Strona 53 z 53 PierwszyPierwszy ... 343515253
Pokaż wyniki od 521 do 530 z 530
  1. #521
    Dołączył
    Jul 2010
    Posty
    22
    Wykres po pierwszych kilkuset stt od powrotu na starsy:



    Po 2k sitów zacznę się martwić odległością od siebie obydwu kresek, póki co staram się grać swoje ; ]

  2. #522
    Dołączył
    Mar 2004
    Posty
    1,043
    A możesz pokazać wykres z całości albo przynajmniej z początku kiedy miałeś super run? Bo może to tylko wyrównanie i nie ma się czym przejmować?

    Sting

  3. #523
    Dołączył
    Jul 2010
    Posty
    22
    Niestety nie mam danych z tego okresu, faktycznie szkoda bo byłaby miarodajna próbka ; /

    Aktualizacja:



    Zaczynam się już trochę martwić bo niepokojąco miarowy jest ten mój zjazd w dół... Zauważam wprawdzie jeszcze pewne leaki na wczesnym etapie sprowadzające się głównie do angażowania się w niepotrzebne pule, do tego ciut jeszcze muszę popracować nad bubblem, niemniej co do zasady ~95% decyzji z zakresu ICM podejmuję poprawnie - tak przynajmniej wynika z SnGWizz, ICMTrainer'a i materiałów na SitAndGoGrinders.com

    Gdyby nie BM który sobie ustawiłem na 500 BI, już dawno bym popłynął. Tak czy inaczej tilt jest coraz bliżej. Jakieś wskazówki?
    Ostatnio edytowane przez gaaish ; 27-02-2011 o 21:44 Powód: literówka

  4. #524
    Dołączył
    May 2010
    Posty
    27
    ciężko o jakieś wskazówki, musisz być świadom że tak jest. Ja w swojej bazie(6k turniejów) miałem 100bi poniżej czerwonej, potem to odrobiłem w całości, potem znów 80 poniżej czerwonej i na dziś jest lekko poniżej. 3 dni temu zagrałem 160 turniejów. Pierwsze 80 to zjazd 40 bi w dół, a następne 80 turków to up 41 buyinów. Następnego dnia dołożyłem kolejne 40 bi up, więc najważniejsze to zdawać sobie sprawę, że swingi to normalna sprawa, nie tiltować i gdy patrzysz na bankroll to nie myśl czy miałeś pecha czy farta tylko czy podejmowałem dobre decyzje i czy jestem pewien że te decyzje na pewno były dobre.

  5. #525
    Dołączył
    Sep 2011
    Posty
    4
    temat umarł?

  6. #526
    Dołączył
    Nov 2006
    Posty
    796
    Nie temat, forum

  7. #527
    Dołączył
    Sep 2011
    Posty
    4

  8. #528
    Czy ktoś ogarnia 18many 60$-200$ i mógłby mi powiedzieć jakich realnych wyników można się spodziewać mam na myśli $/game i jakiego variacu w stosunku do 180manów się spodziewać zastanawiam się na dodaniem tych gier a niechce mi się kopać w 2+2 .... dodałem ostatnio trochę tych sng i było zadziwiająco dużo fishy - tak jest zawsze ? zgłupiałem troche a neiche mi sie w ciemno ładowac w kilka k gier jak mialby sie okazac ze to rackeback grind only