Strona 6 z 53 PierwszyPierwszy ... 4567816 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 51 do 60 z 530
  1. #51
    Cytat Zamieszczone przez Five_Card_Draw Zobacz posta
    Przed chwilą sprawdzałem i rzeczywiście tak jest... :/ Raczej uniemożliwia to grę w znacznym stopniu. Nie da się tego wyłączyć?

    I jak?

  2. #52
    Dołączył
    Jul 2006
    Przegląda
    Poznan
    Posty
    1,708
    Dzieki za info ;]

    Pozdr
    Reb

  3. #53
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Radom / Lublin
    Posty
    554
    Grasiu: które to stawki niskie, które średnie, a które wysokie?

  4. #54
    Dołączył
    Jan 2004
    Posty
    1,849
    Moim zdaniem mikro to wszystko do 3-4$, niskie to 5-16-27$, średnie 38-60-114$, a reszta to wysokie

    Fajnie, że więcej osób zaczyna multitablować turbo, moim zdaniem też nie ma co nawet rozpatrywać wyników z 300-500 gier, a trzymając się spacegravyego, w miarę wymierną informację otrzymamy po 5k gier. Osobiście zagrałem przez ponad 2 miesiące jakoś 3300 gier (mało, bo zwłaszcza w listopadzie i na początku grudnia miałem mało czasu; roi z 27$ 3,85%, a jest to prawie 150,000 rozdań, statsy z PT 20-15-3,5), ale o wnioskach pomyślę pod koniec stycznia, kiedy mam nadzieję dobiję do 5k (w styczniu mam już ponad 100 turniejów dziennie). Na przykład bigjoe2003 twierdzi, że bez grania 100 turniejów dziennie nie da się dużo zarabiać - i mówi to grając praktycznie wszystkie najwyższe sng w sieci
    Ostatnio miałem sesję ponad 50 sztuk na roi 76%, i co, mam sobie w ramkę oprawić?

    pozdr
    warsaw

  5. #55
    Dołączył
    Nov 2005
    Przegląda
    Gdańsk
    Posty
    260
    Taka uwaga co do bigjoe2003 - dla osoby ktora kupuje Astona Martina DB9 Vantage duzo to troche inne pojecie niz dla nas

    Co do wyliczen jakie stawki sa male/duze to klasyfikacja spoko, na pewno nie za rygorystyczna, byc moze ciut za delikatna (np. 38 mozna tez uznac jeszcze za small stakes, ale to wszystko jest plynne). ROI ja mialem kiedys przez 70gier powyzej 100%, a potem stracilem 40BI w 100 gier okolo, czyli roi -40% :P Krotki okres nie ma zadnego znaczenia.

    A apropo tego co piszesz o zwiekszajacej sie liczbie graczy STT, to prawda ze fajnie, wzrost graczy na pewno powoduja i obrazuja takie strony jak SNGicons, ale... Z drugiej strony sie zastanawiam czy z TurboSTT nie robi sie cos takiego jak z cashami 2-3lata temu ze jest to koncowka okresu kiedy jest to bardzo-easy-muniez bo swiatowy poziom wlasnie podjezdza do gory gdzie nie mozna dostawac czegos za nic. Ja wiem ze nam zalezy na dobrej grze i i tak ogrywaniu naszych przeciwnikow, ale z punktu widzenia profitow to gorzej.

    Na cashach 2/4 podobno teraz jest taki poziom jak 2 lata temu byl na 5/10, a 5 lat temu na 25/50 (again podobno).

