Strona 2 z 19 PierwszyPierwszy 123412 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 182
  1. #11
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    753
    Chłopaki wpadajcie na pokerstars, mam teraz taki downswing, że to aż dziwne. No ale specem nie jestem ;/ Zapraszam

  2. #12
    Dołączył
    Aug 2006
    Posty
    551
    Kurcze a ja mam up od jakiś 4-5 dni ale z dużą wariacją.

  3. #13
    Ten temat nie odnosi sie jedynie do tego rozdania, tylko to jest przerazajace ze owe przypadki zdazaja sie tak nagminnie tym bardziej na Head's up!

    Jezeli masz nizszego strita a do wyzszego brakuje 2 kart mozesz byc pewny ze twoj przeciwnik je ma mimo ze jest to rozgrywka 1vs1, masz 2 pary na flopie 99% przegrywasz, spokojnie radze kliknac fold nie bedzie czego zalowac zazwczyaj twoj pzeciwnik ma jedna silniejsza pare a druga pojawi sie pozniej na stoliku - od taki standart. Masz cos mocnego na flopie zapewne wykonczy cie cos mocniejszego zazwyczaj jest to kolor z czterech kart na stole, ewentualnie anomalia z dnia dzisiejszego.
    Sa to wyniki obserwacji (niektore) podkreslam ze liczba graczy przy stoliku moze ograniczac sie do 2.
    Oczywistym jest ze takie sytuacje maja miejsce, tylko tyle ze nie 9 na 10 rozdan.

    Ktos wczesniej wspominal bym zaczal grac w owego totolotka, zapewniam gdyby totolotek=Ongame zbankrutowalby po pierwszym losowaniu.

    Moje osobiste zdanie: Owe rozdania maja zapewne uatrakcyjnic gre a tak naprawde staje sie to nudne i dziala na gracza jak dobry srodek wymiotny. A rozdania maja tyle wspolnego z losowoscia co wodka z bananow z WÓDKĄ.

  4. #14
    Dołączył
    Mar 2006
    Przegląda
    Siedlce
    Posty
    296
    AK do 5BB sprawdza gosc z Q3 flop AQ7 bet 10BB, sprawdza, turn Q...

  5. #15
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    379
    Takie rozdania na ongame to normalka, ale czy to źle? Jak umiesz grać to i tak będziesz wygrywał więc w czym problem?

  6. #16
    Dołączył
    Mar 2006
    Przegląda
    Siedlce
    Posty
    296
    moje TTvsAA flop Txxd, river xd i przegrywam z flushem. To sie wszystko na biezaco dzieje.

  7. #17
    Cytat Zamieszczone przez nowy123 Zobacz posta
    Takie rozdania na ongame to normalka, ale czy to źle? Jak umiesz grać to i tak będziesz wygrywał więc w czym problem?
    Tak? Czyli mialem w tym i 100- podobnych rozdan spasowac? A blindy mialy mnie wykanczac?
    Wlasnie w tym problem, ze Ongame daje specjalne przywileje idiotom, wchodzacym lub podbijajacym niewiarygodne stawki z jedna para, przyklad: moja reka QK flop Q5K przeciwnik all in 100$ wchodze on mi pokazuje A4, zagadka: Czym kierowal sie przeciwnik? Zapewne odpowiecie stritem... Otoz nie turn 4, river 4. Prosze mi wytlumaczyc co zrobilbym dobry gracz?

