Strona 26 z 53 PierwszyPierwszy ... 16242526272836 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 251 do 260 z 530
  1. #251
    Dołączył
    Jul 2006
    Przegląda
    Poznan
    Posty
    1,708
    Nie gram, z racji tego, ze jak bym wygral wolalbym kase niz wejsciowke I jak juz to wlasnie robilbym normalne steps.

    Mam propozycje Zeby ogolnie sie zmobilizowac do gry panowie, moze zrobimy jakis maly zakladzik ? Nie wiem jedynie jak to zrobic poniewaz gramy an roznych stawkach/rozne sngs/ppl etc ale moze ktos madrzejszy na cos wpadnie ? Jakas paroosobowa zabawa etc

    Pozdr
    Reb

  2. #252
    Panowie mam male pytanko bo troche sie obawiam ze cos z moja gra nie tak,czy ROI w przedziale 6-10% przy graniu 6do8 turniejow na raz(okolo 50-70dziennie) w turbo s'n'g za 2,25$ to norma czy moglo by byc troche lepiej ? Dodam tylko ze ROI wyliczony po ponad 500 turkach


    pozdrawiam

  3. #253
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    1,505
    Przede wszystkim nie graj za 2,25, bo na 5,5 i w zasadzie 11 są takie same donki (mówię o Ongame).

    Jeśli jesteś do przodu to nigdy niema sensu grac za 2,25 bo albo gówno zarobisz (jak masz małe ROI), albo zarobiłbyś więcej na wyższych stawkach (jak masz duże). Szkoda czasu.

  4. #254
    Hej.Gram na fulltilt,donkow jest sporo i na wyzszych stawkach tez ich nie brakuje...jednak ciupie te 2,25 bo na takie obecnie pozwala mi moj bankroll(nie mam nawet na 2,25 pelnego bankrolla(mam 70x BI,zaczynalem 7 dni temu z 20xBI)) przeskok na 6,5 (bo takie sity sa nastepne na FTP to chyba nie najlepszy pomysl z bankrollem 21xBI ? mimo ze uwazam ze na tych stawkach spokojnie bym sobie poradzil...

    ps. zeby nikogo nie zmylilo to nie gram w pokera w necie 7 dni
    Ostatnio edytowane przez est ; 06-02-2008 o 02:09

  5. #255
    Dołączył
    Jul 2006
    Przegląda
    Poznan
    Posty
    1,708
    Est

    Ja mimo wszystko bym zaryzykowal i zagral 4-6 SnGs za 6$ ewentualnie jesli przegrasz ciulaj dalej, ale sadze, ze jesli radzisz sobie to bez problemu zcashujesz 2-4 z nich i bedziesz na+

    Pozdr
    Reb

  6. #256
    Dołączył
    Nov 2005
    Przegląda
    Gdańsk
    Posty
    260
    Bankroll management to podstawa! Nie graj gdzies gdzie masz 20BI! Chyba ze to shot a jak przegrasz to pojdziesz od robic za lada do McDonalda

    50BI to minimum zeby sprobowac jakichs stawek na zasadzie ze jak nie pojdzie to schodzisz nizej.
    100BI to taki spoko bankroll startowy na stawki.
    200BI to tyle ile wg mnie trzeba miec dzisiaj na srednich i wyzszych stawkach - gry sa tough i majac mniej mozna nerwy stracic



    Juz raz tu wrzucalem linka, ale zrobie to jeszcze raz:
    http://forumserver.twoplustwo.com/sh...ad.php?t=73786
    Ten watek pokazuje ze nawet bardzo dobry gracz (ROI 9%!) ma szanse 18% na przegranie wszystkiego po ok 1000 turnieji jak startowal z bankrollem 20BI.

    http://img208.imageshack.us/img208/1...wnswingte2.jpg - ten obrazek jest tam w watku, ale dalej, pewnie nie wszyscy do niego doczytaja. Po 1000 turnieji masz 85% szans ze zlapiesz gdzies w miedzyczasie (przy ROI 10%) 20BI downswinga i okolo 15% szans (15% to nawet nie runner runner) na 50BI downswinga!



    Wszystko powoli. Poker to nie rajd dakar. Nie wygrywa pierwszy, tylko ten kto nie wypadnie z gry. Powodzenia. (PS rozumiem ze ktos moze miec lzejsze podejscie do bankrolla ale wg mnie za 5 lat nawet jak teraz jest to wygrywajacy gracz, to go nie bedzie... tez opinia ktora mi dalo 2+2 - radze poczytac archiwa tej skarbnicy wiedzy)

  7. #257
    Dołączył
    Jul 2006
    Przegląda
    Poznan
    Posty
    1,708
    Zgadzam sie z Grasiem, poniewaz sam przechodze na wyzsze stawki dopiero gdy uzbieram 150 buyinow. Jednak na jego miejscu zrobilbym takiego shota na wyzsze stawki o ile czuje sie tak pewnie jak pisze.

    Pozdr
    Reb

  8. #258
    Sprobowalem swoich sił na tych nieszczesnych 6 i powiem szczerze ze poziom praktycznie identyczny...wyszedlem w sumie po okolo 20-22 sitach na lekki plus,a bylo by lepiej gdyby nie seria pechowo przegranych, a pozniej juz mysle ze i zle rozegranych heds-upow (12 heds-up z tego 2 wygrane 10 przegranych ?!?!) doszedlem do wniosku ze jednak jeszcze poczekam bo grajac w ten sposob mimo wszystko czuje "lekkie" cisnienie na plecach i obawe, ze sie moze roll skórczyc bardzo szybko...a chciałbym coś w końcu osiagnać "od zera"

    ps. mam jeszcze pytanie do tych ktorzy być moze korzystali..a mianowicie ,co na cardrunners.com jest dla gracza sit'n'go najbardziej wartosciowe i co polecacie ogladac jako pierwsze ?

    pozdrawiam

  9. #259
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Radom / Lublin
    Posty
    554
    na CR to filmiki ActionJeffa, ale nie znajdziesz tam w sumie dużo filmów z turbo i niskich stawek. Polecam sngicons.

  10. #260
    Dołączył
    Jul 2006
    Przegląda
    Poznan
    Posty
    1,708
    Mam prosbe, czy ktos z was moze wrzucic tutaj wykres z przynajmniej 500 handow ? Chcialbym zobaczyc jak to u was graficznie wyglada i porownac

    Pozdr
    Reb