Strona 9 z 19 PierwszyPierwszy ... 7891011 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 81 do 90 z 182
  1. #81
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Pruszków
    Posty
    778
    Cytat Zamieszczone przez adamcel24 Zobacz posta
    jaki macie winrate po 100k rozdań na tym ongame gram nl25 i po 100k rozdań mam cos koło 5 ( BB / 100) czyli jakies 2,5 dolca na 100 handsow , nie wiem czy to duzo czy mało ale jestem na ładnym plusie ( 100 k rozdań 3 miesiące gry jak dla mnie) wczesniej grałem na bossie i mialem dosc podobny.
    Jak sam piszesz, jesteś na ładnym plusie, więc naprawdę nie ma się czego wstydzić.

    Pozdrawiam

    Pepone
    Ostatnio edytowane przez pepone ; 31-01-2008 o 12:50

  2. #82
    Dołączył
    Mar 2006
    Przegląda
    Siedlce
    Posty
    296
    Ja ostatnie kilka dni mialem calkiem dobre, wczesniej zrobilem sobie kilka dni przerwy wiec moge teraz spojrzec na to co sie dzialo z dystansu. I doszedlem do wniosku, ze nie jestem w stanie wygrywac jak na stole siedzi 5-6 donkow. Podbijam preflop, podbijam na flopie i dalej masz z trzech takich co moga miec nuts lub kompletne nic. Zero kontroli gry. Do tego jak przegrasz kilka razy alliny preflop AA vs KK, AQ czy K7 itp z takimi typami to potrafi skutecznie wybic z glowy wiare w skilla.

    Ostatnio, cale szczesie liczba takich idiotow spadla (NL50) i gra mi sie bardzo przyjemnie, badbeaty sie zdarzaja ale nie w hurtowych ilosciach. Dla mnie jest ok jak przy stole jest okolo dwoch donkow a reszta to gracze po ktorych wiem czego sie mozna spodziewac. Probowalem sobie przypomniec jak to bylo jak gralem na np. NL10 ale nie wiem jak sobie z takimi goscmi radzilem, moze pieniadze byly mniejsze to frustracja tez.

    Poza tym wydaje mi sie, ze na ongame underdog ma wieksze szanse na wygranie niz wskazywalaby statystyka .

  3. #83
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Toruń, Bydgoszcz
    Posty
    1,536
    Zgadzam się w 100%
    2 donki max = przyjemna gra

    Oczywiście dotyczy to SH.
    Ostatnio edytowane przez igiel3 ; 31-01-2008 o 13:17

  4. #84
    Dołączył
    Jun 2007
    Przegląda
    Gdańsk
    Posty
    335
    Nie rozumiem kurwa troche piszesz ze "cisze sie ze liczba idiotow spadla" bardzo dziwne podjescie w pokerze :OOOOOOOO

    i jakbym mogl to chcialbym zeby wszyscy byli idiotami przy stole a nie tylko 2

    to ze was ogrywaja to oznacza ze nie umiecie sie dostosowac do ich gry

  5. #85
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    379
    Scytch chyba trafiłeś w sedno sprawy. Nie wolno grać cały czas automatycznie a należy swoją gre dostosowywać do przeciwników. Ale najważniejsze to opanować tilta po badbeatach na donkach.

  6. #86
    Dołączył
    Jan 2007
    Przegląda
    Gdansk
    Posty
    489
    a ja np wczoraj wrocilem na ongame bo po miesiecznej przerwie brakowalo mi tutejsztch idiotow

    i jakos nie narzekam na ich nadmierna ilosc, a jest wrecz odwrotnie, oczywiscie zdarzaja sie takie akcje jak opisujecie, ale jak jestes lepszy od ziomka to i tak go skroisz predzej czy pozniej, wczoraj gralem HU z debilem i no poczatku 2 BI do tylu po mega fartach donka, ale potem 7 BI do przodu i czulem sie jakbym gral w tenisa z ziomkiem bez rakiety

    a co do tych przegranych AA na 72o to na 100 takich rozdan 72o wygra 12 i moze sie zdarzyc, ze sie to przytrafi 3-4 razy pod rzad, potem 20 razy wygrasz z AA tylko nie zwracasz na to uwagi i tyle

    poza tym jak ktos z bankrollem 150$ gra nl50 to sie nie dziwie, ze denerwuja go idioci...

  7. #87
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Pruszków
    Posty
    778
    Cytat Zamieszczone przez scyth01 Zobacz posta
    Nie rozumiem kurwa troche piszesz ze "cisze sie ze liczba idiotow spadla" bardzo dziwne podjescie w pokerze :OOOOOOOO

    i jakbym mogl to chcialbym zeby wszyscy byli idiotami przy stole a nie tylko 2

    to ze was ogrywaja to oznacza ze nie umiecie sie dostosowac do ich gry
    Niestety muszę się z tym zgodzić.

    Pepone

  8. #88
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Toruń, Bydgoszcz
    Posty
    1,536
    Ja nie potrafię się narazie dostosować, dlatego wolę 2 donków a nie 5.

    Ostatnio edytowane przez igiel3 ; 31-01-2008 o 14:38

  9. #89
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    2,442
    A ja słyszałem jak CTS albo muddywater mówił, że nie lubi grać na stołach z kilkoma idiotami. Optymalnie jest jeden idiota i reszta tagów.

  10. #90
    Dołączył
    Jan 2007
    Przegląda
    Gdansk
    Posty
    489
    ale oni graja na troche innych stawkach