Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 14

Wątek: Prosba o porady

  1. #1
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    1,141
    Witam, mozna powiedziec, ze jestem dosc poczatkujacym graczem ale staram sie rozwijac. Dopiero ostatnio zainstalowalem program Poker Tracker i wrzucilem tam historie swojej gry z CelebPoker. Prosilbym bardziej zaawansowanych pokerzystow o analize danych z PT i jakies ewentualne wskazowki.


  2. #2
    Dołączył
    Feb 2006
    Posty
    413
    zajebiście Karlos83, po prostu zajebiście ( sory tu macz łiskej)

  3. #3
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    1,141
    Nie wiem co to ma znaczyc ale mozesz rozwinac ?

  4. #4
    Dołączył
    Jun 2003
    Przegląda
    Anfield Road
    Posty
    2,967
    chodzi o to bys zmienil styl...
    na jaki?
    jakikolwiek, bo nie ma nic gorszego od loose passive

  5. #5
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    1,141
    Tylko jak to zrobic? Jakies wskazowki?

  6. #6
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Toruń, Bydgoszcz
    Posty
    1,536
    jak widać loose passive też może być graczem wygrywającym

    Wskazówki?
    Jak raisujesz w 7% przypadków, a wchodzisz z co trzecią ręką to stajesz się przewidywalny.
    Spróbuj grać bardziej tight.
    Sam widzisz ile nagrałeś na samych układach z AX X=J+
    Częściej podbijaj PF.
    Ostatnio edytowane przez igiel3 ; 12-01-2008 o 21:51

  7. #7
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    1,141
    Nadal czekam na jakies wskazowki, ktore pomoga mi w grze
    Nie krepujcie sie

    Dzieki za uwagi Igiel w sumie to zdawalem sobie sprawe, ze gram zbyt loose. Bede musial nad tym popracowac.

    Mam jeszcze pytanko co do rozgrywania low pocket pairs. Limpowac i liczyc na set czy raczej raisowac i izolowac? I co po flopie np jesli jest jedna overcard do mojej pary, walic cbeta czy check ew check/raise?
    Ostatnio edytowane przez Karlos83 ; 12-01-2008 o 21:55

  8. #8
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    1,505
    Masz VPIP 46, na FR powinieneś mieć góra 20. Z kolei PFR masz na minimalnym poziomie - 5, a tu powinno być con połowa VPIP

    To są staty, które osiąga gracz TAG, a każdy początkujący powinien tak własnie grać.

    Oczywiście jest jeszcze wiele istotnych czynników, takich jak pozycja, steale itd itp, ale przede wszystkim musisz przestać być calling station, bo to najgorsze co możesz robić. A więc generalnie - graj mniej rąk (duuużo mniej), ale agresywniej.

    Co do low pocket pairs, to wszystko zależy od pozycji (no i od przeciwników). Chociaż na NL10 cięzko jest wyrzucić z rozdania kogokolwiek Dlatego ja bym raczej nie raisował takich rąk (oprócz CO, buttona). Zysk z setów będzie i tak ogromny, bo gracze NL10 wypłacają ci cały stack już z takimi potęgami jak TP bez kickera, gutshoty itp

    Aha, jak nie możesz się powstrzymać od włazenia z marginalnymi rękami, bo nuży Cię ciągłe foldowanie, to po prostu graj więcej stołów. Cztery stoliki FR są spokojnie do opanowania nawet dla zupełnei początkującego gracza.

  9. #9
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    1,141
    Wielkie dzieki Aston. Sprobuje nad tym popracowac. Rzeczywiscie gram duzo rak bo takie czekanie jest dosc nuzace (gram 2 stoly jednoczesnie tylko, ze nie FR tylko SH).
    Sprobuje wystartowac z 3-4 i zobaczymy jak bedzie

    Btw, ktory z pokerromow jest najbardziej "fishowaty" waszym zdaniem?
    Ostatnio edytowane przez Karlos83 ; 12-01-2008 o 23:30

  10. #10
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    5
    Low Pockets pair powinno sie zawsze raisować z wyjątkiem early position,po pierwsze limpując nie raz twój set zostanie złamany przez jakiegoś limpera wchodzącego ze słaba reką i przypadkowo łapiącego strita flusha,więc lepiej odrazu wyrzucić z rozdania te marginalne przypadki,po drugie w raisowanym potcie zawsze częsciej ktoś ci się dorzuci lub wypłaci niż w limpowanym potcie,po trzecie nawet na nietrafionym flopie będąc agresorem na preflopie,robiąc mocnego cbeta jakiś odsetek odrazu się zrzuci,a po czwarte raisując low pokets pair zwiększasz zakres swojich raisowanych grywalnych rąk przez co mają na ciebie trudniejszego reada