Strona 49 z 53 PierwszyPierwszy ... 394748495051 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 481 do 490 z 530
  1. #481
    właśnie, ja mam PT i dopiero teraz zauważyłem, ze mi na PS nie zbiera wyników. Np jest : Total buy-in : $727 i Net Woln : -$737 i Roi : -100, graf też tylko w dół, tak znaczy, że nie zbiera wygranych a tylko same buy-iny.

    czy wie ktoś jak to zmienić?

  2. #482
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    352
    musisz sam importowac.

    wyniki na maila ustawiasz w PSie i potem to wrzucasz recznie do PT czy HM

  3. #483
    Dołączył
    Nov 2008
    Posty
    296
    Jest opcja Auto Fill czy jakos tak, ktora Ci wylicza miejsce ktore zajales na podstawie rozdan.

  4. #484
    Dołączył
    Jul 2010
    Posty
    22
    Witam,

    Mam do Was prośbę o konsultację. Warsaw pisał, że do multitablingu niezbędny jest Hud - chciałbym upewnić się, że faktycznie muszę się w jakiegoś wyposażyć, bo jakoś nie jestem przekonany. W sytuacji, kiedy multitabluje sity turbo w znacznej ilości, znakomita większość moich decyzji podejmowana jest automatycznie i po pierwsze nie jestem przekonany czy mixowanie gry pod kątem statystyk nie przełożyłoby sie na "rozregulowanie" i podejmowanie incydentalnych złych decyzji, po drugie natomiast zastanawiam się jak przełożyłoby to się na średni czas poświęcany na jedną akcję - przy śledzeniu statów naturalnie myślałbym dłużej, co przełożyłoby się na konieczność zmniejszenia liczby rozgrywanych stołów.

    Po każdej sesji przeglądam wszystkie rozdania w SnGWizzard i pod tym kątem trenuje ICM, poza tym używam TableNinja. Multitabling gram jednak od bardzo niedawna, dlatego wolę zapytać o tego Huda bo sam już nie wiem czy jest sens to kupować..

    Pozdrawiam i z góry dzięki

  5. #485
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    465
    Ja myślę, że HUD może CI pomóc. Nie odczujesz rozregulowania, przeciwnie, twoje decyzje będą dokładniejsze. Jeśli grasz stt dobra bedzie filtracja statów. Łatwiej określić kto jest fisz, kto rego, kto multitabler. A co do wydłużenia czasu decyzji to po pierwsze:
    - na pewno to nastąpi, ale to jest jak z dokładaniem kolejnych stołów w multitablingu, powoli się przyzwyczajasz i poruszasz się coraz sprawniej.
    -nie używaj całej gamy statów. Ja mam tylko te najpotrzebniejsze. VPIP/PFR/STEAL/FOLD TO STEAL i w drugiej linii CBET i cos tam jeszcze.

    Możesz początkowo zmniejszyć ilosc stołow i pozniej wrócić do poprzedniego poziomu. I nie traktuj statów jak rzeczy swietej i mowiącej prawde. Ja w PoF w ok. 70% kieruje się ICM, a w 30% statami, albo i mniej.

  6. #486
    Dołączył
    May 2010
    Posty
    27
    ja sobie teraz nie wyobrażam gry bez Huda. Gram STT i na każdym etapie gry się przydaje, a często jest wręcz niezbędny. Przykłady:
    na wczesnym poziomie blindów nie zestackuje się preflop mając QQ z regiem/nitem, ale z maniakiem, który jak widzę po statystykach rozgrywa 80% rąk to tak i to bardzo chętnie. Bez huda ciężko ocenić czy jestem mocno z tyłu czy raczej jestem z przodu.
    W środkowej fazie podbijam JJ i dostaje reraise all in za 15bb. No i co teraz? 20tablując nie wiesz jaki to typ gracza, a dzięki statystykom możesz ocenić jego range. Nie chcesz tu zrobić calla jak widzisz, że to nit.
    W końcowej fazie jak rozgrywam zdecydowanie więcej rąk hud się niesamowicie przydaje. Jak jesteś na buttonie <10bb to możesz czasem pushować ATC, czasem jedynie 15%. Jak chcesz ocenić ile możesz wrzucić bez huda?
    To takie podstawowe przykłady. A jeszcze dochodzą takie fajne opcje, jak np widzisz kto zgarnął 3 ostatnie pule. Grając na 20 stołach nie jesteś w stanie spamiętać i w ułamku sekundy odtworzyć sobie poprzednie akcje, a jak widzę, że pushowałem 2 ostatnie ręce to automatycznie wiem, że muszę zawęzić zakres.
    itp itd.

  7. #487
    Dołączył
    May 2010
    Posty
    10
    Imo do stawek $20 da sie spokojnie przezyc bez huda. Powyzej bardzo przydatny.

  8. #488
    Dołączył
    Jul 2010
    Posty
    22
    Dzięki za odpowiedzi, faktycznie widzę, że muszę sobie sprawić huda. Co prawda w dalszym ciągu uważam, że w fazie push or fold odchodzenie od ICM na rzecz statystyk z huda może być zdradliwe, niemniej jednak w pierwszych fazach STT widzę, że staty są niezbędne. Już na pierwszy rzut oka widzę ile bym zaoszczędził wiedząc, jak często przeciwnik składa się do c-betów i czy w ogóle jest sens odpalać na niego second barrel. To samo tyczy się stackowania na wczesnych etapach z ręką typu TT,JJ,AK przeciwko nieznanemu przeciwnikowi - staty tutaj byłyby nie do przecenienia.

    Generalnie dopiero zaczynam przygodę z multitablingiem STT ale po 2 tygodniach użytkowania trialowych wersji softu podjąłem decyzję o zakupie SnG Wizzard, TableNinja i HoldemManager. Wydaje mi się, że spokojnie to wystarczy.

    Jestem otwarty na wszelkie sugestie i porady. Gram na Pokerstars 9 man SnG Turbo $6.50, po kilkuset turniejach (no własnie - kolejne pytanie - jaka ich liczba jest statystycznie miarodajna? 1k?) mam ROI na poziomie 20-25%.

    Pozdrawiam ; )

  9. #489
    5-10k takie roi jest w obecnych czasach niemozliwe do utrzymania nawet na micro, z polowa tego bedziesz mial problemy

  10. #490
    Dołączył
    Jul 2010
    Posty
    22
    Dzięki za odpowiedź. Prawdopodobnie masz rację, aczkolwiek póki co mam raczej wrażenie że luck factor dopisuje mi ujemny ;]. Tak czy inaczej - czas pokaże, wrzucę staty po 1k, później dla porównania wrzucę drugi tysiąc już z hudem.

    Zastanawiam się też czy przy wyrobieniu bezpiecznego rolla przejść na $16 - nie wiecie jaka jest różnica poziomu? Z tego co widzę, regularsów jest porównywalna liczba co w $6.50, pytanie więc tylko czy ich poziom różni się jakoś znacząco. Póki co raczej dokładam kolejne stoliki zamiast iść w górę na stawkach.

    Pzdr
    Ostatnio edytowane przez gaaish ; 28-07-2010 o 11:51 Powód: literówka