo się śmiać

    salute!
    Ostatnio edytowane przez indy ; 28-08-2009 o 00:57

  4. #274
    Dołączył
    Jun 2007
    Przegląda
    Gdańsk
    Posty
    335
    hehe powodzenia z układaniem indy

    jeżeli ronaldinho zrzuci 5kg to może być dobry sezon, niestety juve i inter są dużo mocniejsi niż milan obecnie

  5. #275
    Dołączył
    Aug 2006
    Przegląda
    Kraków/Tarnobrzeg
    Posty
    341
    Indy dodaj tam gdzieś jakiś polski motyw, będzie się miło oglądało Swoją drogą mam nadzieję, że Ronaldinho formę odzyska na stałe to nie bedzie się trzeba wstydzić.

  6. #276
    Dołączył
    Aug 2009
    Przegląda
    Pomorze
    Posty
    22
    Jesli Ronaldinho wroci do swojej optymalnej formy to Krystyna z Realu moze go conajwyzej o autograf poprosic . A Kaka to juz nie ten sam Kaka co kiedys : )

  7. #277
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    352
    o co chodzi z ta choreografia? co Ty tam Indy bedziesz majstrowal?

  8. #278
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    557
    No żeby wyszło przykładowo taki cuś





    to trzeba te paręnaście tysięcy folii podoklejać zgodnie z "mapką", a to trochę zabawy jest .

  9. #279
    Dołączył
    Jul 2006
    Przegląda
    Kraków
    Posty
    883
    oj to musial byc dzisiaj cios dla Ciebie Indy ja 2 dni temu przylecialem z Mediolanu i zaluje ze mnie ominela taka gradka chociaz pewnie i tak bym nie mogl/nie wiedzial jak (bo pewnie w kasach ot tak pierwszemu lepszemu nie sprzedadza) kupic bulet na ten mecz :P ale prawde powiedziawszy nie dalo sie odczuc zblizajacych sie derbow w samym Mediolanie albo ja zle sie rozgladalem :P

  10. #280
    Dołączył
    May 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,357
    Ło matko!! Gdzie jest ten Milan?? 0:4?? Buaahahahaha!!!!