Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 20

Wątek: Gdzie grac DONY

  1. #1
    Dołączył
    Dec 2010
    Posty
    8
    w zwiazku z tym ze chinczycy wykończyli dony na p* a bad betow na ongame mam narazie dosc na jakich czas mam takie pytanie gdzie gracie dony jak czesto zapełniaja sie tam stoliki i jaki jest poziom na 5 i 10 $ nie interesuje mnie Ipoker i bos media dobrze by było zeby był jakis przyzwoity bonus ferst depozyt jesli nie znajde jakiejs alternatywy dla starsow i ongame zostanie mi przekwalifikowac sie na zwykle SNG 9 osobowe jesli ktos gra to jaki roi mozna na nich uzyskac ?

  2. #2
    skoro ongame ipoker i boss cie nie interesuja, to pozostaje tylko merge (i cake, ale tutaj sie poodbno w ogole nie startuja)

  3. #3
    Dołączył
    Dec 2010
    Posty
    8
    a Everest grał ktos tam ?

  4. #4
    Grywałem jakiś czas temu donki na everescie. Ogólnie to 10 man non turbo raczej nie da rady grać bo praktycznie w ogóle nie startują na jakiś ludzkich stawkach. Grywalne są natomiast 6man turbo ( stawki są 3$ 8$ i 15$ ) chociaż zgaduję że może cię to specjalnie nie interesować bo to w gruncie rzeczy inna para kaloszy.

  5. #5
    Dołączył
    Jul 2009
    Przegląda
    Łęknica
    Posty
    332
    a full tilt???

  6. #6
    Dołączył
    Jul 2008
    Posty
    342
    nie grac

  7. #7
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    210
    Na full tilcie nie ma DoN-ow Spora czesc regow wysylala w tej sprawie maile do FTP ale wszyscy dostali raczej zbywajace odpoweidzi ze byc moze w krotce je uruchomia Zadnych konkretow

  8. #8
    Nie pojmuje czemu taki maly ruch na DoN-ach na Entraction. B.niskie prowizje (100+5 czy 50+2.5) i do tego VIp Bonus ktory przy intensywnej grze zwraca 45% rake. A na ipoker sporo granych 50+5 czy 100+9. Przeciez musieliby wyrabiac 75% rake w bonusach zeby bylo porownywalnie. Ma ktos wytlumaczenie?

  9. #9
    Jaki room polecacie do gry DONow jezeli jedynym warunkiem jest dobry traffic na stawkach 5-10??

  10. #10
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    210
    Cytat Zamieszczone przez liman Zobacz posta
    Nie pojmuje czemu taki maly ruch na DoN-ach na Entraction. B.niskie prowizje (100+5 czy 50+2.5) i do tego VIp Bonus ktory przy intensywnej grze zwraca 45% rake. A na ipoker sporo granych 50+5 czy 100+9. Przeciez musieliby wyrabiac 75% rake w bonusach zeby bylo porownywalnie. Ma ktos wytlumaczenie?
    Tam sa sngrace z ktorych gracze czerpia kasiore

    Z dobrym traficiem 5-10$ to tlyko ipoker