Strona 17 z 19 PierwszyPierwszy ... 71516171819 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 161 do 170 z 182
  1. #161
    Dołączył
    Sep 2005
    Przegląda
    Skype: alchemik-poker
    Posty
    2,517
    jezu ile ja kasy przez to straciłem...

    przegrywam rozdanie nie zdąże zrobić rebuya i mam akcje i wygrywam 50BB czy 30BB czy 70BB zamiast 100 ehhh

  2. #162
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    1,505
    Swoją drogą zastanawiam się, czemu goście z Ongame nic nie robią by to zmienić.

    Nawet najbardziej gówniane softy pokerroomów-krzaków pozwalają na reload w trakcie gry. Tylko na Ongame musisz robić sitouta...

    Z drugiej strony kij ma dwa końce - mnóstwo regsów nie wytrzymało nerwowo tego oprogramowania i dzięki temu mamy takie nieprzebrane łowisko

  3. #163
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    157
    Dwa dni wytrzymałem. Wszystko mnie w tym sofcie wkurwia, a przy moim sprzęcie nawet winampa włączyć nie mogę bo mi tnie muzyka.
    I jeszcze musiałem czekać żeby u nich pograć, bo po ostatnich pracach remontowych w mojej sieci ongame myślał, że mieszkam na Ukrainie i nie pozwalał mi depozytu zrobić. Przez miesiąc ich sztab ekspertów próbował rozwikłać tę wielką zagadkę.
    Koszmar. Wracam na ipoker.

    Se ponarzekałem. pozdro

  4. #164
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Pruszków
    Posty
    778
    Cytat Zamieszczone przez viq Zobacz posta
    po ostatnich pracach remontowych w mojej sieci ongame myślał, że mieszkam na Ukrainie i nie pozwalał mi depozytu zrobić. Przez miesiąc ich sztab ekspertów próbował rozwikłać tę wielką zagadkę.

  5. #165
    Dołączył
    Jan 2008
    Przegląda
    Wyszków
    Posty
    162
    Cytat Zamieszczone przez przemson Zobacz posta
    Jak stracic wszystkie pieniadze w 5 rozdan? Naprawde łatwo
    3 Prośby....
    1. Jaki masz nick na Betssonie?
    2. Na jakich stawkach grasz HU?
    3. W jakich godzinach można Cię spotkać?

    Cytat Zamieszczone przez przemson Zobacz posta
    Tu wygrywają tylko hiper idioci
    I pomyśleć, że ja jestem na +

    Nie myślałem, że znowu tak się uśmieje na tym forum
    To jest prawie tak dobre jak odkrywcze rady dotyczace strategii Glukozaminy i memfisa (nie pamiętam do końca ksywy ale z jakiegoś miejsca z FAQ mozna tam trafić )
    Pozdrowienia...

    PS. Jak Support się na Ciebie uwziął to ty ich oszukaj... Zmień nick i odbierz wszystkie pieniądze które od Ciebie zabrali... Nawet nie bedą wiedzieć co się dzieje

  6. #166
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Poznań
    Posty
    630
    Kurczę, że też dopiero teraz znalazłem ten wątek Normalnie zabraliście mi 2h z dnia pracy i będę musiał nadrobić...

    Ja z narzekania na badbeaty się wyleczyłem kiedy zacząłem grać turbo s&g. Jak to ktoś już napisał w innym wątku - nawet nie mrugam jak przegrywam 70/30.

    Najlepsze jest to, że z ostatnich 200 turków na $5 mam roi 0.6%, choć w/g SNGWizarda gram tak w 85% rozdań poprawnie. Całe szczęście że kręcony soft Ongame oddaje mi w turkach za $10, gdzie najwyraźniej muszę grać jak idiota, bo z ostatnich 2 tyg mam roi prawie 40%.

    Nie krzyczcie już na przemsona, jego wybór, że chce grać jak gra. Dajcie mi takich więcej, bo ostatnio nawet na $5 turbosach na stoliku jest 4-5 osob, które wiedzą co robią i obniżają zyski

    Pzdr

  7. #167
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    293
    Turki NL 10+1 na Ongame rządzą, codziennie 16:20 i 21:30

    wooysiah to nie szczęście tylko 'specyficzny' charakter tych turow gdzie na pierwszej przerwie przy blindach 75/150 zostaje 80 z +/- 330 graczy. Naprawde trzeba sie solidnie postarac zeby nie byc ITM

  8. #168
    Dołączył
    Jul 2006
    Posty
    965
    mnie dzisiaj zamkneło stolik w turnieju a miałem 2 pary po flopie,flush draw i 3 klientow z czego 2 juz było na ai cisnienie to mi skoczyło niemiłosiernie
    a najbardziej to mnie wkurwiaja te runner runner flushe co chwile mnie bolki rozpierdalaja nimi

  9. #169
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    293
    No tak zamykanie stołu gdy dzierżę nutsa to jak dla mnie główna bolączka ongame. Szczególnie akcję bet -> allin -> crash. Ostatnio wyrzuciło mnie z HU za 50+4 i zanim zdążyłem wrócić z 1900 żetonów zrobiło się 370, przeciwnik musiał mieć przedni ubaw.

  10. #170
    Nie wiem, może to jakiś cud, ale poker room, na którym gram od kilku dni nie sprawia jakichkolwiek problemów jako pierwszy z ongame'owych, a grałem już na czterech innych.
    Wszystko chodzi jakby 2x szybciej. Zobaczymy jak będzie za jakiś czas.