  6. #56
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Radom / Lublin
    Posty
    554
    a właśnie, jest ktoś z Was w tym SNGicons? Bo filmów jest całkiem sporo, niestety nicki instruktorów nic mi nie mówią. A może byłaby to całkiem sensowna inwestycja :>

  7. #57
    Dołączył
    Jan 2004
    Posty
    1,849
    inwestycja na pewno warta zachodu, ja sie przymierzam, ale jakos nie moge sie zdecydowac Na pewno bardzo dobrymi instruktorami beda bigjoe2003, fieryjustice, z23fanatic, no i ostatnio najbardziej oczekiwane filmy spacegravyego, ktory praktycznie przez ten jeden zaklad wskoczyl do elity sng. A nie moge sie zdecydowac nie ze wzgledu na koszty (100$+20$ miesiecznie), tylko boje sie, zebym potem nie zaczal czegos kombinowac. Obejrzalem przykladowy filmik bigjoe2003 na bublu i gra dokladnie tak samo jak ja. ALe z drugiej strony nadmiar wiedzy nie zaszkodzi i niebawe na pewno wykupie subskrypcję.

    Wlasnie skonczylem pierwsza sesje na dzis (3h, 89 sztuk roi 26% ) i gralem 22-24 stoly. Wydaje mi sie, ze wiecej juz nie bede dodawal, byc moze moglbym wiecej, ale dzis na przyklad mialem taka sytuacje, ze z pierwszego turnieju odpadlem dopiero gdzies po 30 minutach (roi z pierwszych 15 sztuk ponad 100%) i na dwudziestu stolach 3-4 osobowych robila sie niezla młocka, a cos takiego tez musze brac pod uwage. Takze - 24 na najblizsze tygodnie

    Co do poziomu sng, to pamietam, ze spacegravy pisal, ze juz sie podwyzszyl, kiedys gral na 60tkach, potem mial dluga przerwe i jak wrocil dostał baty na 60-tkach i zszedł na 16-tki. Dopiero stamtad powoli wracał wyżej. No i pare miesiecy pod okiem bigjoe2003 zrobiło swoje i spacegravy jest gdzie jest

    Pozdr
    Warsaw
    Ostatnio edytowane przez warsaw ; 11-01-2008 o 23:12

  8. #58
    Dołączył
    Jan 2004
    Posty
    1,849
    Oh well, a co mi zależy, sesja na ładny plus, więc przesłałem im kasę za 3 miesiące. Powinni aktywować konto w ciągu 24h, zobaczymy, co mnie tam nauczą

    pozdr
    warsaw

  9. #59
    Dołączył
    Nov 2005
    Przegląda
    Gdańsk
    Posty
    260
    Ja widzialem wiekszosc filmików z STT na CardRunners.com. Niezle, ale nieduzo i raczej dla poczatkujacych, srednio-zaawansowanych.

    Jackal69 - bo glownie on tam SNG robi - po prostu uczy jak grac, wiekszosc po prostu dobra ale nie odkrywcza (choc dla poczatkujacego swietny material zeby sie nauczyc dobrze grac). Czasem sie zdarzy jakas perelka ktora moze cos nowego, w sensie lepszego, wprowadzic do naszej gry. No i uczy spokoju.
    Poza tym na CR dwa *swietne* filmiki o STT ActionJeff'a.

    No ale to tylko dwa filmiki, zreszta tych Jackala69 tez jest tylko kilka. Malo, choc daje dosc zeby ktos kto wie malo / bardzo malo urosl i zaczal sensownie wychodzic do przodu.



    Czekam na opinie Warsawa o SNGicons. $120 to troche jest za wpisowe, no ale tam to dostaje sie pewnie najlepszy material SNG jaki mozna. Jestem ciekaw czy po prostu tam mozna zaobserwowac tyle ile w pracy z jakims programem do ICMa jak SnGPT, czy jest tez cos dla czego warto zainwestowac te $120+.

  10. #60
    Dołączył
    Jan 2004
    Posty
    1,849
    Witam,

    ledwo wyciągnąłem od wojtasa skrypt na zamykanie lobby, a już PS wprowadziło w opcjach mozliwość "odhaczenia' automatycznego otwierania lobby (w zaawansowanych opcjach wielostolikowych)... Nie ma to jak wyjsc naprzeciw oczekiwaniom klienta

    pozdr
    warsaw