Strona 13 z 19 PierwszyPierwszy ... 31112131415 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 121 do 130 z 182
  1. #121
    Cytat Zamieszczone przez AdamBB Zobacz posta
    Przemson - a grasz/grałeś w jakimś roomie nie z sieci Ongame?? Jeśli tak to czy po paredziesiąt tysięcy rozdań miałeś jakieś konkretne zyski? Bo jeśli tak to chyba coś w tym jest co mówisz, ale jeśli nie...
    Jesli masz nerwy ze stali i chcesz sie posmiac, polecam...
    Zagraj Heads up 10-15 minut i zobaczysz sam o czym mowie ;]

    doswiadczysz napewno szybciutko sytuacji:1. na reku 59 turn:67810
    przeciwnik oczywiscie 9J(masz 90% gwarancj), bardzo nagminnego koloru z czterech kart na stole przy twoim stricie lub dwuch parach na flopie itd. itp. masz gwarancje ze przez 15 minut doswiadfczysz tych sytuacji multum. Polecam jako swietny srodek wymiotny

  2. #122
    Dołączył
    Aug 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    528
    Jestem najeb*, więc sobie pozwolę.

    Przemson: pokaż statystyki, albo goń się z tymi narzekaniami. Jest wątek "gorzkie żale", nawet w dziale początkujących. Tam się wpisuj. Albo przyznaj się, że jesteś jednym ze sponsorów.

    Kur*a, jak mnie takie smędzenie denerwuje.

  3. #123
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Toruń, Bydgoszcz
    Posty
    1,536
    Cytat Zamieszczone przez przemson Zobacz posta
    Jesli masz nerwy ze stali i chcesz sie posmiac, polecam...
    Zagraj Heads up 10-15 minut i zobaczysz sam o czym mowie ;]

    doswiadczysz napewno szybciutko sytuacji:1. na reku 59 turn:67810
    przeciwnik oczywiscie 9J(masz 90% gwarancj), bardzo nagminnego koloru z czterech kart na stole przy twoim stricie lub dwuch parach na flopie itd. itp. masz gwarancje ze przez 15 minut doswiadfczysz tych sytuacji multum. Polecam jako swietny srodek wymiotny
    Na jakim roomie teraz grasz?

  4. #124
    Dołączył
    Mar 2007
    Przegląda
    Houston/Texas
    Posty
    248
    Zastanawia mnie jedna rzecz na ongame,mianowicieróbowałem sprawdzić pokerroomy ongame .Gram tylko HU i seria badbet na riverze na tower i za moment po zmianie pokerroomu na holly sytuacja się odwraca.Czy nie jest tak że jednego dnia bądź jednej godziny dany pokerroom z sieci ongame jest uprzywilejowany tzn chodzi mi o element szczęścia.

  5. #125
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Toruń, Bydgoszcz
    Posty
    1,536
    skieruj to pytanie do supportu

  6. #126
    Cytat Zamieszczone przez igiel3 Zobacz posta
    Na jakim roomie teraz grasz?
    Betsson

    Jedynie przestrzegam, z dnia na dzien jestem coraz bardziej przekonany ze jedynie hiper idioci maja tu szczescie gwarantowane, 5 minut temu znowu standardowo wyzerrowalem sie przez idiote,flop JA3, kazda karta innego koloru koles all in z dwoma kartami w kolorze ja call z JA i oczywiscie turn i river jego kolor, takie rzeczy to tylko w ongame. Mozecie bronic tego softu, moze macie z tego profit ale kazdy z was widzi co sie tam dzieje, chyba ze u was jest normalnym all in pre flop 7J i pewny strit z 4 kart na stole, dzisiaj zdazylo mi sie to kilka razy.

  7. #127
    Dołączył
    Dec 2006
    Przegląda
    Jaworzno
    Posty
    589
    Przemson przestan wkoncu szukac tutaj usprawiedliwienia swojej slabej gry lub nieumiejetnosci dostosowania sie do gry przeciwnikow. Przegrywasz - nie graj, czujesz sie oszukany - zmien room na inny, ale prosze cie przestac juz pierdolic takie glupoty bo nie moge patrzec na twoje wypowiedzi w stylu
    tyle że grając w Ongame ze świetnym układem na flopie masz większe szanse przegrać niż wygrać
    Dlugo jeszcze zamierzasz zasmiecac forum takimi idiotycznymi wypowiedziami? Przecierz to co wypisujesz wogole sie nie trzyma kupy. Gram na Ongame z pewnoscia o wiele dluzej od ciebie i jakos nie wrzucam takich debilnych postow i jakos nie zdarza mi sie notorycznie przegrywac w sposob jaki tutaj probujesz nam wszystkim wcisnac. Miales przedstawic reprezentatywna probke rozdan i co? Zamiast tego dalej uzalasz sie nad swoimi przegranymi, wiec przyznaj wkoncu ze jestes poprostu graczem przegrywajacym albo przynajmniej zlituj sie i przestan meczyc swoimi glupimi postami.

  8. #128
    Dołączył
    Mar 2006
    Posty
    1,341
    Przemson dzięki za rady. Zaraz pakuję manatki, przenoszę cały bankroll na Betsson i sprawa prosta - mam coś co jest < gutshot = allin i pewnie w kilka dni wygram więcej niż przez ostatni rok.
    Że też sam na to nie wpadłeś!

  9. #129
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    1,505
    Amen

  10. #130
    Cytat Zamieszczone przez kraks Zobacz posta
    Przemson przestan wkoncu szukac tutaj usprawiedliwienia swojej slabej gry lub nieumiejetnosci dostosowania sie do gry przeciwnikow. Przegrywasz - nie graj, czujesz sie oszukany - zmien room na inny, ale prosze cie przestac juz pierdolic takie glupoty bo nie moge patrzec na twoje wypowiedzi w stylu
    Dlugo jeszcze zamierzasz zasmiecac forum takimi idiotycznymi wypowiedziami? Przecierz to co wypisujesz wogole sie nie trzyma kupy. Gram na Ongame z pewnoscia o wiele dluzej od ciebie i jakos nie wrzucam takich debilnych postow i jakos nie zdarza mi sie notorycznie przegrywac w sposob jaki tutaj probujesz nam wszystkim wcisnac. Miales przedstawic reprezentatywna probke rozdan i co? Zamiast tego dalej uzalasz sie nad swoimi przegranymi, wiec przyznaj wkoncu ze jestes poprostu graczem przegrywajacym albo przynajmniej zlituj sie i przestan meczyc swoimi glupimi postami.
    To ty sadzisz ze sie zale, jakbys potrafil czytac ze zrozumieniem to twoj tęgi umysł wpadblby na slowo - przestrzegam - Jestes pewny ze grasz dluzej? Wiesz wiecej ode mnie, oczywistym jest tez ze na forum sa osoby lobbujace odpowiednie pokerroomy nie wspomne o tutejszym zgromadzeniu wspólnej adoracji, ale widac dobrze wam tak..

    Aha bym zapomnial o najwazniejszym, to ty pierd.... skoro tyle grajac na Ongame nie zauwazasz tych cudow na patyku. Finito
    Ostatnio edytowane przez przemson ; 07-02-2008 o 23:52