Strona 52 z 53 PierwszyPierwszy ... 24250515253 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 511 do 520 z 530
  1. #511
    Cytat Zamieszczone przez gaaish Zobacz posta
    de facto przez niego przestałem grać stt na starsach.
    ok, oczywiscie nie ma to nic wspolnego z tym ze przestales runnowac jak BOG i marzenia o roi 15-20% prysly jak banka mydlana na wietrze ? Na przyszlosc sluchaj od poczatku bardziej doswiadczonych graczy to moze tak bardzo pierwszej korekty nie odczujesz na skorze

  2. #512
    Dołączył
    Jul 2010
    Posty
    22
    @8dyb8 - Niepotrzebna złośliwość. Przestałem tam grać tylko z tego powodu który wspomniałem (przeniosłem się wtedy na STT Ongame i na superturbo FTP) - downswing, o którym piszesz, nie dokonał się na STT tylko na ~$22 hyper-turbo, na które porwałem się z powodu własnej głupoty (i nietrzeźwości). Na $6.50 też ostatnio mi nie szło tak jak wcześniej, to fakt, niemniej tutaj ROI w dalszym ciągu mam lekko ponad 15% na ponad 1.5k próbce.

    Wszystko powyższe możesz sobie sprawdzić na szarku, skąd zresztą nawiasem mówiąc wziąłeś prawdopodobnie informacje, których dotyczył Twój średnio sympatyczny komentarz .

    Poza tym nigdy nie przestałem słuchać bardziej doświadczonych graczy, do których w dalszym ciągu Cię zaliczam.

    pzdr

  3. #513
    spoko no offence

    tez chyba wplace pare k na ongame zeby grindowac bonusy na turbosach, dopoki starsy nie obniza rake to wole grac na SNE-like rakebacku na ongame

  4. #514
    Dołączył
    Mar 2004
    Posty
    1,043
    A wracając do pytania Rado i gaaisha, komuś udało się ustalić przyczynę? Wczoraj zrobiłem więcej missclicków niż przez ostatni rok i nie da się ukryć, że ma to znaczny wpływ na grę.

    Sting

  5. #515
    Dołączył
    Feb 2011
    Posty
    29
    Czy w poker trackerze 3 można sprawdzić na wykresie All-in EV tak jak ma to miejsce w cash? Jeżeli tak jak to zrobic?

  6. #516
    Dołączył
    Jul 2005
    Przegląda
    Trojmiasto
    Posty
    336
    Troszke z innej beczki pytanie...

    Jakie ROI jest osiagalne dla przecietnego gracza grajacego 5osobowe SNG TURBO (3 minutowe)??
    Osiagalne, czyli nie pytam o fart przy probie 100 ale i nie o wyniki osiagane przez PROsow (jesli tacy graja SNG turbo:P)

  7. #517
    na ongame jest taki zlodziejski rake ze kazde roi powyzej 0 (albo nawet -2% od srednich stawek) jest dobre rb ftw!

  8. #518
    Dołączył
    Jul 2010
    Posty
    22
    Czy ktokolwiek ogarnął tego buga z wyskakującymi okienkami? Bo ja spróbowałem analitycznie już chyba wszystkiego, zostaje mi tylko kontakt z supportem TableNinja co też jutro po pracy zrobię. Masakra, ile to może krwi napsuć... ; /

  9. #519
    Dołączył
    Nov 2006
    Posty
    796
    Czy jakiś program daje możliwość automatycznej zmiany koloru stolika w zależności od ilości pozostałych graczy?

  10. #520
    Dołączył
    Jul 2010
    Posty
    22
    Problem solved!

    TableNinja-->Opening/Closing-->Tournaments-->odznaczyć "Close tournament lobby when tournament opens"

    Ta funkcja jest po prostu dostępna od jakiegoś czasu na starsach, stąd - poprzez jej dublowanie przez TN - powstawał bug ; )