Strona 2 z 35 PierwszyPierwszy 123412 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 347
  1. #11
    Dołączył
    Jan 2007
    Przegląda
    Gdansk
    Posty
    489
    Cytat Zamieszczone przez Jack Daniels Zobacz posta
    Hahahaha! Ale temat! Przeciez każdy wie, że najlepszą drużyna świata jest ManUtd! A wasz grubas zapuścił włoski, pobiegał w jednym meczu i strzelił dwie bramki, z czego jedną powiedzmy dyskusyjną... Jak strzeli do końca sezonu jeszcze kilka ważnych bramek to uwierzę, że mu się jeszcze chce...

    Dla mnie AC Milan to najbardziej przereklamowana drużyna świata, grająca antyfutbol. Tylko posiadanie gwiazd takich jak Kaka cze Seedorf ratuje tą drużynę przed pełna kompromitacją w lidze... Nadzieją może być też Pato, ale to się okaże w dłuższym terminie...
    JD po tym poscie bardzo Cie polubilem

    Jest tez inny ciekaw aspekt bo Milan jak wiekszosc druzyn wloskich nie przynosi dochodow a raczejs straty :P
    a ManU w zeszlym sezonie blisko 60mln funtow zysku

    a jak juz mowa o Ronaldo, to ten z Diablow ma w tym sezonie juz 22 bramki

    jeszcze jakies pytania ?

  2. #12
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    557
    Cytat Zamieszczone przez polko Zobacz posta
    Jest tez inny ciekaw aspekt bo Milan jak wiekszosc druzyn wloskich nie przynosi dochodow a raczejs straty :P

    (...)

    jeszcze jakies pytania ?
    Tylko jedno. Proszę o źródło tej informacji jakoby Milan nie przynosił zysków.

  3. #13
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    627
    omg ktoś leczyć musi chyba kompleksy takimi wątkami

  4. #14
    Dołączył
    Jan 2007
    Przegląda
    Gdansk
    Posty
    489
    Cytat Zamieszczone przez indy Zobacz posta
    Tylko jedno. Proszę o źródło tej informacji jakoby Milan nie przynosił zysków.

    chwilowo nie posiadam, artykul ten czytalem jakis czas temu, jak znajde nie omieszkam zamiescic - choc w gwoli wyjasnienia dotyczyl on sytuacji na poczatku XXI wieku, wiec moze byc on obecnie nieaktualny

  5. #15
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    557
    Cytat Zamieszczone przez SponToN Zobacz posta
    omg ktoś leczyć musi chyba kompleksy takimi wątkami
    Przeglądam wątek zatytułowany "Rozmowy o najlepszej piłkarskiej lidze świata Premiership" i nie mogę znaleźć twojej wypowiedzi jakoby ktoś musiał leczyć kompleksy takimi wątkami... czym zatem różni się tamten od tego?

  6. #16
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    557
    Cytat Zamieszczone przez polko Zobacz posta
    chwilowo nie posiadam, artykul ten czytalem jakis czas temu, jak znajde nie omieszkam zamiescic - choc w gwoli wyjasnienia dotyczyl on sytuacji na poczatku XXI wieku, wiec moze byc on obecnie nieaktualny
    Wiesz, im dalej dochodzisz w LM tym więcej dostajesz kasy - zwycięzcy przypada średnio 60 mln euro. Zważywszy że Na początku XXI wieku Milan albo w LM nie grał albo odpadał w fazie grupowej, mogły być to dane średnio aktualne.

    Wyniki finansowe masz tutaj, http://www.bilanciomilan.it/PDF/bilancio.pdf, jak chcesz żebym ci przetłumaczył jakieś pozycje służę pomocą.

  7. #17
    Dołączył
    Jan 2007
    Przegląda
    Gdansk
    Posty
    489
    piate przez dziesiate po wlosku kumam, wiec sobie jakos poradzilem

    i na podstawie tego dokumentu odwoluje moje slowa, iz Milan przynosi straty

    ps.

    dobrze chociaz ze wyzszosc C.Ronaldo nad tym drugim z Milanu nie budzi watpliwosci :P

  8. #18
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    557
    Nie śmiem zaprzeczać, ale co do wyższości C.Ronaldo nad Rysiem Kupą to już bym się posprzeczał. Chociaż pewnie mniej meczy Manchesteru widziałem niż ty Milanu, więc może nie będę prowokował...

  9. #19
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Radom / Lublin
    Posty
    554
    Cytat Zamieszczone przez polko Zobacz posta

    a jak juz mowa o Ronaldo, to ten z Diablow ma w tym sezonie juz 22 bramki

    jeszcze jakies pytania ?
    No zajebiście, a jak mu coś nie wyjdzie to sie najwyżej popłacze. Dla mnie nawet możecie sobie wytatuować jego podobiznę, ja na pewno nie będę zazdrościł

  10. #20
    Dołączył
    Jan 2007
    Przegląda
    Gdansk
    Posty
    489
    hehe, ja tylko stwierdzilem fakt :P natomiast a contrario ja np. bym chcial widziec Kake w ManU, wiec nie rozumiem Twojego punktu widzenia :P