Strona 34 z 53 PierwszyPierwszy ... 24323334353644 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 331 do 340 z 530
  1. #331
    Dołączył
    Jun 2007
    Przegląda
    Sopot
    Posty
    459
    na 5os (20+2 i 30+3) zauwazylem maly wzrost umiejetnosci graczy, ale i tak jest megaaa duzo fiszek - moze to wynika z tego ze wiekszosc graczy nie potrafi sie przestawic z FR na SH (nawet regularsi wydaja sie byc slabi;p )...

    btw. Co sadzicie o stoxpoker i Collinie Moshmanie?? Ogladam jego filmiki i czytam ksiazke i naprawde duzo sie nauczylem...nie mam niestety porownania do sng icons...
    Ostatnio edytowane przez demigod01 ; 05-05-2008 o 20:15

  2. #332
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Radom / Lublin
    Posty
    554
    niedawno wróciłem do grania sitów na Ongame i powiem tak: pieniężnie na razie jest mała próba (około 200 sitów) i jestem trochę do tyłu, ale skillowo uważam, że poziom się nie zmienił i dużo graczy przeskoczyło z niższych poziomów na wyższe (prawdopodobnie mają lekki dodatki ROI i nadrabiają rakebackiem).

    Z drugiej strony, powoli przymieżam się do PS i na stawkach 114, które zamierzam atakować zauważyłem m.in. Gavina Griffina i z23fanatica, dlatego na razie odkładam granie tam, z takimi sharkami chyba jeszcze nia mam szans :P

  3. #333
    Dołączył
    Jan 2004
    Posty
    1,849
    ja mam natomiast wrazenie, ze na sitach za 27 i 38 poziom sie wrecz zdecydowanie obnizyl (nie wspominam nawet o goscinnej probce na donkfescie na 16tkach u plissken, ktorzy ograli mnie jak dziecko ) - i mysle, ze jest tak ze wzgledu na BOTP. Chociaz z drugiej strony ostatnio po przenosinach na unibet gram na ps po zaledwie 100-200 sitow tygodniow, wiec dawka niewielka i stad to wrazenie.

    pozdr
    warsaw

  4. #334
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Radom / Lublin
    Posty
    554
    Warsaw, na unibecie też grasz sity? A jeśli tak, to jaki tam jest poziom?

  5. #335
    Dołączył
    Jan 2004
    Posty
    1,849
    zagralem kilkanascie i jestem z nich na plus, ale jakos mi nie podchodza. Wolno sie wypelniaja, gralem wiec glownie 5 i 6 max od 20 do 50 $/E, ale strukture maja nietypowa, wiekszosc 5max placi 3 miejsca, wiec generalnie na unibet gram SH a okazjonalnie na PS sity i stepsy. Niemniej, jakby przysiac przy tych krotkich sitach na Unibecie, to mozna na nich ladnie zarabiac, generalnie, oprocz paru regularsow, ludzie nie wiedza co to jest ICM, a blindy tam rosna bardzo szybko i czasami polowa zetonow jest w puli, gdy zostaje 4 graczy

    Pozdr
    warsaw

  6. #336
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Poznań
    Posty
    630
    A ja w sumie zauważyłem to samo co Grasiu - tzn. jest jeszcze po co grać, ale kiedyś to w godzinach kiedy grałem był rancid.ru, c r u x i jeszcze 1 (nie pamiętam dokładnie nicka, ale coś z 707 - panza707?) - czasem pojawił się jeszcze ktoś inny, ale ogólnie było bardzo soft, i w zasadzie można było "fold your way ITM". Teraz faktycznie regów zrobiło się więcej, a co więcej ich poziom też się podnosi (takie odnoszę wrażenie) - np. dużo lepiej dostosowują się do zmiany biegów (przez co robią dobre calle z marginalnymi rękami typu A8off, KJ itp) i są bardziej uważni.

    W każdym razie nie jest jeszcze tak źle, żeby sobie odpuszczać, ważne jest, żeby dostosowywać się do regów i wykorzystywać intensywnie multitablujących, którzy z oczywistych powodów grają jeszcze większą ścianę niż trzeba i kraść, kraść, kraść

  7. #337
    czy istnieje skrypt AutoTimeBank dla FTP? (jesli tak to prosilbym o link)

  8. #338
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Radom / Lublin
    Posty
    554
    ucichł nam trochę temat

    Ostatnio przeniosłem się na PS. Grm 12-15 stołów na początek i mam kilka pytań:
    1) Ma ktoś może skrypt all-in preflop i bet 2,5xbb preflop?
    3) Czy da się w jakikolwiek sposób włączyć automatyczne naciskanie Im back jakimś skryptem?
    2) Czy pokerev pod pt3 i na sitach PS działa?

    Pozdro

  9. #339
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    157
    polecam dział software na 2+2 znajdziesz tam wszystko czego potrzebujesz szczególnie sporo jest róznych bajerów odnosnie PS

  10. #340
    Dołączył
    Mar 2004
    Posty
    1,043
    Stars Hotkeys AHK script

    Chyba najlepszy skrypt do s&g na PS jaki widziałem.

    Sting