Strona 1 z 19 12311 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 182
  1. #1
    Ongame kocha idiotów i jezeli znowu sie zaczna komentarze o losowosci i tego typu bzdurach, to sami siebie ludzie oszukujecie...

    Juz kiedys opisywalem super hiper giga rozdania ktore maja miejsce tu co najmniej co druga rozgrywke...

    Dzisiaj w przypadku kiedy na rece mialem 56 flop 478 przeciwnik all-in i pokazuje na rece 8 (heads up), mysle sobie w tej sytuacji nawet Ongame nie pomoze idiocie, ale Ongame nie bylo by soba... turn 8 river 7. Mowi sie ze idiota ma zawsze szczescie, ale gdyby ta losowosc przekladala sie na rzeczywistosc to "faworyci Ongame" 5 razy w tygodniu wygrywali by glowna nagrode w multi lotku i conajmniej 2 razy Duzego lotka miesiecznie.

  2. #2
    Dołączył
    Aug 2006
    Posty
    551
    następny proszę

  3. #3
    Dołączył
    Aug 2006
    Przegląda
    PL
    Posty
    863
    to naprawde niesamowite rozdanie, nigdy takiego nie mialem

  4. #4
    Dołączył
    Mar 2006
    Przegląda
    Siedlce
    Posty
    296
    Ja ci moge takich rozdan pokazac kilka i to tylko z dzisiaj. Jednak mimo to nie wysnuwam jakis spiskowy teori. Dlaczego? Dlatego ze szkoda mi czasu na wypatrywanie ich, wole sobie ponarzekac na badbeata i tobie tez tak radze.

  5. #5
    Dołączył
    Sep 2005
    Przegląda
    Skype: alchemik-poker
    Posty
    2,517
    Buhahahaha

  6. #6
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Radom / Lublin
    Posty
    554
    jak zakladasz temat z powodu takiego rozdania to moze rzeczywiscie zacznij grac w duzego lotka

  7. #7
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    542
    http://forum.pokerzysta.pl/showthread.php?t=5154

    Pol roku minelo i caly czas tam gasz, mimo ze soft jest chory? Czegos tutaj nie rozumiem:]

  8. #8
    Ja tez gralem tam dlugo, bo wierzylem ze te karty naprawde są generowane losowo. Popieram wypowiedz ze soft tam jest chory, ale to juz wiecie z mojego POSTU

  9. #9
    Dołączył
    Jan 2004
    Posty
    1,849
    na szczescie obaj jestescie logicznie myslacymi graczami i obaj przestaliscie grac juz na ongame. Teraz pewnie przez jakis czas bedzie cicho, dopoki odkryjecie nowy podrasowany soft. Dla ulatwienia, proponuje wam wymiane gg albo msn, mozecie szukac na dwoch roznych softach naraz i wymieniac sie doswiadczeniami.

    powodzenia,
    warsaw

  10. #10
    Dołączył
    Dec 2005
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    4,392
    ej ja osobiescie nie mialbym nic przeciwko gdyby soft byl podkrecony na monstery vs monstery

    Gra nie byla by tak nudna