Strona 46 z 53 PierwszyPierwszy ... 364445464748 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 451 do 460 z 530
  1. #451
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Mysłowice/Gliwice
    Posty
    2,880
    Tak "na chłopski rozum" SNG SH musza mieć największa wariancję.
    A jeszcze SNG SH hyper-turbo to już w ogóle, nie ma co się wybierać bez 500bi

  2. #452
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    763
    nie wiem skąd, tak po prostu jest

  3. #453
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Poznań
    Posty
    630
    Ja gram trochę 6 max na ipokerze - dlatego dość trudno jest porównać mi sam poziom, bo FR gram na ongame, ale wydaje mi się, że jest on niższy na SH - co do wariancji, to trudno się nie zgodzić, że na 6max jest rzeźnicka - aktualnie po ok. 800 turkach mam total roi < -10%, a avg roi -7%. Wg HEM EV po tych 800 powinienem mieć na poziomie 3%, a trzeba pamiętać, że on liczy to po prostu ze sprawdzonych pushy, a nie set-ups (czyli np. KK vs AA), których w tym roku wszędzie mam masę.

  4. #454
    Dołączył
    Mar 2010
    Posty
    17
    Witam, nowy jestem

    Ja gram od kilku lat, z tym ze przez dlugi czas to bylo zupelnie amatorsko, teraz staram sie podejsc do tego troszke powazniej. Nie daje rady grac wiecej niz 4 sity naraz, na UB gdzie teraz gram jest chyba za malo czasu na reakcje.

    Anyway pytanie mam moze troche nie zwiazane z tematem ale gdzies w tym watku mi mignelo ze ktos ma gdzies rakeback 80%? Jak to mozliwe? Ja mam standardowe 30%, nie wiem jak wyciagnac wiecej, nie wiem tez o co chodzi z affiliate...?

    Tak pomyslalem ze na $5+0.50 sobie radze, nie podam statsow bo gram na UB od niedawna ale na innym sajcie mialem wlasnie na $5 roi w okolicach 20% przy 2k sitow wiec chyba akceptowalnie? Nie dorobilem sie bankrolla bo kasa ciagle na cos byla potrzebna No i jako ze 4 stoly tylko gram to rakeback wyciagam znikomy, ale jakbym zaczal grac okolice $15 i byl w stanie utrzymac dodatni albo chociaz zerowy bilans to juz by byla jakas kasa z rakebacku.
    Jeszcze nie probowalem bo za maly bankroll ale jak myslicie, trudno przejsc z $5 na $10 albo jeszcze troche wyzsze?

    A co do stron szkoleniowych to ja jakis czas temu bylem na snggrinders, calkiem spoko, moge polecic, choc fakt ze nie mam porownania do innych.

  5. #455
    Dołączył
    Apr 2008
    Posty
    125
    20% roi na 9 man?? To bardzo dużo. Aż nie chce mi się wierzyć.

  6. #456
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    352
    jak gra 4 stoly i na UB a nie na PS czy FT gdzie poziom jest jednak wyzszy to mysle ze jest to mozliwe chociaz przy probce 10k juz napewno sie obnizy troche ale 15% mysle ze jest do wyciagniecia

  7. #457
    hah, na ub jest taki poziom ze nawet na sitack ultra turbo (chyba 3 min blindy) mozna miec dobre roi gralem tam troche 5.50 - 22 i poziom jest zenuaaaaaaa, ale ruchu nie ma, 9 stolow ciezko odpalic wlaczajac wszystkie posrednie stawki naraz

  8. #458
    Dołączył
    Mar 2010
    Posty
    17
    male sprostowanie, wczesniej gralem na entraction sity 3euro (czyli $4,05 no i roi 20% na 1600gier, potem w innym roomie tej samej sieci ale juz mniej turniejow ale tez do przodu

    roi podane za sharkscopem, w pt3 nie mam jak zweryfikowac i przy okazji pytanie: jak wy importujecie summary turniejow do poker tracker? chodzi mi o ta opcje import from e-mail...w tym sofcie trzeba pojedynczo 2x klikac kazdy turniej z osobna zeby go zaznaczyc, co przy graniu 20sitow dziennie jest po prostu chore, jak raz na pare dni sobie chce zaimportowac i mam 500x klikac bo nie przewidzieli opcji "select all"...nawet na ich forum pytalem i napisali po prostu ze nie ma takiej opcji jest na to jakis sposob?

    a w tej chwili gram na ub wlasnie, roi 15% ale tylko 300gier na razie, myslalem o pojsciu do stars ale czuje ze tam roi spadnie o kilka %, i rakeback daja mniejszy przy niskich stawkach
    te sity $10 rzeczywiscie podobne do $5 ale jednak bankrolla jeszcze nie mam takiego zeby bezstresowo na nich grac wiec wole dociagnac chociaz do 400$

  9. #459
    Dołączył
    Apr 2008
    Posty
    125
    20% roi = 1$ profitu z sita; 2k*1$=2k$; 2k$>400$

  10. #460
    Dołączył
    Mar 2010
    Posty
    17
    Cytat Zamieszczone przez vizka Zobacz posta
    Nie dorobilem sie bankrolla bo kasa ciagle na cos byla potrzebna
    j.w.