Strona 3 z 19 PierwszyPierwszy 1234513 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 182
  1. #21
    Dołączył
    Jan 2008
    Przegląda
    Wyszków
    Posty
    162
    Owszem zarabiasz najwięcej ale również najwiecej traciż, tak samo nerwow jak i pieniedzy... Jednak ja przywykłem do tego i nie widze sensu tworzenia tematu o nieudanych rozdaniach... Powinienes także przemson spojrzeć z innej strony: ile razy to tobie cos niezwyklego doszlo dzieki czemu wygrales na z AA u przeciwnika PozdRÓWka

  2. #22
    Dołączył
    Aug 2006
    Przegląda
    PL
    Posty
    863
    Cytat Zamieszczone przez El Capitan Zobacz posta
    AK do 5BB sprawdza gosc z Q3 flop AQ7 bet 10BB, sprawdza, turn Q...
    5BB z AK na ongame lol to nawet 27off nie wystraszysz nie mowiac o suited

  3. #23
    Dołączył
    Jun 2006
    Posty
    324
    a ja nigdy nie zapomne: ja AJ raise preflop jeden koles call z 5 3 (nie mial blinda). flop AQJ ja bet on call (!) .dochodzi 5 ja bet on raise (!) no i co doszlo? wiadomo...5 I niech ktos mi powie ze mial lepsze rozdanie na ongame

  4. #24
    Dołączył
    Aug 2006
    Przegląda
    PL
    Posty
    863
    boze blogoslaw tych graczy :P

  5. #25
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Pruszków
    Posty
    778
    Cytat Zamieszczone przez przemson Zobacz posta
    Tak? Czyli mialem w tym i 100- podobnych rozdan spasowac?
    Nie. Po prostu wchodz alinami z A4, runer/runer straight i wreszcie zarobisz. Dziwne, że sam na to nie wczesniej nie wpadłeś.

    Pepone

    Cytat Zamieszczone przez przemson Zobacz posta
    Wlasnie w tym problem, ze Ongame daje specjalne przywileje idiotom, wchodzacym lub podbijajacym niewiarygodne stawki z jedna para, przyklad: moja reka QK flop Q5K przeciwnik all in 100$ wchodze on mi pokazuje A4, zagadka: Czym kierowal sie przeciwnik? Zapewne odpowiecie stritem... Otoz nie turn 4, river 4. Prosze mi wytlumaczyc co zrobilbym dobry gracz?

  6. #26
    przemson , ja wiem ze masz racje i doskonale wiem jakie akcje tam sie dzieją Ostatni gosc na shortstacku wszedł all in z Q8, mialem AK, FLOP 888...
    W sumie to sie nawet nie zdziwilem, bo poprzednie rozdanie 57ofs, i gosc gral VS KK wyszło 6789s, i wygrał poprzez straight flush POZDRO

  7. #27
    Dołączył
    Jul 2006
    Posty
    965
    Cytat Zamieszczone przez lecki Zobacz posta
    a ja nigdy nie zapomne: ja AJ raise preflop jeden koles call z 5 3 (nie mial blinda). flop AQJ ja bet on call (!) .dochodzi 5 ja bet on raise (!) no i co doszlo? wiadomo...5 I niech ktos mi powie ze mial lepsze rozdanie na ongame
    Ja miałem 86 flop T97 gosc miał 97 i oczywiscie wpadło TT

    Ogolnie do softu juz sie przyzwyczailem po ponad 200k rozegranych rak ale na poczatku mnie wkurwial strasznie

  8. #28
    Dołączył
    Mar 2006
    Przegląda
    Siedlce
    Posty
    296
    AQ na bb raise do 2,5$ sb sprawdza z KQ flop AJ7 ja bet 4$, gosc allin do 9,5$, turn Q, river T. I tak kilka kilkanascie razy dziennie. Potrafi wkurwic, cale szczescie, ze wychodze na maly plus to jakos w tilta rzadko wpadam.

  9. #29
    Jedno jest pewne że na róznych softach sa różne algorytmy i to jest możliwe,że na jednym sofcie sa ,,minimalne'' odchylenia w stosunku do innego softu pod wzgledem losowości kart,czy częstotliwości łapania jakiegoś układu,ale jak mówie sa to napewno ,,minimalne'' odchylenia,a tak wogóle to od ponad pól roku przesiaduje na sofcie iPoker(choć mnie już kurewsko nudzi) i jak dla mnie i na moje oko ten soft ma najlepiej napisany algorytm
    Ostatnio edytowane przez Don Cartagena ; 11-01-2008 o 21:07

  10. #30
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Radom / Lublin
    Posty
    554
    Cytat Zamieszczone przez pepone Zobacz posta
    Nie. Po prostu wchodz alinami z A4, runer/runer straight i wreszcie zarobisz. Dziwne, że sam na to nie wczesniej nie wpadłeś.

    Pepone
    Wyjąłeś mi to z ust