Strona 5 z 53 PierwszyPierwszy ... 3456715 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 41 do 50 z 530
  1. #41
    Dołączył
    Mar 2006
    Przegląda
    poker
    Posty
    517
    Cytat Zamieszczone przez Five_Card_Draw Zobacz posta
    Jak jest z kaskadą na PartPoker? Pozdrawiam
    nie wiem ile mozna stolow otworzyc ale dziala podobnie jak na ps tylko ze jeszcze pokazuje ci stolik na ktorym wlasnie karty rozdano

  2. #42
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Radom / Lublin
    Posty
    554
    Cytat Zamieszczone przez Masa Zobacz posta
    Witam również gram sity tyle tylko ze mam narazie 17' crt-eka narazie robie 9 stolików title ale włączyłem sobie kaskade to robiłem 15 stołów ale oco innego mi chodzi, jaki uważacie powinien być bankroll takiego multitablera ja grając sity za 16$ przy bankrolu około 70 buy in-ów czuje sie niesamowicie niekomfortowo ile uważacie powinien wynosić bankroll robiąc 9 i 15 sitów na 45 min gry
    150-200 BI

  3. #43
    Dołączył
    Jun 2004
    Przegląda
    Radom
    Posty
    217
    tez tak sadzilem ze 200 blech bede musiał popracować nad moim bankrollem

  4. #44
    Cytat Zamieszczone przez luckylukepoo Zobacz posta
    nie wiem ile mozna stolow otworzyc ale dziala podobnie jak na ps tylko ze jeszcze pokazuje ci stolik na ktorym wlasnie karty rozdano

    Nie wiem czy dobrze zrozumiałem, ale jeżeli tak to na większej ilości stołów gra jest wręcz niemożliwa. Jeżeli za każdym razem będzie Ci się zakrywać stół przed podjęciem twojej decyzji... :/

  5. #45
    Przed chwilą sprawdzałem i rzeczywiście tak jest... :/ Raczej uniemożliwia to grę w znacznym stopniu. Nie da się tego wyłączyć?

  6. #46
    Dołączył
    Jul 2006
    Przegląda
    Poznan
    Posty
    1,708
    Dopiero od paru dni gram 11$ SnG 9 FR Mini Table title na Ongame, przez rok gralem 4 SnG 22$-55$ na Ongame/PS/FTP, ale m.in pod wplywem tego tematu chcialem sprobowac multitablingu.

    Generalnie mam pytanie odnosnie ROI, poniewaz obecnie wynosi ono 16% i z reguly sesje koncze na miejscach 777554221 lub 985544113 cos w tym stylu. Nie jestem z tego zadowolony, w jaki sposob generalnie poprawic wyniki ? Kiedy gralem 4 SnG utrzymywalem ROI powyzej 30% bez wiekszych problemow, a tutaj jak na loterii Nie wspomne juz o ilosci bad beatow do ktorych trzeba miec mega cierpliwosc.

    Gram agresywnie, w okolicach bubble/casha nawet bardzo, przy poczatkowych blindach staram sie podwoic, etc.

    Pozdr
    Reb

  7. #47
    Dołączył
    Feb 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    111
    Co do ROI 30% na turbo niewykonalne, nawet przy jednym stole na ekranie, oczywiscie wariancja duza wiec na probce 500 turnieji moze i taki byc, a jeszcze wieksza na Ongame gdzie blindy 3 minutowe. Co do normalnych SNG mysle ze wykonalne dla najlepszych graczy(oczywiscie mowimy o srednich stawkach) przy malej ilosci stolow na raz.

    Multitabling znacznie obniza ROI % , ale ilosc turnieji na h i szybkosc wyrabiania bonusow ci to wynagradza z nawiazka.

    Pzdr
    Wojtas

  8. #48
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Radom / Lublin
    Posty
    554
    mi wychodzi ROI w okolicach 15%, jednak próba jest jeszcze za mała (300 sitów).

    Polecam filmy sitowe ActionJeffa z CR, po ich obejrzeniu gra staje się baaardzo łatwa.

  9. #49
    Dołączył
    Jul 2006
    Przegląda
    Poznan
    Posty
    1,708
    Dla porownania rozegralem sobie kolejne sesje po 6 SnG. Wyniki o niebo lepsze :

    151933 / 462271 / 3210425

    Z tego co zauwazylem, tutaj po prostu wiecej mysle, a przy 9 stolach mechanicznie wszystko idzie...
    przynajmniej u mnie.

    Nie gram turbo, jedynie normalne 8 min. ROI na poziomie 10-15% na niskich/srednich stawkach + bonusy wyjdzie lepiej niz ROI 25-40% na tych samych stawkach ? Tak mniej wiecej ?

    Ps. W ciagu 3 dnich zrobilem na razie 104 SnG. Wiarygodne wyniki sa od 500? 1000?

    Pozdr
    Reb
    Ostatnio edytowane przez Rebel ; 11-01-2008 o 16:55

  10. #50
    Dołączył
    Nov 2005
    Przegląda
    Gdańsk
    Posty
    260
    Ile trzeba zagrac zeby ocenic swoje roi zalezy od Pokerroomu. Srednio przy normalnych 500 turnieji daje jakiekolwiek, w sensie pierwsze blade pojecie, przy turbo trzeba 1000 zagrac. Aby miec dobrze okreslone ROI trzeba zagrac 2-3 razy tyle. A na OnGame czy inncyh 3minutowych jeszcze to tak razy 1.5 przemnozyc.

    Nie oceniaj swojej gry po pojedynczych sesjach, nie podawaj z nich wynikow bo nic nie znacza. Wyniki sa po tysiacach. Patrzenie na wyniki po konkretnych sesjach zabije gre kazdego gracza SNG. Przykad - co do wielkosci downswinga - gracz majacy 9% roi (bardzo dobry wynik na srednich stawkach - czyli dobry gracz) po rozegraniu 5000 turnieji (to wcale nie taka duza liczba) ma 36% szans (sporo) ze bedzie mial w miedzyczasie 100-buyinowy downswing!

    Polecam http://forumserver.twoplustwo.com/sh...ad.php?t=73786


    Co do ROI przy turbo (w dlugim okresie czasu w sesie tysiace):
    ROI 15% to jest max na niskich stawkach
    ROI 10% to jest max na srednich
    ROI 5% to jest max na wyzszych (najlepsi na swiecie na top stawkach maja roi tak 3-5% vide sharkscope)
    Ostatnio edytowane przez grasiu ; 11-01-2008 o 17:13