Strona 51 z 53 PierwszyPierwszy ... 414950515253 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 501 do 510 z 530
  1. #501
    Miałem podobny problem przy większej ilości stołów z TableNinja, że zostawały części stołów, lub statsy z hud'a PT3 ... coś jakby z grafą nie tak. Całe szczęście problem sam się rozwiązał i jest OK.

    Tylko wczoraj zainstalowałem Tournament Sharka i przy odpalonym PT3 i TableNinja nie idzie grać nawet na 3 stołach, statystyki z hud'a z wszystkich stołów są cały czas widoczne i nakładają się na jednym stole (tzn. jak dochodzi do akcji na 1 stole to widoczne są też statsy z innych). Ktoś wie może w czym problem?

    A tak po za tym, da się jakoś na P* ustawić, żeby przy ponownym ustawianiu stołów w kaskadzie nie zmniejszało ich rozmiarów?

  2. #502
    Dołączył
    Jul 2010
    Posty
    22
    Trochę się teraz włóczyłem po superturbo na FT i turbo stt 6max na party, poza tym to po życiowych rozdrożach również, niemniej wróciłem już i niniejszym grzecznie pytam:
    - czy w TableNinja jest opcja autoregister do 9man stt? (coś na modłę autorebuy'a na cashu - po odpadnięciu z jednego sita program automatycznie loguje mnie do tożsamego)
    - ile średnio wychodzi minut na jednego 9man stt? Pytanie może nieprecyjnie zadane ale ufam, że wiecie o co chodzi - średnia długość takiego sita wiem ile wynosi, chodzi mi o average długość dla gracza, innymi słowy - jaki wychodzi średni voulme/h przy multitablowaniu - dajmy na to dla uproszczenia rachunku - 10 stołów, (np. na FT superturbo 9man trwa średnio 20 min, ale dla mnie trwa on średnio 12 min, przez to że często odpada się szybciej, dlatego grając bez przerwy 6 stolików robię volume 30 turniejów na godzinę)
    - są jeszcze jacyś chętni na bet o wysokość ROI?

    Pozdrawiam serdecznie i z góry dzięki za odpowiedź

  3. #503
    Dołączył
    Mar 2004
    Posty
    1,043
    W TableNinja jest opcja do automatycznego zapisywania się do s&g na PS i na dodatek całkiem fajnie działa. Jeśli chodzi o długość takich s&g na PS, to po 35 minutach zaczyna się level 200/400, a po kolejnych 5 300/600. Chyba można założyć, że właśnie na tych levelach średnio kończy się HU. Natomiast średnia naszych s&g jest trochę mniejsza, bo przecież czasem odpadamy wcześniej.

    A jeśli chodzi o sidebet to czekam na propozycję

    Sting

  4. #504
    Dołączył
    Mar 2009
    Posty
    133
    przy jakim stacku opłaca się i przy jakim się nie opłaca brać addona w turniejach na 180os. 3.30$+R?

  5. #505
    Dołączył
    Jul 2006
    Przegląda
    Kraków
    Posty
    883
    raczej przy kazdym sie oplaca, po to grasz w takim turku żeby go wziąć

  6. #506
    Dołączył
    Jul 2009
    Posty
    274
    Jeśli masz 35k żetonów to imo Addon to shit. Nie potrzebne marnowanie buina. moim zdaniem trzeba by oszacować do jakiej wielkości stacka się opłaca brać. Jak jesteś turboshortem to też się raczej nie opłaca przecież. Co innego też addon w dużym mtt a co innego w 180os sng.

    Cytuje wypowiedź Warsawa z pewnej stronki pokerowej:
    "Pierwszym błędem popełnianym przez nowych graczy w turniejach z rebuyami jest chęć „przetrwania” fazy rebuyów i niepodejmowanie ryzyka. Jeżeli jest to spowodowane obawą o „kieszeń”, to znaczy, że albo grają za wysoko albo powinni skupić się na turniejach freezeout. Kolejnym błędem jest brak zrozumienia dla tych „maniaków”, którzy grają rebuye agresywnie. Część nowych graczy uznaje, że mają oni po prostu taki styl. A dobry gracz umiejętnie zmieni swoją grę po przejściu do fazy freezeout. Nieuważny gracz może słono zapłacić, jeżeli nie zauważy takiej przemiany „maniaka”. Kolejnym błędem jest niechęć do brania addona. Najczęściej również spowodowana względami finansowymi lub zadowoleniem z obecnie zajmowanej pozycji. „Po co mi addon 2000 żetonów, skoro mam 11000?”. To ja zapytam inaczej – dlaczego rezygnować z dodatkowych żetonów, jeżeli masz okazję je wziąć? Addon najczęściej stanowi równowartość kilkunastu blindów – w którymś momencie turnieju może ci ich bardzo zabraknąć…:
    Ostatnio edytowane przez Jakub W. ; 01-12-2010 o 20:58

  7. #507
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    763
    Cześć,

    mam ostatnio na PokerStars tak, że gdy zaczyna się akcja na nowym stole który sie dopiero otworzył (tzn mam wykonac pierwsze zagranie) to ten stół nagle bez ostrzeżenia wskakuje mi na wierzch, co wkurwia i grozi missclickiem.

    Jakieś remedium?
    Pozdrawiam

  8. #508
    Dołączył
    Sep 2005
    Przegląda
    Głogów
    Posty
    387
    Moze "New Tournaments Take Focus" masz zaznaczone?

  9. #509
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    763
    Nie mam

  10. #510
    Dołączył
    Jul 2010
    Posty
    22
    Mam dokładnie ten sam problem Rado - de facto przez niego przestałem grać stt na starsach. Najgorsze jest to, że pojawiło się to nagle absolutnie nie wiadomo skąd (może po którymś update softu?) i kompletnie nie mogę sobie poradzić z usunięciem tego bug'a. Próbowałem już bodaj wszystkich ustawień, zarówno na sofcie starsów jak i na TableNinja.

    Dobre piwo & darmowy nocleg w centrum Krakowa dla kogoś kto pomoże ;p