  8. #18
    GuestJ Guest
    Nie podoba się soft? Czujesz że Cię oszukują? Po prostu tam nie graj. Jeśli w jakimś pokerromie trafiasz nuts na flopie i przegrywasz to znak że czas zmienic miejsce gry. Ja osobiście zawiodłem się ostatnio na grze live bo miałem w domowym HU podobną sytuacje. Nie gram już live bo życie oszukuje.
    Ogólnie temat rzeka. Patrząc na osoby które już coś tu odpowiedziały (i robią to za każdym razem gdy ktoś powie "xxxpokerroom jest rigged bo...") wydaje mi się że dużo fajniej by było jak by czasem pomogły mi jak wkleje coś do strategi i taktyki . Takie tematy już się nudne robią, a tam przynajmniej idzie się czegos nauczyć (pomijają to że można się też dorobić lekkiej nieśmiałości bo co drugi post to pojazd od fisha, co w sumie też jest śmieszne bo w końcu jak bym był wytrawnym graczem to bym innych o zdanie nie pytał)

  9. #19
    Dołączył
    Aug 2006
    Przegląda
    going to the HU city
    Posty
    975
    Cytat Zamieszczone przez przemson Zobacz posta
    to jest przerazajace ze owe przypadki zdazaja sie tak nagminnie tym bardziej na Head's up!

    Jezeli masz nizszego strita a do wyzszego brakuje 2 kart mozesz byc pewny ze twoj przeciwnik je ma mimo ze jest to rozgrywka 1vs1, masz 2 pary na flopie 99% przegrywasz, spokojnie radze kliknac fold nie bedzie czego zalowac zazwczyaj twoj pzeciwnik ma jedna silniejsza pare a druga pojawi sie pozniej na stoliku - od taki standart. Masz cos mocnego na flopie zapewne wykonczy cie cos mocniejszego zazwyczaj jest to kolor z czterech kart na stole, ewentualnie anomalia z dnia dzisiejszego.
    Sa to wyniki obserwacji (niektore) podkreslam ze liczba graczy przy stoliku moze ograniczac sie do 2.
    Oczywistym jest ze takie sytuacje maja miejsce, tylko tyle ze nie 9 na 10 rozdan.

    Ktos wczesniej wspominal bym zaczal grac w owego totolotka, zapewniam gdyby totolotek=Ongame zbankrutowalby po pierwszym losowaniu.
    SO TRUE SO TRUE dlatego dałem sobie spokój to nie na moje nerwy
    przeniosłem się na ps'a i tam już takich wałków nie robią;
    (w tym byłem tylko lekkim 98,28% faworytem)

    Cytat Zamieszczone przez sinobrody00 Zobacz posta
    po showdownie na flopie wiedzialem ze jestem w dupe:

    PokerStars Game #14319338979: Tournament #72665880, $6.00+$0.25 Hold'em No Limit - Match Round I, Level II (15/30) - 2008/01/04 - 14:58:44 (ET)
    Table '72665880 1' 2-max Seat #1 is the button
    Seat 1: hero (780 in chips)
    Seat 2: creeps (2220 in chips)
    hero: posts small blind 15
    creeps: posts big blind 30
    *** HOLE CARDS ***
    Dealt to hero [ ]
    hero: raises 60 to 90
    creeps: calls 60
    *** FLOP *** [ ]
    creeps: checks
    hero: bets 120
    creeps: raises 2010 to 2130 and is all-in
    hero: calls 570 and is all-in
    creeps said, "nh"
    *** TURN *** [ ] []
    *** RIVER *** [ ]
    *** SHOW DOWN ***
    creeps: shows [ ] (a straight, Nine to King)
    hero: shows [Kc Ks] (three of a kind, Kings)
    creeps collected 1560 from pot
    smart_on_PCP is connected
    creeps is connected
    *** SUMMARY ***
    Total pot 1560 | Rake 0
    Board [9c 8h Kd Js Tc]
    Seat 1: hero (button) (small blind) showed [Kc Ks] and lost with three of a kind, Kings
    Seat 2: creeps (big blind) showed [9s Qc] and won (1560) with a straight, Nine to King
    Ostatnio edytowane przez sinobrody00 ; 11-01-2008 o 19:54

  10. #20
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    379
    Podtrzymuje swoją opinie, a badbeaty były są i będą tak samo jak i donki callujące z niczym (i całe szczęście, bo na nich najwięcej się zarabia).